|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
Czy jak zlecacie przelew z Netellera na konto w banku to po odjeciu kasy z konta odrazu macie status transakcji "accepted" czy "pending"? Poprzedni przelew wrocil mi na konto w Neteller po 10 dniach, teraz czekam juz 3 dzien i jak na razie sie nie doczekalem, a status transakcji "pending". Czy ktos tez ma tak jak ja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Czy jak zlecacie przelew z Netellera na konto w banku to po odjeciu kasy z konta odrazu macie status transakcji "accepted" czy "pending"? Poprzedni przelew wrocil mi na konto w Neteller po 10 dniach, teraz czekam juz 3 dzien i jak na razie sie nie doczekalem, a status transakcji "pending". Czy ktos tez ma tak jak ja? A nie lepiej i bez prowizji wplacic do buka i wyplacic na konto ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
Wole nie, bo jeszcze mi kaza to obracac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
czy dostal juz ktos ta nowa karte?bo mozna ja zamowic, ciekawe ile bedzie teraz szla, jak tak samo dlugo jak sie czekalo na nia by ja zarezrwowac,to powodzenia w zdobywaniu klientow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Witam, przepraszam za proste pytanie ale Nettelera do tej pory używałem i nie wiem, a mianowicie:
Mam konto zweryfikowane telefonicznie, nie dokonywałem na nie żadnych wpłat z konta bankowego ani z katy, otrzymałem jednak pieniądze od bukmachera który z jakiś jemu wiadomych względów nie mógł wypłacićmi mi na MB. Chciałbym teraz ulokować część środków w innym buku, natomiast część przesłać innemu użytkownikowi konta Netteler.
Teraz moje pytanie, czy aby wysłać pieniądze innej osobie posiadającej Netteler muszę przechodzić jakąś dodatkową weryfikację?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Witam, przepraszam za proste pytanie ale Nettelera do tej pory używałem i nie wiem, a mianowicie:
Mam konto zweryfikowane telefonicznie, nie dokonywałem na nie żadnych wpłat z konta bankowego ani z katy, otrzymałem jednak pieniądze od bukmachera który z jakiś jemu wiadomych względów nie mógł wypłacićmi mi na MB. Chciałbym teraz ulokować część środków w innym buku, natomiast część przesłać innemu użytkownikowi konta Netteler.
Teraz moje pytanie, czy aby wysłać pieniądze innej osobie posiadającej Netteler muszę przechodzić jakąś dodatkową weryfikację? Musisz mieć konto premium, Neteler przysyła ci jakies drobne na konto bankowe, a potem Ty kwote wplaty wpisuje na stronie i mozesz przelewac miedzy uzytkowikami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Dopuki ta procedura nie nastąpi nie ma możliwości nawet kilkunastu euro komuś wysłać?, żadnej kwoty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Dopuki ta procedura nie nastąpi nie ma możliwości nawet kilkunastu euro komuś wysłać?, żadnej kwoty? Nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Pozwolę sobie skorzystać z jeszcze jednej fachowej porady, mianowicie:
Pieniądze które wypłacił mi buk (nota bene jego nazwa zbanowana na tym forum - co teraz wiem, że słusznie) na Netteler (mimo wpłaty przez MB) chciałbym jak najszybciej przetransportować na konto MB, zastanawiam się która opcja byłaby szybsza i czy w ogóle ta 2 jest mozliwa. 1: Wypłacic pieniadze z Nettelara na konto bankowe i z konta wpłacić na MB (wady: podwójne przewalutowanie opłata za zagraniczny przelew 10 euro i cholerka wie ile z tym zejdzie) 2: Wpłacić do jakiegoś buka, wykonac obrót i wypłacić na konto MB (wady: jak dla mnie niewielkie, ale... czy isteniją jakieś buki które mi w ten sposób wypłacą???)
...i w tym właśnie sęk jeżeli jakiś (buków) znacie to bardzo proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
Czy jak zlecacie przelew z Netellera na konto w banku to po odjeciu kasy z konta odrazu macie status transakcji "accepted" czy "pending"? Poprzedni przelew wrocil mi na konto w Neteller po 10 dniach, teraz czekam juz 3 dzien i jak na razie sie nie doczekalem, a status transakcji "pending". Czy ktos tez ma tak jak ja? Nikt nie robi przelewow z Netellera na konto w banku?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Pozwolę sobie skorzystać z jeszcze jednej fachowej porady, mianowicie:
Pieniądze które wypłacił mi buk (nota bene jego nazwa zbanowana na tym forum - co teraz wiem, że słusznie) na Netteler (mimo wpłaty przez MB) chciałbym jak najszybciej przetransportować na konto MB, zastanawiam się która opcja byłaby szybsza i czy w ogóle ta 2 jest mozliwa. 1: Wypłacic pieniadze z Nettelara na konto bankowe i z konta wpłacić na MB (wady: podwójne przewalutowanie opłata za zagraniczny przelew 10 euro i cholerka wie ile z tym zejdzie) 2: Wpłacić do jakiegoś buka, wykonac obrót i wypłacić na konto MB (wady: jak dla mnie niewielkie, ale... czy isteniją jakieś buki które mi w ten sposób wypłacą???)
...i w tym właśnie sęk jeżeli jakiś (buków) znacie to bardzo proszę o pomoc. Szukać kogoś do wymiany MB>Neteler lub wpłacić do buka, tyle że u buka musiałbyś mieć aktywny kanał MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
czekam czekam i czekam ale mikroprzelew nie przyszedl z miesiac juz bedzie. co w tym wypadku moge zrobic ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
wypłaciłem na konto inteligo ok 100$ i niestety przyszlo o 60zł mniej oto tytuł przelewu : KWOTA PLN 298,90 MINUS PROWIZJE BRE PLN 60,00 czy ktoś jest w stanie wyjaśnić skąd taka kosmiczna prowizja nagle przy wypłacie z netellera? ciekawy jestem czy inni też tak mieli i czy przy nastepnej wyplacie tez mi tyle pobiorą?
ps. otrzymał ktoś z was może juz tą nową karte ''global exchange'' czy jakoś tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
Z tego co pamietam to oplata za przelew zagraniczny w Inteligo wynosi chyba 20zl plus jakis tam procent sumy zabiera Neteller jako prowizje. Czasem jak wyplacalem zabierali wiecej, innym razem mniej, nie chcialo mi sie z nimi tego wyjasniac. Ale i tak masz lepiej niz ja. Ja zlecilem przelew na Inteligo jak zawsze i nagle sobie wrocil po 10 dniach na konto w Neteller. Wiec zlecilem ponownie i znow czekam juz od poniedzialku i dalej kasy nie widac. A ty ile czekales az przelew dotarl na twoje konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
O, wlasnie sie zalogowalem i widze ze w koncu przelew dotarl ale rowniez tak jak tobie tak i mi Inteligo pobralo 60zl prowizji! KWOTA PLN xxx MINUS PROWIZJE BRE PLN 60,00. Sam jestem ciekaw co to za prowizje, bo tyle to jeszcze chyba nigdy nie placilem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
Wogole to obliczylem ze kwota przyszla po kursie dolara 2.66 to chyba lekkie przegiecie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Widze że za duzo kasy macie. Moj pomysl : wplata na bwin, obrot na live po 1.01, wyplata na konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
Juz kiedys tak obracalem i raz prawie zle sie to skonczylo wiec nie zawsze jest to dobry pomysl, szczegolnie przy wiekszych kwotach, no chyba ze ktos wyplaca kilkaset zl to sobie mozna zaryzykowac, ale przy paru tysiacach nie polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Pozwolę sobie skorzystać z jeszcze jednej fachowej porady, mianowicie:
Pieniądze które wypłacił mi buk (nota bene jego nazwa zbanowana na tym forum - co teraz wiem, że słusznie) na Netteler (mimo wpłaty przez MB) chciałbym jak najszybciej przetransportować na konto MB, zastanawiam się która opcja byłaby szybsza i czy w ogóle ta 2 jest mozliwa. 1: Wypłacic pieniadze z Nettelara na konto bankowe i z konta wpłacić na MB (wady: podwójne przewalutowanie opłata za zagraniczny przelew 10 euro i cholerka wie ile z tym zejdzie) 2: Wpłacić do jakiegoś buka, wykonac obrót i wypłacić na konto MB (wady: jak dla mnie niewielkie, ale... czy isteniją jakieś buki które mi w ten sposób wypłacą???)
...i w tym właśnie sęk jeżeli jakiś (buków) znacie to bardzo proszę o pomoc. Szukać kogoś do wymiany MB>Neteler lub wpłacić do buka, tyle że u buka musiałbyś mieć aktywny kanał MB. ...aktywny kanał MB to ja mam u niemal wszystkich buków, to zatem nie problem. Mimo wwszystko nie każdy buk będzie chciał mi w ten sposób wypłacić, stąd też moje dodatkowe pytanie, który nie bdzie miał obiekcji? Osobiście myślę że Expekt powienien być w tym względzie liberalny, z pewnością również Betgun ale to są oszuści, a przynajmniej krętacze. Sądzę że z Bwin też nie powinno być problemu ale pewny nie jestm. Jeżeli ktoś tak już robił to prosze o rade gdzie najłatwiej/najlepiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Jak tyle czekasz to masz cos nie tak. Moze konto zle wpisane albo iban albo swift? ja wyplacam na mbank i mam max na 2gi dzien zawsze kase
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|