|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Dzis Prof w swojej ofercie zamiesci jeden mecz PLH TYCHY-Torun kursy 1.9 2.57 GKS Tychy - TKH Toruń 4:0 (0:0,1:0,3:0)
W dwoch pierwszych tercjach optyczna przewaga Toruia ktorego gracze pomimo znacznego oslabienia GKS-u(brak 5 graczy, gra na niepelne 3 piatki!!!)nie umieli wykorzystac. W efekcie po kontrach strata bramek.Szczegolnie w 3 tercji kiedy Torunianie stracili w odstepie paru minut 3 bramki(51:55 52:26 57:07)Reasumując Torun zaprezentowal sie w porownaniu z oslabionym GKS zenujaco--totalna indolencja strzelecka. O GKS bedzie mozna powiedziec cos wiecej dopiero kiedy zagra w pelnym skladzie. Miejmy nadzieje ze juz w wtorkowym meczu z Unia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wynik drugiego meczu: Wojas Podhale GKS Katowice 7:2 Lige uzupelni druzyna z Sanoka, ktora wygrala baraz z Krynica
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
ekstraklasa znowu nasza!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63 |
kursy wedlug Synotipu
KH Sanok - MKS Cracovia Krakow VR 12.9. 17:00 1,65 4,20 3,00 TKH Eurostal Torun - Stoczniowiec Gdansk VR 12.9. 17:00 2,20 4,20 2,10 Unia Oswiecim - Wojas Podhale VR 12.9. 17:00 1,70 4,20 2,90 GKS Katowice - GKS Tychy VR 12.9. 18:00 3,00 4,20 1,65
Jak dla mnie prezentem wydaja sie byc kursy na TKH oraz GKS Tychy. Interesujaco wyglada takze kurs na Cracovie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
W Profie na dzis meczee jak powyzej z wyjatkiem Tychow(brak oferty) Ja osobiscie zagralem na Torun kurs 2.52 oraz Cracovie kurs 2 Pozostalych kursów nie jestem w stanie podac gdyz nie zapisalem. Mam nadzieje ze od przyszlej kolejki PLH bedzie normalnie pojawiac sie w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Oryginalnie wysłał unixos: [qb]ekstraklasa znowu nasza!!![/qb] Nareszcie, bo nie wyobrażam sobie Sanoka bez hokeja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
ja dzis dalem na unie oswiecim kurs 1.58 :zobacz: mysle ze mistrz bedzie chcial od poczatku rozgrywek odskoczyc od rywali w tabeli , a poza tym podhale malo trenowalo gdyz mieli remont wlasnego lodowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
Oryginalnie wysłał Ralph: [qb] Oryginalnie wysłał unixos: [qb]ekstraklasa znowu nasza!!![/qb] Nareszcie, bo nie wyobrażam sobie Sanoka bez hokeja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a ja juz spadam na meczyk zajac sobie jakies dobre miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
To pewnie dziś ze 3 tysiące ludzi będzie na trybunach..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28 |
wie ktos moze gdzie mozna sprawdzic na zywo wyniki ?? z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
no ludzi bylo cos kolo 2500-3000 , mecz jak mecz
Nasi zaskoczyli rywala w pierwszej tercji, ktora szczesliwie dla Cracovii zakonczyla sie wynikiem 1:0 bo moglobyc znacznie wyzej. W drugiej tercji do gry wlaczyl sie sedzia Szot , ktory co chwila bezmyslnie wysylal raz jednych raz drugich na lawke kar. Sanoczanie grajac co chwila w oslabieniu siadli kondycyjnie po czym rozyspal sie worek bramek dla Cracovii. Ale ogolnie jestem zadowolony z pierwszego po 3 latach wystepu sanoczan w ekstraklasie. A p. Szot niech lepiej uda sie na zasluzona emeryture co mu z pewnoscia lepiej zrobi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
Oryginalnie wysłał ObychO: [qb]wie ktos moze gdzie mozna sprawdzic na zywo wyniki ?? z gory dziekuje[/qb] www.hokej.info.pl [ hokej.info.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189 |
Toruń wypatroszył dzisiaj śledzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Toruń 6 - Gdańsk 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Oryginalnie wysłał fart?: [qb]ja dzis dalem na unie oswiecim kurs 1.58 :zobacz: mysle ze mistrz bedzie chcial od poczatku rozgrywek odskoczyc od rywali w tabeli , a poza tym podhale malo trenowalo gdyz mieli remont wlasnego lodowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] tak jak sie spodziewalem 7-2 dla Uni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Oryginalnie wysłał Tigeer: [qb]W Profie na dzis meczee jak powyzej z wyjatkiem Tychow(brak oferty) Ja osobiscie zagralem na Torun kurs 2.52 oraz Cracovie kurs 2 Pozostalych kursów nie jestem w stanie podac gdyz nie zapisalem. Mam nadzieje ze od przyszlej kolejki PLH bedzie normalnie pojawiac sie w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] i tak trzymac nie ma jak nasza liga buki wystawiaja kursy z nieba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Ciekawe czy jutro prof wystawi hokej. Najlepiej zapowiadaja sie mecze :
SKH-TKH 2
Wojas-Cracovia 1
No ale nie wiadomo czy bedą kursy i czy w ogole mozna bedize zatypowac.Jakby ktos cos wiedzial to niech napisze,bede wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Oryginalnie wysłał Kejar: [qb]Ciekawe czy jutro prof wystawi hokej. Najlepiej zapowiadaja sie mecze :
SKH-TKH 2
Wojas-Cracovia 1
No ale nie wiadomo czy bedą kursy i czy w ogole mozna bedize zatypowac.Jakby ktos cos wiedzial to niech napisze,bede wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb] Stocznie tez mozna zagrac 1!!Mam nadzieje ze hokej sie jednak pojawi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
znajac Profesjonal to pewnie bedzie mozna zagrac tylko Tychy-Unia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
ja zaraz wybieram sie do Profa jak bedzie oferta dam znac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Oryginalnie wysłał lopez82: [qb] Oryginalnie wysłał Kejar: [qb]Ciekawe czy jutro prof wystawi hokej. Najlepiej zapowiadaja sie mecze :
SKH-TKH 2
Wojas-Cracovia 1
No ale nie wiadomo czy bedą kursy i czy w ogole mozna bedize zatypowac.Jakby ktos cos wiedzial to niech napisze,bede wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb] Stocznie tez mozna zagrac 1!!Mam nadzieje ze hokej sie jednak pojawi[/qb] Tyle ze Stocznie gra na wyjeździe w Katowicach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .To juz raczej bym myslał o 2.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|