Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by HAGIi
http://joemonster.org/filmy/4616/Jak-powstawal-Lego-Sokol-Millenium

panowie cholera co to za utwor?

mam wersje trance, ale nie na tym kompie i nie pamietam wykonawcy dokladnie
podchodzi mi pod Paula, albo remixa Paula, ale zakrecilem sie troche smile w kazdym badz razie kawalek znany, az mi wstyd, ze nie pamietam wykonawcy...
To jest kawałek PvD zremiksowany przez kogoś. Brzmi wiksiarsko. Nie żebym słuchał, ale słyszałem tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Ponawiam na nowej stronie grin
Originally Posted by odgdog
ma ktoś empe tróje z Celiną - KNŻ?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,179
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,179
Likes: 9
Originally Posted by HAGIi
http://joemonster.org/filmy/4616/Jak-powstawal-Lego-Sokol-Millenium

panowie cholera co to za utwor?

mam wersje trance, ale nie na tym kompie i nie pamietam wykonawcy dokladnie
podchodzi mi pod Paula, albo remixa Paula, ale zakrecilem sie troche smile w kazdym badz razie kawalek znany, az mi wstyd, ze nie pamietam wykonawcy...

Paul Van Dyk - Nothing but you (cirrus remix) duch

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam starej piosenki gdzie jest taka fajna spokojna melodyjka a jakis kobiecy glos nuci tylko tu tu tu tu tu grin kojarzy mi sie z Alice Deejay ale nie moge znalesc.... napewno to znacie kilka lat temu to byl hit!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by odgdog
Ponawiam na nowej stronie grin
Originally Posted by odgdog
ma ktoś empe tróje z Celiną - KNŻ?


Nikt nie ma Celiny?? Aż mi się wierzyć nie chce...

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by odgdog
Ponawiam na nowej stronie grin
Originally Posted by odgdog
ma ktoś empe tróje z Celiną - KNŻ?


Nikt nie ma Celiny?? Aż mi się wierzyć nie chce...

Ma, odezwę się później na gadulcu.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by pixies
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by odgdog
Ponawiam na nowej stronie grin
Originally Posted by odgdog
ma ktoś empe tróje z Celiną - KNŻ?


Nikt nie ma Celiny?? Aż mi się wierzyć nie chce...

Ma, odezwę się później na gadulcu.

ok. czekam aż będziesz miał czas wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje:

Sash - With my own eyes
Sash! feat Tina Cousins - Just Around The Hill (Dance remix)
Sash - Adelante

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Ponownie prosze o sciezke muzyczna do filmu ,,gang dzikich wieprzy'' Przekopalem clego neta i nic niemoge znalesc..prosze bardzo...postawie piwko smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Ty wiesz że kiedy patrze na gwiazdy na niebie czasem łatwo tak zapominam mi ciebie. chce tyle powiedziec gdy jestesmy sami ale patrząc w twoje oczy niestety brak mi odwagi... i wiem... z dziewczynami pije w klubach znowu Ty sie wk*rwiasz...

kojarzy ktos z jakiej piesni to? jak tak to niech wrzuci jak moze:)

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by widget1988
Ty wiesz że kiedy patrze na gwiazdy na niebie czasem łatwo tak zapominam mi ciebie. chce tyle powiedziec gdy jestesmy sami ale patrząc w twoje oczy niestety brak mi odwagi... i wiem... z dziewczynami pije w klubach znowu Ty sie wk*rwiasz...

kojarzy ktos z jakiej piesni to? jak tak to niech wrzuci jak moze:)

Coś mi zdaje, że mocno namieszałeś w tym tekście smile

Pachnie mi to Kultem i "6 lat później" z płyty "Your Eyes".

"Słońce już zaszło, jest wieczór na niebie
Odprowadzam teraz do domu Ciebie..." itd

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
piesn popowa , popularna slyszalem w radiu podczas jazdy w refrenie cos tam "sorry... i znow sorry" i tak czesto i tam chyba wymienia czego jej tam tak sorry , fajnie sie podklad zmienia i ogolnie takie dzwiekowe.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ktoś tu kiedyś wrzucał płytkę Kieleckiej Rewolucji i mam pytanie czy nagrali może jakąś nową płytę ?

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Da Buzz - Last Goodbye

Ratujcie ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Originally Posted by Piecia
ktoś tu kiedyś wrzucał płytkę Kieleckiej Rewolucji i mam pytanie czy nagrali może jakąś nową płytę ?

pewnie, że nagrali: KR-Progresss smile
wrzuciłem na:
http://rs60.rapidshare.com/files/54204369/KR_Progresss.rar
według mnie jakościowo widać progres wink

jako, że kolega z Białegostoku mały bonus:
http://bighost.com.pl/1001
tongue

pozdro

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Originally Posted by loipop
piesn popowa , popularna slyszalem w radiu podczas jazdy w refrenie cos tam "sorry... i znow sorry" i tak czesto i tam chyba wymienia czego jej tam tak sorry , fajnie sie podklad zmienia i ogolnie takie dzwiekowe.



?????

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
shiva dzięki za płytkę piwo , co do bonusa to mogłeś sobie darować wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by Ozeszlol
Da Buzz - Last Goodbye

Ratujcie ...

http://www.speedyshare.com/623182380.html smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Originally Posted by Farciarz3
Originally Posted by loipop
piesn popowa , popularna slyszalem w radiu podczas jazdy w refrenie cos tam "sorry... i znow sorry" i tak czesto i tam chyba wymienia czego jej tam tak sorry , fajnie sie podklad zmienia i ogolnie takie dzwiekowe.



?????


nie to nie to...to jakas nowa ...bo teraz dopiero slyszalem a codziennie to samo radio w samochodzie gra ;b

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam serdecznie. Poszukuję tytułów 4 piosenek:

1. Pierwszą śpiewa bodajże jakiś tenor + Bono. To nowy kawałek.

2. Śpiewa jakiś chłopak:) Teledysk wyróżnia się tym, że jest tam dużo animowanej, prawie że rysunkowej wody. Płaczą w nim często kobiety tąże animowaną wodą:)

3. Nowy kawałek Jennifer Lopez

4. Tą słyszałem tylko w radiu. Facet (jak na mój gust to czarny;) w refrenie śpiewa oś takiego: ,,Every time I look aroud I see that people don't care about you and me''

Za wszelką pomocą niech Bozia w dzieciach wynagrodzi:)
Pozdrawiam

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, $-man, rafal08, forty, Lukasz111, 11kera11, aker, kamel), 965 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1