Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 23 1 2 11 12 13 14 15 22 23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
a nie wiem czy dobrze myśle ale czy nie warto postawić dzisiaj:
Kladno-Pardubice 1x
Znojmo-Plzen x2
Obie drużyny mogą być jeswzcze zmęczone po wczorajszym meczu a rywali nie mają łatwych. Co o tym sądzicie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Dzis zagrane...

Slavia-K.Vary

Gospodarze bedacy na fali nie powinni miec problemow z pokonaniem nie badacych w wyskiej formie..gosci...
W tym sezonie grali se soba 2 razy..
2004-11-28 Karlovy Vary Slavia 1 : 4 Extraliga 2004
2004-10-15 Slavia Karlovy Vary 3 : 0 Extraliga 2004

Dołączył: Nov 2004
Posty: 282
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 282
Quote
Dzis zagrane...

Slavia-K.Vary

Gospodarze bedacy na fali nie powinni miec problemow z pokonaniem nie badacych w wyskiej formie..gosci...
W tym sezonie grali se soba 2 razy..
2004-11-28 Karlovy Vary Slavia 1 : 4 Extraliga 2004
2004-10-15 Slavia Karlovy Vary 3 : 0 Extraliga 2004

ciężko bo ciężko ale WESZŁO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3
W czeskim hokeju warto obstawiać na Pardubice (dobry przykład - wygrana ze Znojmo) oraz na C.Budejovice i Usti n.L. Obstawiałem po kilka razy na każdą z drużyn i nigdy się nie zawiodłem, bez względu na to jak ciężki mecz grali - zwłaszcza dotyczy to C.Budejovice i Usti n.L.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
No i skonczylem dzis progresje na Dukle Jihlava z czego bardzo sie ciesze. Odpuscilem mecz z przedostatniej kolejki Dukli i liczylem na mecze z Trzyncem lub Vsetinem. Udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A powolo mnie nachodzily watpliwosci, ale wyszlo bardzo ladnie.

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Quote
W czeskim hokeju warto obstawiać na Pardubice (dobry przykład - wygrana ze Znojmo) oraz na C.Budejovice i Usti n.L. Obstawiałem po kilka razy na każdą z drużyn i nigdy się nie zawiodłem, bez względu na to jak ciężki mecz grali - zwłaszcza dotyczy to C.Budejovice i Usti n.L.

witam, w przeciwienstwie do ciebie niemialem tyle szczzescia, postawilem po jednym razie na kazda z druzyn i obydwa razy sie zawiodlem. budejowice jakos niedawno niepamietam 4:2 z kims i usti z chumotovem 1:6 (!!!) chumotov niby 3 ale myslalem ze usti zaciekle bedzie uciekac w tabeli budejowicom i nie pozwola sobie na taka wpadke..

pozdrawiam
citizen

Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
Macie może jakieś informacje dotyczące meczu Pardubice-Slavia bo kusi mnie by postawić na Pardubice.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 193
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193
Dzisiejszy bardzo ciekawy meczyk ze wzgledu na tabela
Kladno-Litvinov 1.82 4.4 3 1.29 1.79

Jak podaje czeska strona bedzie to mecz bitwa ze wzgledu na uklad tabeli do playoff jak narazie tabela wyglada nastepujaco:

P Klub Z S B
1. HC Hamé Zlín 39 106:72 81
2. HC Sparta Praha 37 110:71 76
3. Bílí Tygøi Liberec 39 113:88 70
4. HC Slavia Praha 38 110:86 68
5. HC Moeller Pardubice 38 126:97 66
6. HC Rabat Kladno 38 106:99 62
7. HC Vítkovice 38 101:94 61
8. HC Chemopetrol 38 103:99 53
9. HC Lasselsberger Plzeò 39 91:100 53
10. HC Znojem¹tí Orli 39 104:116 53
11. Vsetínská hokejová 37 86:104 45
12. HC Energie Karlovy Vary 37 94:111 41
13. HC Oceláøi Tøinec 39 78:110 38
14. HC Dukla Jihlava 38 60:141 16

jak widac litvinow zajmuje narazie 8 pozycje czyli ostatnia gwarantujaca gre w playoff ale po pietach depcze mu Plzen i Znojmo.Uwazam ze warto zagrac w tym meczu na 2 dla mniej odwaznych x2 kladno w tym meczu mysle ze nie bedzie tak bardzo zmotywowane jak Litvinow zeby wygrac , watpie aby to kladno ruszylo do przodu od pierwszej minuty.
2004-11-16 Litvinov 4-1 Kladno
2004-10-03 Kladno 3-4 Litvinov
2004-02-01 Kladno 3-1 Litvinov
2003-12-09 Litvinov 1-1 Kladno
2003-10-31 Kladno 1-0 Litvinov
2003-09-26 Litvinov 3-4 Kladno
Jak wypowiadaja sie trenerzy obu zespolw :trener kladno powiedziel:''To nie my musimy grac na 100% swoich mozliwosci ,jednak ostatnie wyniki litwinowa robia na mnie mizerne mazenie wrazenie.Niemozemy ich lekzewazyc bo to dobry solidny zespol'' .Riposta trenera Litvinowa :''nasz zespol ostatnio gral bardzo zle wyniki napawaja nas do tego ze kazdy mecz to wielki wyzwanie i kazde urwanie punktu za wyjezdzie pozwoli nam realnie patrzac na gre w playoff.Ostatnie pogloski o klotniach pomiedzy zawodnikami byly prawda jednak to dorosli mezczyzni i wytlumaczyli sobie co mieli do powiedzenia,sa nastawieni bojowo''

jak dla mnie warto zagrac nawet 2 po 1 tercji!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
Quote
Dzisiejszy bardzo ciekawy meczyk ze wzgledu na tabela
Kladno-Litvinov 1.82 4.4 3 1.29 1.79

Jak podaje czeska strona bedzie to mecz bitwa ze wzgledu na uklad tabeli do playoff jak narazie tabela wyglada nastepujaco:

P Klub Z S B
1. HC Hamé Zlín 39 106:72 81
2. HC Sparta Praha 37 110:71 76
3. Bílí Tygøi Liberec 39 113:88 70
4. HC Slavia Praha 38 110:86 68
5. HC Moeller Pardubice 38 126:97 66
6. HC Rabat Kladno 38 106:99 62
7. HC Vítkovice 38 101:94 61
8. HC Chemopetrol 38 103:99 53
9. HC Lasselsberger Plzeò 39 91:100 53
10. HC Znojem¹tí Orli 39 104:116 53
11. Vsetínská hokejová 37 86:104 45
12. HC Energie Karlovy Vary 37 94:111 41
13. HC Oceláøi Tøinec 39 78:110 38
14. HC Dukla Jihlava 38 60:141 16

jak widac litvinow zajmuje narazie 8 pozycje czyli ostatnia gwarantujaca gre w playoff ale po pietach depcze mu Plzen i Znojmo.Uwazam ze warto zagrac w tym meczu na 2 dla mniej odwaznych x2 kladno w tym meczu mysle ze nie bedzie tak bardzo zmotywowane jak Litvinow zeby wygrac , watpie aby to kladno ruszylo do przodu od pierwszej minuty.
2004-11-16 Litvinov 4-1 Kladno
2004-10-03 Kladno 3-4 Litvinov
2004-02-01 Kladno 3-1 Litvinov
2003-12-09 Litvinov 1-1 Kladno
2003-10-31 Kladno 1-0 Litvinov
2003-09-26 Litvinov 3-4 Kladno
Jak wypowiadaja sie trenerzy obu zespolw :trener kladno powiedziel:''To nie my musimy grac na 100% swoich mozliwosci ,jednak ostatnie wyniki litwinowa robia na mnie mizerne mazenie wrazenie.Niemozemy ich lekzewazyc bo to dobry solidny zespol'' .Riposta trenera Litvinowa :''nasz zespol ostatnio gral bardzo zle wyniki napawaja nas do tego ze kazdy mecz to wielki wyzwanie i kazde urwanie punktu za wyjezdzie pozwoli nam realnie patrzac na gre w playoff.Ostatnie pogloski o klotniach pomiedzy zawodnikami byly prawda jednak to dorosli mezczyzni i wytlumaczyli sobie co mieli do powiedzenia,sa nastawieni bojowo''

jak dla mnie warto zagrac nawet 2 po 1 tercji!!
Ja jednak zastanawiam się bardziej nad jedynką i minimalną wygraną KLADNO...śmieszą mnie te wypowiedzi,że Litvinov ostatnio grał bardzo źle i nagle przejdzie metamorfozę i zacznie grać,bo zbliżają się playoffy!Myśle że w tym meczu mozna postawić under poniżej 5.5 lub wygraną gospodarzy po ładnym kursie 1,9 (sts)!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 193
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193
HC Moeller Pardubice-HC Slavia Praha mecz kolejki!!!!
Jak dla mnie to taki maly przedsmak playoffow.oba zespoly nastawiaja sie dzis bardzo bojowo.wiadomo gospodarze po slabym stracie w sezonie teraz imponuja nam wszystkim to te pardubice jakie pamietamy z porzenich sezonow.ich swietna passa ostatnich 7 spotkan
2005-01-09 Kladno - Pardubice 4-5

2005-01-08 Pardubice - Znojmo 5-0

2005-01-04 Vsetin - Pardubice 0-6

2005-01-02 Pardubice - Trinec 3-1

2004-12-30 Karlovy Vary - Pardubice 2-3

2004-12-28 Pardubice - Jihlava 5-3

2004-12-23 Sparta - Pardubice 1-3
napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem!!
Slawia natomiast ostatnie 7 meczy:
2005-01-09 Slavia - Karlovy Vary 3-2

2005-01-07 Vitkovice - Slavia 3-4

2005-01-04 Slavia - Litvinov 5-2

2005-01-01 Zlin - Slavia 2-0

2004-12-30 Slavia - Liberec 3-2

2004-12-28 Slavia - Znojmo 4-5

to 4 wygrane i 3 porazki.

jak widac slawia w kazdym z tych meczy tracila dosc sporo bramek.widac ze formacja ta nie potrafi zaachowac czystewgo konta co odbija sie troszke na grze calego zespolu .linie formacji przodu musze sie sporo nameczyc zeby zapewnic druzynie wygrana.

Ale przejdzmy juz do samego meczy : uwazam ze granie dzis na pardubice jest bardzo sensowne mysle ze juz 1 tercja przyniesie nam wszytskim odpowiedz jak ten mecz bedzie sie toczyl .kto strzeli pierwszy bramke opanuje nerwy i wygra ten mecz.zapewne cala hala bedzie wypelniona kibicami ktorzy beda dopingowac swoja druzyne!! a wiadomoze cala liga kazdy zespol spreza sie oby wygrac z druzyna ze stolicy !!
Mecze pomiedzy tymi druzynami byly zawsze ciekawe i wyrownane:
2004-10-29 Slavia 4-6 Pardubice
2004-09-21 Pardubice 1-2 Slavia
2004-02-24 Pardubice 6-1 Slavia - moze po za tym
2004-01-09 Slavia 5-4 Pardubice
2003-11-22 Pardubice 5-3 Slavia
2003-10-12 Slavia 4-2 Pardubice

Slawia strzela bardzo malo bramek na wyjazdach i sporo traci mysle ze w tym meczu pardubice beda zdecydowanie lepszym zespolem i wygraja roznica 2-3 bramek tym bardzej ze pardubice beda chcialy pobic swoj rekord wszechczasow w wygranym meczach pod rzad 12 to tylko 4 spotakania czy dadza rade??mysle ze tak sa w gaze a wiec tylko czekajmy i kibicujmy!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam

Garss zgodze sie z Toba co do meczu w Pardubicach. Rzeczywiscie maja ladny bilans ostatnich gier. A co do Slavii, ostatnio zwyciestwa, ale nieprzekonywujace. Nawet w meczu z oslabionym Litvinowem, ktory nomen-omen bardzo forsowalem i ostro gralem nie zachwycili i wynik nie oddaje prawdziewgo przebiegu spotkania. Kursy na Pardubicew granicach 1,80-1,90 do grania

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 584
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 584
Mam problem POMÓŻCIE. Postawilem na pardubice jeszcz nie wiem czy wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jest dogrywka jak narazie. Jeżeli wygraja PROFESIONAŁ wypłaci mi wygrana czy powiedza ze wynik obstawialem bez dogrywek ??

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Quote
Mam problem POMÓŻCIE. Postawilem na pardubice jeszcz nie wiem czy wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jest dogrywka jak narazie. Jeżeli wygraja PROFESIONAŁ wypłaci mi wygrana czy powiedza ze wynik obstawialem bez dogrywek ??
kolego PAŁA,
Pozdro

Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
co byscie stawiali na jutrzejszy mecz

Ostrava-Opava ????

jak dla mnie 1, co wy na to???

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
Witam witam i o zdanie wszystkich znawców pytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co myslicie o meczyku : Karlovy Vary - Vsetin
To sa wyniki meczyków Vsetin:
2005-01-11 Sparta-Vsetin 2-2
2005-01-09 Vsetin-Jihlava 1-2
2005-01-04 Vsetin-Pardubice 0-6
2004-12-30 Vsetin-Plzen 3-2
2004-12-28 Litvinov-Vsetin 0-3
2004-12-26 Vsetin-Vitkovice 3-2
2004-12-12 Liberec-Vsetin 4-1
2004-12-10 Vsetin-Zlin 1-0
2004-12-07 Kladno-Vsetin 1-3
2004-12-05 Vsetin-Slavia 4-3
Po ostatnim remisie ze Spartą nie wiem co mysleć o tym dzisiejszym spotkaniu ale chyba bardziej skłonny jestem na gołą 1 niż na jakiś inny typik
Prosze o pomoc i z góry dzienki
POWODZENIA

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
Dla mnie to też dziś pewna 1 i będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
Czesc.Co myslicie o tych meczach?
Zlin-Pardubice x2
Liberec-Sparta 1x
Pozdrawiam
Darek z Bytomia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
153 17:00 Trinec - K.Vary 2.00 4.00 2.50 1.33 1.54
154 17:00 Zlin - Pardubice 2.00 4.00 2.50 1.33 1.54
155 17:30 Kladno - Vitkovice 1.85 4.15 2.80 1.28 1.67
156 17:30 Litvinov - Plzen 2.00 4.00 2.50 1.33 1.54
157 17:30 Znojmo - Vsetin 1.70 4.15 3.20 1.21 1.81
158 18:00 Liberec - Sparta 2.25 4.00 2.25 1.44 1.44
159 19:00 Slavia - Jihlava 1.20 5.80 7.50 3.27

A jak byście obstawili te mecze?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Jak dla mnie z tego zestawu do grania jest Znojmo i Trinec na 1.

Vsetin ostatnio stracił impet w swojej grze i mecz z Pardubkami 0-6 podłamł im skrzydła. Znojmo bardzo potrzebuje tego wina.

Trinec jeżeli ma wygrywać to właśnie z drużynami z końca tabeli. Wg mnie Karlove Vary to drużyna zdecydowanie słabsza od Trinca i jej miejsce powinno być przedostatnie w tabeli

Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
A to
Zlin - Pardubice 1

Strona 13 z 23 1 2 11 12 13 14 15 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,001 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1