|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Cieszy mnie ze slub i wesele odbylo sie tak, jak planowalem, a wiec wszystko wyszlo perfekt. I oczywiscie cieszy mnie zonka  oraz dzisiejszy wyjazd w podroz poslubna  Wszystkiego najlepszego Experto. Mam nadzieję, że będzie okazja pogratulować osobiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Graty Experto i powodzenia na zniewolonej drodze życia  Pamiętaj, żeby przypadkowo przy żonie nie otwierać Ślicznotek bo może nie uwierzyć, że tam tylko zajrzałeś zamknąć temat i założyć nowy  Co mnie cieszy ? Wzięty urlop w pracy na dwa tygodnie z okazji US Open. Standardowo podczas szlemów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Cieszy mnie niekiedy własne roztargnienie... Używałem kiedyś Moneybookers kolegi , za jego przyzwoleniem - mojego sąsiada. Oczywiście do promocji u buków. Tak od niechcenia sprawdzam teraz a tam od ładnych kilku miesięcy (!) nieużywane 450 PLN... Chcialem chyba wpłacić na jakieś promo do buka wtedy ...i zapomniałem o tym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
prawie jak szczęściarz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dzieki Panowie. Jedziemy do Barcelony, arvid mysle ze bedzie okazja sie spotkac skoro tam bedziecie w tym czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
po tym co juz wiem o Pani Experto, moge śmiało powiedziec, że ma facet szczęście  i to mnie cieszy  cieszy mnie rowniez nowy komp (nareszcie !!!) i przy tej okazji jeszcze raz wielkie dzięki Experto (XP + programy) Wisze Ci nie tyle piwo, co całą beczke piwa  Pięknej podrózy poślubnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ze wesele bylo udane a za 2 tygodnie nastepne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Cieszy mnie ze slub i wesele odbylo sie tak, jak planowalem, a wiec wszystko wyszlo perfekt. I oczywiscie cieszy mnie zonka  oraz dzisiejszy wyjazd w podroz poslubna  Gratulacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Dzieki Panowie. Jedziemy do Barcelony, arvid mysle ze bedzie okazja sie spotkac skoro tam bedziecie w tym czasie  Graty Experto Czekamy na foty ... nie tylko żony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
a mnie cieszy że stoinowi stuknie niedługo 20 000  ponoć przy dwójce czterech zerach to już automatyczny ban emerytalny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
a mnie cieszy że stoinowi stuknie niedługo 20 000  ponoć przy dwójce czterech zerach to już automatyczny ban emerytalny  2 z przodu przy liczbie postów to nie tragedia 2 z przodu przy wieku tez nie więc wszystko jest ok Szczypciu Cieszy mnie że nie dostałem wchowawstwa Szkoda że wypłata bedzie cinka bo nie będzie nadgodzin a jak już zygam to sobie zygne tu bo ... raczej nie przysługuje mi zasiłek na zagospodarowanie ( dwumiesięczne wynagrodzenie zasadnicze - bezzwrotne czyli ponad 2k :/ ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Stoin i zebranie z rodzicami :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Stoin i zebranie z rodzicami :GRIN: Wyobrażasz to sobie ? Ja nie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Stoin i zebranie z rodzicami :GRIN: Wyobrażasz to sobie ? Ja nie :] czego uczysz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
W-f 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
W-f  tylko nie kaz dzieciakom przychodzic na zajecia w koszulkach barcy  , pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
W-f  tylko nie kaz dzieciakom przychodzic na zajecia w koszulkach barcy  , pozdro czemu nie ?? no moze to by bylo przegiecie ale np przymus przychodzenia w kompletach bordowo granatowych mozesz wymagac!! Zakaz wxhodzenia na sale w bialych koszulkach!! a ucznia z koszulka Realu gneb ile wlezie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Nie wymagajmy niemożliwego Cud że i tak przychodzą  niektórzy kilka razy w semestrze ale dobre i to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Nie wymagajmy niemożliwego Cud że i tak przychodzą  niektórzy kilka razy w semestrze ale dobre i to  ale chyba są tego i plusy bo przynajmniej musisz martwić się o mniejszą ilość osób nad którą trzeba zapanować , a minusem jest chyba jęczenie i błagania na koniec o dobrą ocenę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|