|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464 |
a nie wiem czy dobrze myśle ale czy nie warto postawić dzisiaj: Kladno-Pardubice 1x Znojmo-Plzen x2 Obie drużyny mogą być jeswzcze zmęczone po wczorajszym meczu a rywali nie mają łatwych. Co o tym sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Dzis zagrane...
Slavia-K.Vary
Gospodarze bedacy na fali nie powinni miec problemow z pokonaniem nie badacych w wyskiej formie..gosci... W tym sezonie grali se soba 2 razy.. 2004-11-28 Karlovy Vary Slavia 1 : 4 Extraliga 2004 2004-10-15 Slavia Karlovy Vary 3 : 0 Extraliga 2004
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 282 |
Dzis zagrane...
Slavia-K.Vary
Gospodarze bedacy na fali nie powinni miec problemow z pokonaniem nie badacych w wyskiej formie..gosci... W tym sezonie grali se soba 2 razy.. 2004-11-28 Karlovy Vary Slavia 1 : 4 Extraliga 2004 2004-10-15 Slavia Karlovy Vary 3 : 0 Extraliga 2004 ciężko bo ciężko ale WESZŁO! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3 |
W czeskim hokeju warto obstawiać na Pardubice (dobry przykład - wygrana ze Znojmo) oraz na C.Budejovice i Usti n.L. Obstawiałem po kilka razy na każdą z drużyn i nigdy się nie zawiodłem, bez względu na to jak ciężki mecz grali - zwłaszcza dotyczy to C.Budejovice i Usti n.L.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
No i skonczylem dzis progresje na Dukle Jihlava z czego bardzo sie ciesze. Odpuscilem mecz z przedostatniej kolejki Dukli i liczylem na mecze z Trzyncem lub Vsetinem. Udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A powolo mnie nachodzily watpliwosci, ale wyszlo bardzo ladnie.
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
W czeskim hokeju warto obstawiać na Pardubice (dobry przykład - wygrana ze Znojmo) oraz na C.Budejovice i Usti n.L. Obstawiałem po kilka razy na każdą z drużyn i nigdy się nie zawiodłem, bez względu na to jak ciężki mecz grali - zwłaszcza dotyczy to C.Budejovice i Usti n.L. witam, w przeciwienstwie do ciebie niemialem tyle szczzescia, postawilem po jednym razie na kazda z druzyn i obydwa razy sie zawiodlem. budejowice jakos niedawno niepamietam 4:2 z kims i usti z chumotovem 1:6 (!!!) chumotov niby 3 ale myslalem ze usti zaciekle bedzie uciekac w tabeli budejowicom i nie pozwola sobie na taka wpadke.. pozdrawiam citizen
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152 |
Macie może jakieś informacje dotyczące meczu Pardubice-Slavia bo kusi mnie by postawić na Pardubice.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193 |
Dzisiejszy bardzo ciekawy meczyk ze wzgledu na tabela Kladno-Litvinov 1.82 4.4 3 1.29 1.79
Jak podaje czeska strona bedzie to mecz bitwa ze wzgledu na uklad tabeli do playoff jak narazie tabela wyglada nastepujaco:
P Klub Z S B 1. HC Hamé Zlín 39 106:72 81 2. HC Sparta Praha 37 110:71 76 3. Bílí Tygøi Liberec 39 113:88 70 4. HC Slavia Praha 38 110:86 68 5. HC Moeller Pardubice 38 126:97 66 6. HC Rabat Kladno 38 106:99 62 7. HC Vítkovice 38 101:94 61 8. HC Chemopetrol 38 103:99 53 9. HC Lasselsberger Plzeò 39 91:100 53 10. HC Znojem¹tí Orli 39 104:116 53 11. Vsetínská hokejová 37 86:104 45 12. HC Energie Karlovy Vary 37 94:111 41 13. HC Oceláøi Tøinec 39 78:110 38 14. HC Dukla Jihlava 38 60:141 16
jak widac litvinow zajmuje narazie 8 pozycje czyli ostatnia gwarantujaca gre w playoff ale po pietach depcze mu Plzen i Znojmo.Uwazam ze warto zagrac w tym meczu na 2 dla mniej odwaznych x2 kladno w tym meczu mysle ze nie bedzie tak bardzo zmotywowane jak Litvinow zeby wygrac , watpie aby to kladno ruszylo do przodu od pierwszej minuty. 2004-11-16 Litvinov 4-1 Kladno 2004-10-03 Kladno 3-4 Litvinov 2004-02-01 Kladno 3-1 Litvinov 2003-12-09 Litvinov 1-1 Kladno 2003-10-31 Kladno 1-0 Litvinov 2003-09-26 Litvinov 3-4 Kladno Jak wypowiadaja sie trenerzy obu zespolw :trener kladno powiedziel:''To nie my musimy grac na 100% swoich mozliwosci ,jednak ostatnie wyniki litwinowa robia na mnie mizerne mazenie wrazenie.Niemozemy ich lekzewazyc bo to dobry solidny zespol'' .Riposta trenera Litvinowa :''nasz zespol ostatnio gral bardzo zle wyniki napawaja nas do tego ze kazdy mecz to wielki wyzwanie i kazde urwanie punktu za wyjezdzie pozwoli nam realnie patrzac na gre w playoff.Ostatnie pogloski o klotniach pomiedzy zawodnikami byly prawda jednak to dorosli mezczyzni i wytlumaczyli sobie co mieli do powiedzenia,sa nastawieni bojowo''
jak dla mnie warto zagrac nawet 2 po 1 tercji!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 843 |
Dzisiejszy bardzo ciekawy meczyk ze wzgledu na tabela Kladno-Litvinov 1.82 4.4 3 1.29 1.79
Jak podaje czeska strona bedzie to mecz bitwa ze wzgledu na uklad tabeli do playoff jak narazie tabela wyglada nastepujaco:
P Klub Z S B 1. HC Hamé Zlín 39 106:72 81 2. HC Sparta Praha 37 110:71 76 3. Bílí Tygøi Liberec 39 113:88 70 4. HC Slavia Praha 38 110:86 68 5. HC Moeller Pardubice 38 126:97 66 6. HC Rabat Kladno 38 106:99 62 7. HC Vítkovice 38 101:94 61 8. HC Chemopetrol 38 103:99 53 9. HC Lasselsberger Plzeò 39 91:100 53 10. HC Znojem¹tí Orli 39 104:116 53 11. Vsetínská hokejová 37 86:104 45 12. HC Energie Karlovy Vary 37 94:111 41 13. HC Oceláøi Tøinec 39 78:110 38 14. HC Dukla Jihlava 38 60:141 16
jak widac litvinow zajmuje narazie 8 pozycje czyli ostatnia gwarantujaca gre w playoff ale po pietach depcze mu Plzen i Znojmo.Uwazam ze warto zagrac w tym meczu na 2 dla mniej odwaznych x2 kladno w tym meczu mysle ze nie bedzie tak bardzo zmotywowane jak Litvinow zeby wygrac , watpie aby to kladno ruszylo do przodu od pierwszej minuty. 2004-11-16 Litvinov 4-1 Kladno 2004-10-03 Kladno 3-4 Litvinov 2004-02-01 Kladno 3-1 Litvinov 2003-12-09 Litvinov 1-1 Kladno 2003-10-31 Kladno 1-0 Litvinov 2003-09-26 Litvinov 3-4 Kladno Jak wypowiadaja sie trenerzy obu zespolw :trener kladno powiedziel:''To nie my musimy grac na 100% swoich mozliwosci ,jednak ostatnie wyniki litwinowa robia na mnie mizerne mazenie wrazenie.Niemozemy ich lekzewazyc bo to dobry solidny zespol'' .Riposta trenera Litvinowa :''nasz zespol ostatnio gral bardzo zle wyniki napawaja nas do tego ze kazdy mecz to wielki wyzwanie i kazde urwanie punktu za wyjezdzie pozwoli nam realnie patrzac na gre w playoff.Ostatnie pogloski o klotniach pomiedzy zawodnikami byly prawda jednak to dorosli mezczyzni i wytlumaczyli sobie co mieli do powiedzenia,sa nastawieni bojowo''
jak dla mnie warto zagrac nawet 2 po 1 tercji!! Ja jednak zastanawiam się bardziej nad jedynką i minimalną wygraną KLADNO...śmieszą mnie te wypowiedzi,że Litvinov ostatnio grał bardzo źle i nagle przejdzie metamorfozę i zacznie grać,bo zbliżają się playoffy!Myśle że w tym meczu mozna postawić under poniżej 5.5 lub wygraną gospodarzy po ładnym kursie 1,9 (sts)!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193 |
HC Moeller Pardubice-HC Slavia Praha mecz kolejki!!!! Jak dla mnie to taki maly przedsmak playoffow.oba zespoly nastawiaja sie dzis bardzo bojowo.wiadomo gospodarze po slabym stracie w sezonie teraz imponuja nam wszystkim to te pardubice jakie pamietamy z porzenich sezonow.ich swietna passa ostatnich 7 spotkan 2005-01-09 Kladno - Pardubice 4-5 2005-01-08 Pardubice - Znojmo 5-0 2005-01-04 Vsetin - Pardubice 0-6 2005-01-02 Pardubice - Trinec 3-1 2004-12-30 Karlovy Vary - Pardubice 2-3 2004-12-28 Pardubice - Jihlava 5-3 2004-12-23 Sparta - Pardubice 1-3 napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem!! Slawia natomiast ostatnie 7 meczy: 2005-01-09 Slavia - Karlovy Vary 3-2 2005-01-07 Vitkovice - Slavia 3-4 2005-01-04 Slavia - Litvinov 5-2 2005-01-01 Zlin - Slavia 2-0 2004-12-30 Slavia - Liberec 3-2 2004-12-28 Slavia - Znojmo 4-5 to 4 wygrane i 3 porazki.
jak widac slawia w kazdym z tych meczy tracila dosc sporo bramek.widac ze formacja ta nie potrafi zaachowac czystewgo konta co odbija sie troszke na grze calego zespolu .linie formacji przodu musze sie sporo nameczyc zeby zapewnic druzynie wygrana.
Ale przejdzmy juz do samego meczy : uwazam ze granie dzis na pardubice jest bardzo sensowne mysle ze juz 1 tercja przyniesie nam wszytskim odpowiedz jak ten mecz bedzie sie toczyl .kto strzeli pierwszy bramke opanuje nerwy i wygra ten mecz.zapewne cala hala bedzie wypelniona kibicami ktorzy beda dopingowac swoja druzyne!! a wiadomoze cala liga kazdy zespol spreza sie oby wygrac z druzyna ze stolicy !! Mecze pomiedzy tymi druzynami byly zawsze ciekawe i wyrownane: 2004-10-29 Slavia 4-6 Pardubice 2004-09-21 Pardubice 1-2 Slavia 2004-02-24 Pardubice 6-1 Slavia - moze po za tym 2004-01-09 Slavia 5-4 Pardubice 2003-11-22 Pardubice 5-3 Slavia 2003-10-12 Slavia 4-2 Pardubice
Slawia strzela bardzo malo bramek na wyjazdach i sporo traci mysle ze w tym meczu pardubice beda zdecydowanie lepszym zespolem i wygraja roznica 2-3 bramek tym bardzej ze pardubice beda chcialy pobic swoj rekord wszechczasow w wygranym meczach pod rzad 12 to tylko 4 spotakania czy dadza rade??mysle ze tak sa w gaze a wiec tylko czekajmy i kibicujmy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Witam
Garss zgodze sie z Toba co do meczu w Pardubicach. Rzeczywiscie maja ladny bilans ostatnich gier. A co do Slavii, ostatnio zwyciestwa, ale nieprzekonywujace. Nawet w meczu z oslabionym Litvinowem, ktory nomen-omen bardzo forsowalem i ostro gralem nie zachwycili i wynik nie oddaje prawdziewgo przebiegu spotkania. Kursy na Pardubicew granicach 1,80-1,90 do grania
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 584 |
Mam problem POMÓŻCIE. Postawilem na pardubice jeszcz nie wiem czy wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jest dogrywka jak narazie. Jeżeli wygraja PROFESIONAŁ wypłaci mi wygrana czy powiedza ze wynik obstawialem bez dogrywek ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298 |
Mam problem POMÓŻCIE. Postawilem na pardubice jeszcz nie wiem czy wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jest dogrywka jak narazie. Jeżeli wygraja PROFESIONAŁ wypłaci mi wygrana czy powiedza ze wynik obstawialem bez dogrywek ?? kolego PAŁA, Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41 |
co byscie stawiali na jutrzejszy mecz
Ostrava-Opava ????
jak dla mnie 1, co wy na to???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
Witam witam i o zdanie wszystkich znawców pytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co myslicie o meczyku : Karlovy Vary - Vsetin To sa wyniki meczyków Vsetin: 2005-01-11 Sparta-Vsetin 2-2 2005-01-09 Vsetin-Jihlava 1-2 2005-01-04 Vsetin-Pardubice 0-6 2004-12-30 Vsetin-Plzen 3-2 2004-12-28 Litvinov-Vsetin 0-3 2004-12-26 Vsetin-Vitkovice 3-2 2004-12-12 Liberec-Vsetin 4-1 2004-12-10 Vsetin-Zlin 1-0 2004-12-07 Kladno-Vsetin 1-3 2004-12-05 Vsetin-Slavia 4-3 Po ostatnim remisie ze Spartą nie wiem co mysleć o tym dzisiejszym spotkaniu ale chyba bardziej skłonny jestem na gołą 1 niż na jakiś inny typik Prosze o pomoc i z góry dzienki POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
Dla mnie to też dziś pewna 1 i będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11 |
Czesc.Co myslicie o tych meczach? Zlin-Pardubice x2 Liberec-Sparta 1x Pozdrawiam Darek z Bytomia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13 |
153 17:00 Trinec - K.Vary 2.00 4.00 2.50 1.33 1.54 154 17:00 Zlin - Pardubice 2.00 4.00 2.50 1.33 1.54 155 17:30 Kladno - Vitkovice 1.85 4.15 2.80 1.28 1.67 156 17:30 Litvinov - Plzen 2.00 4.00 2.50 1.33 1.54 157 17:30 Znojmo - Vsetin 1.70 4.15 3.20 1.21 1.81 158 18:00 Liberec - Sparta 2.25 4.00 2.25 1.44 1.44 159 19:00 Slavia - Jihlava 1.20 5.80 7.50 3.27
A jak byście obstawili te mecze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
Jak dla mnie z tego zestawu do grania jest Znojmo i Trinec na 1.
Vsetin ostatnio stracił impet w swojej grze i mecz z Pardubkami 0-6 podłamł im skrzydła. Znojmo bardzo potrzebuje tego wina.
Trinec jeżeli ma wygrywać to właśnie z drużynami z końca tabeli. Wg mnie Karlove Vary to drużyna zdecydowanie słabsza od Trinca i jej miejsce powinno być przedostatnie w tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka