Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#155441 11/09/2004 03:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Dzis Prof w swojej ofercie zamiesci jeden mecz PLH TYCHY-Torun kursy 1.9 2.57
GKS Tychy - TKH Toruń
4:0 (0:0,1:0,3:0)

W dwoch pierwszych tercjach optyczna przewaga Toruia ktorego gracze pomimo znacznego oslabienia GKS-u(brak 5 graczy, gra na niepelne 3 piatki!!!)nie umieli wykorzystac. W efekcie po kontrach strata bramek.Szczegolnie w 3 tercji kiedy Torunianie stracili w odstepie paru minut 3 bramki(51:55
52:26 57:07)Reasumując Torun zaprezentowal sie w porownaniu z oslabionym GKS zenujaco--totalna indolencja strzelecka. O GKS bedzie mozna powiedziec cos wiecej dopiero kiedy zagra w pelnym skladzie. Miejmy nadzieje ze juz w wtorkowym meczu z Unia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Wynik drugiego meczu:
Wojas Podhale GKS Katowice 7:2
Lige uzupelni druzyna z Sanoka, ktora wygrala baraz z Krynica

Bonus: Unibet
#155442 11/09/2004 13:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
ekstraklasa znowu nasza!!!

#155443 12/09/2004 17:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 63
kursy wedlug Synotipu

KH Sanok - MKS Cracovia Krakow VR 12.9. 17:00 1,65 4,20 3,00
TKH Eurostal Torun - Stoczniowiec Gdansk VR 12.9. 17:00 2,20 4,20 2,10
Unia Oswiecim - Wojas Podhale VR 12.9. 17:00 1,70 4,20 2,90
GKS Katowice - GKS Tychy VR 12.9. 18:00 3,00 4,20 1,65

Jak dla mnie prezentem wydaja sie byc kursy na TKH oraz GKS Tychy. Interesujaco wyglada takze kurs na Cracovie

#155444 12/09/2004 17:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
W Profie na dzis meczee jak powyzej z wyjatkiem Tychow(brak oferty)
Ja osobiscie zagralem na Torun kurs 2.52 oraz Cracovie kurs 2
Pozostalych kursów nie jestem w stanie podac gdyz nie zapisalem. Mam nadzieje ze od przyszlej kolejki PLH bedzie normalnie pojawiac sie w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#155445 12/09/2004 18:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Quote
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]ekstraklasa znowu nasza!!![/qb]
Nareszcie, bo nie wyobrażam sobie Sanoka bez hokeja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#155446 12/09/2004 18:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
ja dzis dalem na unie oswiecim kurs 1.58 :zobacz:
mysle ze mistrz bedzie chcial od poczatku rozgrywek odskoczyc od rywali w tabeli , a poza tym podhale malo trenowalo gdyz mieli remont wlasnego lodowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#155447 12/09/2004 19:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
Quote
Oryginalnie wysłał Ralph:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]ekstraklasa znowu nasza!!![/qb]
Nareszcie, bo nie wyobrażam sobie Sanoka bez hokeja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
a ja juz spadam na meczyk zajac sobie jakies dobre miejsce

#155448 12/09/2004 19:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
To pewnie dziś ze 3 tysiące ludzi będzie na trybunach..?

#155449 12/09/2004 23:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
wie ktos moze gdzie mozna sprawdzic na zywo wyniki ?? z gory dziekuje

#155450 12/09/2004 23:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
no ludzi bylo cos kolo 2500-3000 , mecz jak mecz

Nasi zaskoczyli rywala w pierwszej tercji, ktora szczesliwie dla Cracovii zakonczyla sie wynikiem 1:0 bo moglobyc znacznie wyzej. W drugiej tercji do gry wlaczyl sie sedzia Szot , ktory co chwila bezmyslnie wysylal raz jednych raz drugich na lawke kar. Sanoczanie grajac co chwila w oslabieniu siadli kondycyjnie po czym rozyspal sie worek bramek dla Cracovii. Ale ogolnie jestem zadowolony z pierwszego po 3 latach wystepu sanoczan w ekstraklasie. A p. Szot niech lepiej uda sie na zasluzona emeryture co mu z pewnoscia lepiej zrobi...

#155451 12/09/2004 23:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
Quote
Oryginalnie wysłał ObychO:
[qb]wie ktos moze gdzie mozna sprawdzic na zywo wyniki ?? z gory dziekuje[/qb]
www.hokej.info.pl [hokej.info.pl]

#155452 12/09/2004 23:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
.

#155453 13/09/2004 00:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
Toruń wypatroszył dzisiaj śledzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Toruń 6 - Gdańsk 3

#155454 13/09/2004 00:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Oryginalnie wysłał fart?:
[qb]ja dzis dalem na unie oswiecim kurs 1.58 :zobacz:
mysle ze mistrz bedzie chcial od poczatku rozgrywek odskoczyc od rywali w tabeli , a poza tym podhale malo trenowalo gdyz mieli remont wlasnego lodowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
tak jak sie spodziewalem 7-2 dla Uni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#155455 13/09/2004 02:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Quote
Oryginalnie wysłał Tigeer:
[qb]W Profie na dzis meczee jak powyzej z wyjatkiem Tychow(brak oferty)
Ja osobiscie zagralem na Torun kurs 2.52 oraz Cracovie kurs 2
Pozostalych kursów nie jestem w stanie podac gdyz nie zapisalem. Mam nadzieje ze od przyszlej kolejki PLH bedzie normalnie pojawiac sie w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
i tak trzymac nie ma jak nasza liga buki wystawiaja kursy z nieba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#155456 14/09/2004 04:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Ciekawe czy jutro prof wystawi hokej.
Najlepiej zapowiadaja sie mecze :

SKH-TKH 2

Wojas-Cracovia 1

No ale nie wiadomo czy bedą kursy i czy w ogole mozna bedize zatypowac.Jakby ktos cos wiedzial to niech napisze,bede wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#155457 14/09/2004 13:51
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Oryginalnie wysłał Kejar:
[qb]Ciekawe czy jutro prof wystawi hokej.
Najlepiej zapowiadaja sie mecze :

SKH-TKH 2

Wojas-Cracovia 1

No ale nie wiadomo czy bedą kursy i czy w ogole mozna bedize zatypowac.Jakby ktos cos wiedzial to niech napisze,bede wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb]
Stocznie tez mozna zagrac 1!!Mam nadzieje ze hokej sie jednak pojawi

#155458 14/09/2004 15:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
znajac Profesjonal to pewnie bedzie mozna zagrac tylko
Tychy-Unia

#155459 14/09/2004 16:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ja zaraz wybieram sie do Profa jak bedzie oferta dam znac

#155460 14/09/2004 16:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Quote
Oryginalnie wysłał lopez82:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kejar:
[qb]Ciekawe czy jutro prof wystawi hokej.
Najlepiej zapowiadaja sie mecze :

SKH-TKH 2

Wojas-Cracovia 1

No ale nie wiadomo czy bedą kursy i czy w ogole mozna bedize zatypowac.Jakby ktos cos wiedzial to niech napisze,bede wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb]
Stocznie tez mozna zagrac 1!!Mam nadzieje ze hokej sie jednak pojawi[/qb]
Tyle ze Stocznie gra na wyjeździe w Katowicach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .To juz raczej bym myslał o 2.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1