Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#154113 23/04/2004 00:44
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Mam nadzieje ze temat sie spodoba.

Typujemy finalowa pare NHL 2004 i zdobywce pucharu.

Oto moj typ:
Philadelphia - Detroit
Zdobywca pucharu 2004: Philadelphia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 28
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 28
Quote
Oryginalnie wysłał Kubi:
[qb]Mam nadzieje ze temat sie spodoba.

Typujemy finalowa pare NHL 2004 i zdobywce pucharu.

Oto moj typ:
Philadelphia - Detroit
Zdobywca pucharu 2004: Philadelphia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Kubi, mam nadzieje że będziemy DUŻOOOO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , też kibicuje phily

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
witam

mój typ na finał Stanley Cup 2004:

TORONTO- COLORADO

natomiast jeśli chodzi o zwycięzce tej parki to w sumie bez większego znaczenia, gdyż kocham obydwie ekipy...- z lekutką przewagą na Toronto Meaple Leafs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Ja inaczej to "widzę":
Toronto-Colorado i Puchar Stanleya dla "Lawin"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
Tampa - San Jose i puchar dla Marleau i spolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Jeśli Toronto przejdzie Philly (a raczej powinno) to finał powinien być:
Toronto-Colorado

Ale to tylko moje skromne zdanie i nie jestem jakimś zagorzałym fanem żadnej z tych dwóch drużyn...

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Poniewaz moi faworyci ze wschodu juz za burta stawiam na druzyne ktora ograla mistrzow 4:1 i final:
[Linked Image]Flyers - Sharks [Linked Image]
i mistrz znowu ze wschodu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
Mnie marzy sie zestaw:
Philadelphia-Colorado ...i oczywiscie zwyciestwo Lotników!!!

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
SJ v ktos z pary TB,MON

Taka wersje przyjalem na poczatku i tego bede sie trzymal.
Wszyscy trzej mnie bardzo uciesza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Mój finał marzeń (dwie ulubione drużyny i do tego całkiem realne) to:

Colorado - Tampa Bay : Colorado WIN

Chociaż zwycięstwo TB też by mnie uradowało.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam w poscie troche odbiegne od przeslania tego tematu i chcial bym przedstawic moj punkt widzenia na 2 runde PO kto awansuje dalej i z jakim bilansem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zaczne od pary ktora wydawalo by sie ma swego bitego faworyta do awansu dalej i do mistrzosta.
Detroit-Calgary -stary wyjadacz vs plomyki z charakterkiem ,wielu sawialo przed rozpoczeciem na detroit ze daleko zajdzie nawet zdobedzie mistrza(ja tez tak myslalem ze osiagnie sporo detroit) ,ale po 1 rundzie Po i wybrykach detroit zaczolem watpic w sukces coraz bardziej.Po 1 przegranym meczu w 2 rundzie PO zaczolem wertowac statsy najrozniejsze,ktore potwierdzily moje obay i przypuszcenia.Detroit nie lubi grac z Calgary ten przeciwnik im nie lezy nie maj podejscia do plomieni ich bilans meczowy jest bardzo wyrownany 12-11 w meczach dla CALGARY i 64:61 w golach dla CALGARY.W tej parze typoje ze rywalizacja zakonczy sie 6 meczach ,a awansuje CALGARY.A dlaczego.. calgay gra rowno wyjazdy/dom ze wskazaniem na lepsza gre na wyjazdach ,a detroit tylko dobrz gra w domu(powiedzmy) chodz a wyjazdy to totalna klapa w wykonaniu Detroit.Calgry wykonalo 35-40% planu juz w 1 meczu wygrywajac na wyjezdzie z detroit.Detroit 2 mecz w domu to juz bedzie walka o szacunek w oczach kibicow .Nastenie rywalizacja przenosci sie do Calgary i tam 2 spotkani wygrywaja gospodarze ,jesli to im sie uda to jedna noga sa w 3 rundzie PO.5 mecz rozgrywany w Detroit wygrywaja go gospodarze ,6 spotkanie w Calgary win gospodarzy po 6 meczach 4-2 Calgary FLAMS i wielka feta .Dosc smiale zalozenie rywalizacji przyznacie sami ,ale daje 70% ze ten scenarusz sie spelni.Detroit ledwo ledwo dalo sobie rade z Nashville,ale Calgary juz nie przejdzie.

2.Najlatwiejsza przepraw z moich analiz powinna miec Tampa Bay.Montreal dosc szcesliwie przebrna przez 1 runde PO ,Boston zawczesnie zaczol swietowac i dostal klapsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .No ale TB z Lecavalierem i St.Louisem w formie sa chyba po za zasiegiem ,a na "pewno" po za zasiegiem Montrealu.Jeli TB wygra 2 mecz w domu i 1 mecz na wyjezdzie ,a sa wstanie to rywalizacja zakonczy sie na korzysc TB .Musle ze po 5 mecczach.

2 pozostalych par jeszce nie anlizowalem dokladnie wiec nie bede pisal narazie nic.jak ten post nie wzbudzi wielkich sprzeciwow i oburzenia do napise swoja analize dwoch pozostale par.

A nawiazujac do tematu w finale widze :
Colorado-Toronot TORONTO WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Detroit teoretycznie powinno miec najlatwiejsza droge do finalu konferencji. Problem w tym ze chyba sobie troche lekcewaza przeciwnikow. Z drogiej strony maja za przeciwnikow druzyny, ktorych raczej unikam w sezonie zasadniczym. Potrafia wygrac z kazdym i przegrac z beznadziejna druzyna. Oprocz Nashvile i Calgary do tego grona zaliczam Phoenix i Floryde. Po prostu nie ruszam meczow z udzialem tych druzyn.

Ogladalem mecz Philadelphia - Toronto w TV i musze powiedziec ze Toronto nie istnialo w 1 tercji. Potem bylo troche lepiej ale to i tak nie uchronolo ich o 1 porazki. Mysle ze ci co postawili na Toronto mocno sie zawioda, Phila wygra ta rywalizacje 4-1 lub 4-2.

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 37
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 37
Mój typ na final:
Tampa-Detroit
Puchar dla RED WINGS

Dołączył: Apr 2004
Posty: 13
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wyslal Macharaja:

Mój typ na final:
Tampa-Detroit
Puchar dla RED WINGS
Całkowicie zgadzam sie z ta propozycja finalu NHL. Zwyciezca bedzie raczej Detroit, moze troche dlatego ze ich lubie i im kibicuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał Raul82:
[qb]
Quote
Oryginalnie wyslal Macharaja:

Mój typ na final:
Tampa-Detroit
Puchar dla RED WINGS
Całkowicie zgadzam sie z ta propozycja finalu NHL. Zwyciezca bedzie raczej Detroit, moze troche dlatego ze ich lubie i im kibicuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Stary sentymenty do druzyn odstaw na bok,popatrz realnie co sie dziej i jakie sa mozliwosci zespolow.Jak by tak mialo byc ze final wygrywa druzyna ktora lubie to mistrzami sezonu powinni byc albo ISlANDERS ,albo CANUCKS sentymenty zostaw sobie na sezon zasadniczy.PO jest brutalnie i pokazuje caly potencjal poszcegolnych druzyn.Czy w PO sa z przypadku czy zaslozylu po rownej ,solidnej grze w sezoneie zasadniczym(calym) nie koncowce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]Witam w poscie troche odbiegne od przeslania tego tematu i chcial bym przedstawic moj punkt widzenia na 2 runde PO kto awansuje dalej i z jakim bilansem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zaczne od pary ktora wydawalo by sie ma swego bitego faworyta do awansu dalej i do mistrzosta.
Detroit-Calgary -stary wyjadacz vs plomyki z charakterkiem ,wielu sawialo przed rozpoczeciem na detroit ze daleko zajdzie nawet zdobedzie mistrza(ja tez tak myslalem ze osiagnie sporo detroit) ,ale po 1 rundzie Po i wybrykach detroit zaczolem watpic w sukces coraz bardziej.Po 1 przegranym meczu w 2 rundzie PO zaczolem wertowac statsy najrozniejsze,ktore potwierdzily moje obay i przypuszcenia.Detroit nie lubi grac z Calgary ten przeciwnik im nie lezy nie maj podejscia do plomieni ich bilans meczowy jest bardzo wyrownany 12-11 w meczach dla CALGARY i 64:61 w golach dla CALGARY.W tej parze typoje ze rywalizacja zakonczy sie 6 meczach ,a awansuje CALGARY.A dlaczego.. calgay gra rowno wyjazdy/dom ze wskazaniem na lepsza gre na wyjazdach ,a detroit tylko dobrz gra w domu(powiedzmy) chodz a wyjazdy to totalna klapa w wykonaniu Detroit.Calgry wykonalo 35-40% planu juz w 1 meczu wygrywajac na wyjezdzie z detroit.Detroit 2 mecz w domu to juz bedzie walka o szacunek w oczach kibicow .Nastenie rywalizacja przenosci sie do Calgary i tam 2 spotkani wygrywaja gospodarze ,jesli to im sie uda to jedna noga sa w 3 rundzie PO.5 mecz rozgrywany w Detroit wygrywaja go gospodarze ,6 spotkanie w Calgary win gospodarzy po 6 meczach 4-2 Calgary FLAMS i wielka feta .Dosc smiale zalozenie rywalizacji przyznacie sami ,ale daje 70% ze ten scenarusz sie spelni.Detroit ledwo ledwo dalo sobie rade z Nashville,ale Calgary juz nie przejdzie.

2.Najlatwiejsza przepraw z moich analiz powinna miec Tampa Bay.Montreal dosc szcesliwie przebrna przez 1 runde PO ,Boston zawczesnie zaczol swietowac i dostal klapsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .No ale TB z Lecavalierem i St.Louisem w formie sa chyba po za zasiegiem ,a na "pewno" po za zasiegiem Montrealu.Jeli TB wygra 2 mecz w domu i 1 mecz na wyjezdzie ,a sa wstanie to rywalizacja zakonczy sie na korzysc TB .Musle ze po 5 mecczach.

2 pozostalych par jeszce nie anlizowalem dokladnie wiec nie bede pisal narazie nic.jak ten post nie wzbudzi wielkich sprzeciwow i oburzenia do napise swoja analize dwoch pozostale par.

A nawiazujac do tematu w finale widze :
Colorado-Toronot TORONTO WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No normalnie para Detroit-Calgry wedlug moich wczesniejszych analiz CAlgry awansowalo po 6 meczach,tylko z wyrywaniem meczy troche nie trafilem(z kolejnoscia) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to maly szczegoł.
Para TB-MON- tez siadl po 4 meczach ,typowalem 5 spotakn hehehehe miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
BRAVO CALGARY GOGOGO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1