|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
Mam nadzieje ze temat sie spodoba.
Typujemy finalowa pare NHL 2004 i zdobywce pucharu.
Oto moj typ: Philadelphia - Detroit Zdobywca pucharu 2004: Philadelphia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 28 |
Oryginalnie wysłał Kubi: [qb]Mam nadzieje ze temat sie spodoba.
Typujemy finalowa pare NHL 2004 i zdobywce pucharu.
Oto moj typ: Philadelphia - Detroit Zdobywca pucharu 2004: Philadelphia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Kubi, mam nadzieje że będziemy DUŻOOOO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , też kibicuje phily
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
witam
mój typ na finał Stanley Cup 2004:
TORONTO- COLORADO
natomiast jeśli chodzi o zwycięzce tej parki to w sumie bez większego znaczenia, gdyż kocham obydwie ekipy...- z lekutką przewagą na Toronto Meaple Leafs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Ja inaczej to "widzę": Toronto-Colorado i Puchar Stanleya dla "Lawin" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
Tampa - San Jose i puchar dla Marleau i spolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Jeśli Toronto przejdzie Philly (a raczej powinno) to finał powinien być: Toronto-Colorado
Ale to tylko moje skromne zdanie i nie jestem jakimś zagorzałym fanem żadnej z tych dwóch drużyn...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Poniewaz moi faworyci ze wschodu juz za burta stawiam na druzyne ktora ograla mistrzow 4:1 i final: [ Linked Image]Flyers - Sharks [ Linked Image] i mistrz znowu ze wschodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205 |
Mnie marzy sie zestaw: Philadelphia-Colorado ...i oczywiscie zwyciestwo Lotników!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
SJ v ktos z pary TB,MON
Taka wersje przyjalem na poczatku i tego bede sie trzymal. Wszyscy trzej mnie bardzo uciesza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Mój finał marzeń (dwie ulubione drużyny i do tego całkiem realne) to:
Colorado - Tampa Bay : Colorado WIN
Chociaż zwycięstwo TB też by mnie uradowało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam w poscie troche odbiegne od przeslania tego tematu i chcial bym przedstawic moj punkt widzenia na 2 runde PO kto awansuje dalej i z jakim bilansem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaczne od pary ktora wydawalo by sie ma swego bitego faworyta do awansu dalej i do mistrzosta. Detroit-Calgary -stary wyjadacz vs plomyki z charakterkiem ,wielu sawialo przed rozpoczeciem na detroit ze daleko zajdzie nawet zdobedzie mistrza(ja tez tak myslalem ze osiagnie sporo detroit) ,ale po 1 rundzie Po i wybrykach detroit zaczolem watpic w sukces coraz bardziej.Po 1 przegranym meczu w 2 rundzie PO zaczolem wertowac statsy najrozniejsze,ktore potwierdzily moje obay i przypuszcenia.Detroit nie lubi grac z Calgary ten przeciwnik im nie lezy nie maj podejscia do plomieni ich bilans meczowy jest bardzo wyrownany 12-11 w meczach dla CALGARY i 64:61 w golach dla CALGARY.W tej parze typoje ze rywalizacja zakonczy sie 6 meczach ,a awansuje CALGARY.A dlaczego.. calgay gra rowno wyjazdy/dom ze wskazaniem na lepsza gre na wyjazdach ,a detroit tylko dobrz gra w domu(powiedzmy) chodz a wyjazdy to totalna klapa w wykonaniu Detroit.Calgry wykonalo 35-40% planu juz w 1 meczu wygrywajac na wyjezdzie z detroit.Detroit 2 mecz w domu to juz bedzie walka o szacunek w oczach kibicow .Nastenie rywalizacja przenosci sie do Calgary i tam 2 spotkani wygrywaja gospodarze ,jesli to im sie uda to jedna noga sa w 3 rundzie PO.5 mecz rozgrywany w Detroit wygrywaja go gospodarze ,6 spotkanie w Calgary win gospodarzy po 6 meczach 4-2 Calgary FLAMS i wielka feta .Dosc smiale zalozenie rywalizacji przyznacie sami ,ale daje 70% ze ten scenarusz sie spelni.Detroit ledwo ledwo dalo sobie rade z Nashville,ale Calgary juz nie przejdzie.
2.Najlatwiejsza przepraw z moich analiz powinna miec Tampa Bay.Montreal dosc szcesliwie przebrna przez 1 runde PO ,Boston zawczesnie zaczol swietowac i dostal klapsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .No ale TB z Lecavalierem i St.Louisem w formie sa chyba po za zasiegiem ,a na "pewno" po za zasiegiem Montrealu.Jeli TB wygra 2 mecz w domu i 1 mecz na wyjezdzie ,a sa wstanie to rywalizacja zakonczy sie na korzysc TB .Musle ze po 5 mecczach.
2 pozostalych par jeszce nie anlizowalem dokladnie wiec nie bede pisal narazie nic.jak ten post nie wzbudzi wielkich sprzeciwow i oburzenia do napise swoja analize dwoch pozostale par.
A nawiazujac do tematu w finale widze : Colorado-Toronot TORONTO WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
Detroit teoretycznie powinno miec najlatwiejsza droge do finalu konferencji. Problem w tym ze chyba sobie troche lekcewaza przeciwnikow. Z drogiej strony maja za przeciwnikow druzyny, ktorych raczej unikam w sezonie zasadniczym. Potrafia wygrac z kazdym i przegrac z beznadziejna druzyna. Oprocz Nashvile i Calgary do tego grona zaliczam Phoenix i Floryde. Po prostu nie ruszam meczow z udzialem tych druzyn.
Ogladalem mecz Philadelphia - Toronto w TV i musze powiedziec ze Toronto nie istnialo w 1 tercji. Potem bylo troche lepiej ale to i tak nie uchronolo ich o 1 porazki. Mysle ze ci co postawili na Toronto mocno sie zawioda, Phila wygra ta rywalizacje 4-1 lub 4-2.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 37 |
Mój typ na final: Tampa-Detroit Puchar dla RED WINGS
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 13 |
Oryginalnie wyslal Macharaja:
Mój typ na final: Tampa-Detroit Puchar dla RED WINGS Całkowicie zgadzam sie z ta propozycja finalu NHL. Zwyciezca bedzie raczej Detroit, moze troche dlatego ze ich lubie i im kibicuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Oryginalnie wysłał Raul82: [qb] Oryginalnie wyslal Macharaja:
Mój typ na final: Tampa-Detroit Puchar dla RED WINGS Całkowicie zgadzam sie z ta propozycja finalu NHL. Zwyciezca bedzie raczej Detroit, moze troche dlatego ze ich lubie i im kibicuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Stary sentymenty do druzyn odstaw na bok,popatrz realnie co sie dziej i jakie sa mozliwosci zespolow.Jak by tak mialo byc ze final wygrywa druzyna ktora lubie to mistrzami sezonu powinni byc albo ISlANDERS ,albo CANUCKS sentymenty zostaw sobie na sezon zasadniczy.PO jest brutalnie i pokazuje caly potencjal poszcegolnych druzyn.Czy w PO sa z przypadku czy zaslozylu po rownej ,solidnej grze w sezoneie zasadniczym(calym) nie koncowce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Oryginalnie wysłał raiders_: [qb]Witam w poscie troche odbiegne od przeslania tego tematu i chcial bym przedstawic moj punkt widzenia na 2 runde PO kto awansuje dalej i z jakim bilansem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaczne od pary ktora wydawalo by sie ma swego bitego faworyta do awansu dalej i do mistrzosta. Detroit-Calgary -stary wyjadacz vs plomyki z charakterkiem ,wielu sawialo przed rozpoczeciem na detroit ze daleko zajdzie nawet zdobedzie mistrza(ja tez tak myslalem ze osiagnie sporo detroit) ,ale po 1 rundzie Po i wybrykach detroit zaczolem watpic w sukces coraz bardziej.Po 1 przegranym meczu w 2 rundzie PO zaczolem wertowac statsy najrozniejsze,ktore potwierdzily moje obay i przypuszcenia.Detroit nie lubi grac z Calgary ten przeciwnik im nie lezy nie maj podejscia do plomieni ich bilans meczowy jest bardzo wyrownany 12-11 w meczach dla CALGARY i 64:61 w golach dla CALGARY.W tej parze typoje ze rywalizacja zakonczy sie 6 meczach ,a awansuje CALGARY.A dlaczego.. calgay gra rowno wyjazdy/dom ze wskazaniem na lepsza gre na wyjazdach ,a detroit tylko dobrz gra w domu(powiedzmy) chodz a wyjazdy to totalna klapa w wykonaniu Detroit.Calgry wykonalo 35-40% planu juz w 1 meczu wygrywajac na wyjezdzie z detroit.Detroit 2 mecz w domu to juz bedzie walka o szacunek w oczach kibicow .Nastenie rywalizacja przenosci sie do Calgary i tam 2 spotkani wygrywaja gospodarze ,jesli to im sie uda to jedna noga sa w 3 rundzie PO.5 mecz rozgrywany w Detroit wygrywaja go gospodarze ,6 spotkanie w Calgary win gospodarzy po 6 meczach 4-2 Calgary FLAMS i wielka feta .Dosc smiale zalozenie rywalizacji przyznacie sami ,ale daje 70% ze ten scenarusz sie spelni.Detroit ledwo ledwo dalo sobie rade z Nashville,ale Calgary juz nie przejdzie.
2.Najlatwiejsza przepraw z moich analiz powinna miec Tampa Bay.Montreal dosc szcesliwie przebrna przez 1 runde PO ,Boston zawczesnie zaczol swietowac i dostal klapsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .No ale TB z Lecavalierem i St.Louisem w formie sa chyba po za zasiegiem ,a na "pewno" po za zasiegiem Montrealu.Jeli TB wygra 2 mecz w domu i 1 mecz na wyjezdzie ,a sa wstanie to rywalizacja zakonczy sie na korzysc TB .Musle ze po 5 mecczach.
2 pozostalych par jeszce nie anlizowalem dokladnie wiec nie bede pisal narazie nic.jak ten post nie wzbudzi wielkich sprzeciwow i oburzenia do napise swoja analize dwoch pozostale par.
A nawiazujac do tematu w finale widze : Colorado-Toronot TORONTO WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] No normalnie para Detroit-Calgry wedlug moich wczesniejszych analiz CAlgry awansowalo po 6 meczach,tylko z wyrywaniem meczy troche nie trafilem(z kolejnoscia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to maly szczegoł. Para TB-MON- tez siadl po 4 meczach ,typowalem 5 spotakn hehehehe miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: BRAVO CALGARY GOGOGO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|