|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528 |
Jak myślicie Storhamer da dziś radę z Trondhaim? ja postawiłem x2 nie chce mi się wierzyć by ta rywalizacja skończyła się w trzech meczach.A Valerenga może dziś być zdekoncentrowana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
przy zwyciestwach8-2 mozna sobie pozwolic na dekoncentracje pewna 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Rozgrywki w lidze norweskiej powoli dobiegają końca. Przed nami już tylko spotkania finałowe: Trondheim - Valerenga. Rywalizacja toczyć się będzie do czterech wygranych spotkań, a więc możemy być świadkami nawet siedmiu spotkań, choć moim zdaniem sprawa Mistrzostwa Norwegii rozstrzygnie się w 5-6 meczach. Na czyją korzyść?
Odpowiedź na to pytanie jest oczywista dla firm bukmacherskich, które przyjmują zakłady na Valerengę po kursie 1,30 zaś za wygraną Trondheim płacą aż 3,20. I w tym przypadku choć twierdzę że kurs na Valerengę jest zaniżony tym nie mniej nie warto nawet centa postawić na Trondheim. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zespół z Oslo. To drużyna prezentująca obecnie najwyższą formę, w ćwierćfinale i półfinale wyeliminowała swoich przeciwników w 3 spotkaniach, a klasę pokazała w ostatnim meczu ze Stjernen gdy w ciągu ostatnich 2 minut strzeliła 2 bramki wychodząc ze stanu 4-5 na 6-5.
A Trondheim? A Trondheim jest autorem małej niespodzianki, choć zajął w tabeli wyższe od Storhamaru miejsce to przed spotkaniami półfinałowymi więcej szans na awans dawano Storhamarowi. Tymczasem Trondheim zaskoczył wszystkich, nie tylko wygrywając tą rywalizację, ale czyniąc to w trzech spotkaniach nie przegrywając meczu. I tyle wystarczy....
Oba zespoły spotkały się w fazie zasadniczej kilkukrotnie, bilans jest remisowy ale warto tu dodać że ostatnie spotkania wygrywała Valerenga, prezentując zdecydowanie lepszą formę niż na początku sezonu.
Jak typować finał? Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to Finał, a więc możemy się spodziewać wyrównanych meczów, a co za tym idzie remisów, mniejsze znaczenie będzie miało miejsce rozgrywania meczu (dom/wyjazd) a większe dyspozycja dnia i mobilizacja...czy będziemy świadkami siedmiu spotkań a może jak rok temu krótkiej rywalizacji w której Valerenga pokonała Storhamar 4-0...
Pierwszy mecz Finału w niedzielę 13.03.
Pozdrawiam,
Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
Witam !! Pozwolę sobie zamieścić małe sprostowanie.Otóż z tego co mi wiadomo to ubiegłoroczny finał pomiędzy ekipami STORHAMAR i VALERENGA zakończył się dopiero do siedmiomeczowej batalii sukcesem drużyny.......... STORHAMAR.To tyle w ramach sprostowania.Niezmienia to faktu że tegorocznym faworytem jest ekipa VALERENGI( chociaż rok temu też była <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />), jednak ze względu że jest to już finał, lepiej ostrożnie podchodzić do tych spotkań. POZDRAWIAM !!
mike79
[color:"red"] [/color] - [color:"green"] [/color] - [color:"white"] [/color] ---- [color:"red"] [/color] - [color:"green"] [/color] ----
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tak sprostowanie jak najbardziej na miejscu, mea culpa, miałem na mysli finał sprzed 2 lat...ach ten czas szybko leci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
valerenga myśle że spokojnie wygra wszystkie mecze dziś po kursie 1,50 warto grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Uważałbym z tymi wszystkimi wygranymi, dziś można próbować na 1, ale jesli dzis wygra Valerenga to trzeci mecz - w Trondheim - raczej dla gospodarzy.
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963 |
Sprawdziła sie część tego co powiedziałeś, a teraz czas na drugą-Trondheim dziś, aby nie polec 0-4, musi wygrać, co przedłuży jego szansę! MÓJ TYP: 1 !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
valerenga jest za mocna to widac robią co chcą w ostatnich tercjach pewna 2 po takim kursie przypominam rok temu i win valerengi 4-0 ze storhamar w finale
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Przypominam następne dwa mecze po dzisiejszym Valerenga gra u siebie.
Dziś typuję wygraną Trondheim.
Dlaczego? A choćby dlatego żeby Valerenga mogła dwa razy więcej na biletach zarobić.
Ciekawe czy ta teoria sie sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953 |
Przypominam następne dwa mecze po dzisiejszym Valerenga gra u siebie.
Dziś typuję wygraną Trondheim.
Dlaczego? A choćby dlatego żeby Valerenga mogła dwa razy więcej na biletach zarobić.
Ciekawe czy ta teoria sie sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Giertych No cóż typowe myślenie Polaka, owszem nie bez racji ale....no własnie jakoś nie wyobrażam sobie Valerengi odpuszczajacej mecz, to nie w zwyczju skandynawów. Może i gospodarze wygraja, ale ja upatruje w tym spotkaniu remisiku, za 4,40 a co....jak zarabiac to z głową. Dzisiaj u buków kase za remisy a potem kasa za dwa mecze u siebie .... oczywiście to zarty ale na poważnie remis to typ na dziś w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
jakoś nie wyobrażam sobie Valerengi odpuszczajacej mecz... uśmiałem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kolego, widać że nie za bardzo jesteś w temacie norweskiego hokeja. Otóż chciałem Ci powiedzieć że Valerenga to spec od robienia wałków, szczególnie na początku sezonu..zresztą sam sobie popatrz na wyniki tego zespołu ze słabszymi... Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Aha i jeszcze jedno..może być tak że Valerenga dziś wygra a przegra jedno ze spotkań u siebie...wtedy też większy kurs będzie na ich porażke a dwa mecze u siebie rozegraja tak czy siak...
Więc w skrócie proponuje progresję na porażkę Valerengi (ale biorac pod uwagę OT - jest taka opcja w BAW) , jeśli dzis nie przegraja to w nastepnym meczu u siebie - tak aby bylo 5 meczów.
Pozdrawiam Giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Przypominam następne dwa mecze po dzisiejszym Valerenga gra u siebie.
Dziś typuję wygraną Trondheim.
Dlaczego? A choćby dlatego żeby Valerenga mogła dwa razy więcej na biletach zarobić.
Ciekawe czy ta teoria sie sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Giertych Kto się posłuchał ten może spijać piankę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Roman w takim razie dzis Valerenga wygrywa i bedzie stan 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dzis Valerenga powinna wygrac i bedzie 3-1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
gdzie jest 5 mecz moze mi ktos odpowiedziec? obawiam sie tu zwyciestwa Valerngi po dogrywce ale chyba nie beda ryzykowali dogrywki ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dzis Valerenga powinna wygrac i bedzie 3-1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzis 3-0 dla Valerengi i 3-1 w Finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Kolejne spotkanie rozegrane zostanie ponownie w Oslo w niedzielę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|