|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
1. Z tego miasta pochodzi laureat Oscara (kiedyś było o niego pytanie w Wiecznym Konkursie). O kogo chodzi? 2. Jaki kształt (kwadrat, koło itp) ma obecnie logo tego klubu? 3. Chyba był to ostatni drugoligowiec powołany do repry. O kogo chodzi? 4. W mieście tym znajduje się prawdopodobnie najstarszy znak drogowy w Polsce. Z ktróego jest roku? 5. W którym roku drużyna ta osiągnęła swój największy sukces?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
1. Konin, Jan A.P. Kaczmarek 2. trapez? sześciokąt w każdym razie 3. tego nie wiem 4. 1151 5. 1998 finał Pucharu Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
a chodzi chyba o Aluminium Konin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Aluminium Konin
1151 (??) - znak drogowy (Konin) Jan A.P. Kaczmarek - Oscar szesciokat repr. nie wiem 2 miejsce w II lidze (98)/finalista PP (98)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6,056 |
tym reperezentantem nie był przypadkiem Andrzej Jaskot??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
1. Konin, Jan A.P. Kaczmarek 2. trapez? sześciokąt w każdym razie 3. tego nie wiem 4. 1151 5. 1998 finał Pucharu Polski Oki. dajesz tym reperezentantem nie był przypadkiem Andrzej Jaskot?? Tak chodziło o Jaskota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
1. W rejonach tego miasta pewna znana postać historyczna w pośpiechu przeprawiała się przez rzekę. Kto i przez jaką rzekę no i o jakie miasto chodzi? 2. W herbie tego zespołu widzimy flagę. Jakiego koloru? 3. Jeden z najbardziej znanych pikarzy tego klubu gra obecnie w zespole który w pewien sposób powiązany jest z wojskiem. O kim mowa? 4. To trzykrotny mistrz swojego kraju, kiedy zdobywali tytuł? 5. Nie tak dawno piłkarze tego zespołu odbyli bardzo długą podróż do kraju z którego pochodzi pewna znana piosenkarka. Gdzie ich poniosło i po co?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
tutaj i on ale i moze byc sw. krzysztof 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
chodzi Ci Maxi o białoruski BATE Borisov?
Jeśli tak to: 1. Napoleon przeprawiał się przez Berezynę. 2. Biała flaga z napisem BATE 3. Nie wiem 4. 1999,2002,2006 5. Na Islandię. Na mecz z FH Hafnarfjoerdur.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
zgadza się
3. Gra w Arsenalu czyli Kanonierzy a Kanonier to stopień wojskowy w artylerii, chodzi oczywiście o Aleksandra Hleba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
Hmmmm - no to ja znów
1. Miasto to odegrało bardzo poważną rolę w dziejach naszego kraju. Niektórzy historycy twierdzą nawet, ze spełniało rolę nieformalnej stolicy Państwa. Jakie to miasto? 2. W herbie tego klubu, dominują 2 kolory - biały i czerwony, jest tam również data. Jaka? 3. Wychowankiem tego klubu jest zawodnik, który lubi Kiełbasę. Kto to taki? 4. Największe sukcesy to gra w drugiej lidze - było to jednak już dosyć dawno. Na jakim miejscu, na zapleczu ekstraklasy, uplasował się najwyżej? 5. Ciekawostką niech będzie to, że klub ten ma trenera, który do niedawna jeszcze grał w piłkę na bardzo wysokich szczeblach, a w pierwszym meczu ligowym tej drużyny (IV liga), w którym zagrał, dostał czerwoną kartkę. O kogo chodzi?
Proste powinno być...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
1. Piotrków Trybunalski 2. 1909 3. 4. Nie chce mi się szukać...  5. Sławomir Majak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Na myśli mam rzecz jasna Concordię Piotrków Trybunalski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
Dobre Tomo:) - 3. Jakub Grzegorzewski, który lubi Grzegorza Piechnę bo z nim mu się najlepiej grało (Heko Czermno i Korona Kielce). 4 IV miejsce w sezonie 1978/79. Teraz Ty dajesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Też będzie łatwe...
1. Z miasta tego pochodzą całkiem smaczne rzeczy... 2. Herb jest ilustracją nazwy tego klubu. 3. Pewien zawodnik tego klubu ma w swoim dossier tytuł Mistrza Europy. 4. Gościła w tym mieście człowiek w bieli. Kiedy? 5. Klub ten ostatnio dość regularnie przewija się w TV, choć raczej nie z powodów czysto sportowych. O jaki program chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
1. Toruń 2. No w herbie jest nazwa drużyny 3. 4. 07.06.1999 5. Telewizja T(adeusz)R(ydzyk)Wam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No co jest...? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|