Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#156588 06/03/2005 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
Jak myślicie Storhamer da dziś radę z Trondhaim?
ja postawiłem x2 nie chce mi się wierzyć by ta rywalizacja skończyła się w trzech meczach.A Valerenga może dziś być zdekoncentrowana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#156589 06/03/2005 11:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
przy zwyciestwach8-2 mozna sobie pozwolic na dekoncentracje pewna 1

#156590 10/03/2005 08:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Rozgrywki w lidze norweskiej powoli dobiegają końca. Przed nami już tylko spotkania finałowe: Trondheim - Valerenga. Rywalizacja toczyć się będzie do czterech wygranych spotkań, a więc możemy być świadkami nawet siedmiu spotkań, choć moim zdaniem sprawa Mistrzostwa Norwegii rozstrzygnie się w 5-6 meczach. Na czyją korzyść?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista dla firm bukmacherskich, które przyjmują zakłady na Valerengę po kursie 1,30 zaś za wygraną Trondheim płacą aż 3,20. I w tym przypadku choć twierdzę że kurs na Valerengę jest zaniżony tym nie mniej nie warto nawet centa postawić na Trondheim. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zespół z Oslo. To drużyna prezentująca obecnie najwyższą formę, w ćwierćfinale i półfinale wyeliminowała swoich przeciwników w 3 spotkaniach, a klasę pokazała w ostatnim meczu ze Stjernen gdy w ciągu ostatnich 2 minut strzeliła 2 bramki wychodząc ze stanu 4-5 na 6-5.

A Trondheim? A Trondheim jest autorem małej niespodzianki, choć zajął w tabeli wyższe od Storhamaru miejsce to przed spotkaniami półfinałowymi więcej szans na awans dawano Storhamarowi. Tymczasem Trondheim zaskoczył wszystkich, nie tylko wygrywając tą rywalizację, ale czyniąc to w trzech spotkaniach nie przegrywając meczu. I tyle wystarczy....

Oba zespoły spotkały się w fazie zasadniczej kilkukrotnie, bilans jest remisowy ale warto tu dodać że ostatnie spotkania wygrywała Valerenga, prezentując zdecydowanie lepszą formę niż na początku sezonu.

Jak typować finał? Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to Finał, a więc możemy się spodziewać wyrównanych meczów, a co za tym idzie remisów, mniejsze znaczenie będzie miało miejsce rozgrywania meczu (dom/wyjazd) a większe dyspozycja dnia i mobilizacja...czy będziemy świadkami siedmiu spotkań a może jak rok temu krótkiej rywalizacji w której Valerenga pokonała Storhamar 4-0...

Pierwszy mecz Finału w niedzielę 13.03.

Pozdrawiam,

Giertych

#156591 10/03/2005 15:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
Witam !!
Pozwolę sobie zamieścić małe sprostowanie.Otóż z tego co mi wiadomo to ubiegłoroczny finał pomiędzy ekipami STORHAMAR i VALERENGA zakończył się dopiero do siedmiomeczowej batalii sukcesem drużyny.......... STORHAMAR.To tyle w ramach sprostowania.Niezmienia to faktu że tegorocznym faworytem jest ekipa VALERENGI( chociaż rok temu też była <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />), jednak ze względu że jest to już finał, lepiej ostrożnie podchodzić do tych spotkań.
POZDRAWIAM !!

mike79

[color:"red"] [/color] - [color:"green"] [/color] - [color:"white"] [/color] ---- [color:"red"] [/color] - [color:"green"] [/color] ----

#156592 10/03/2005 15:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak sprostowanie jak najbardziej na miejscu, mea culpa, miałem na mysli finał sprzed 2 lat...ach ten czas szybko leci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Giertych

#156593 15/03/2005 09:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
valerenga myśle że spokojnie wygra wszystkie mecze dziś po kursie 1,50 warto grać

#156594 15/03/2005 09:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Uważałbym z tymi wszystkimi wygranymi, dziś można próbować na 1, ale jesli dzis wygra Valerenga to trzeci mecz - w Trondheim - raczej dla gospodarzy.

Pozdrawiam
Giertych

#156595 17/03/2005 10:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
Sprawdziła sie część tego co powiedziałeś, a teraz czas na drugą-Trondheim dziś, aby nie polec 0-4, musi wygrać, co przedłuży jego szansę! MÓJ TYP: 1 !!

#156596 17/03/2005 13:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
valerenga jest za mocna to widac robią co chcą w ostatnich tercjach pewna 2 po takim kursie przypominam rok temu i win valerengi 4-0 ze storhamar w finale

#156597 17/03/2005 13:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Przypominam następne dwa mecze po dzisiejszym Valerenga gra u siebie.

Dziś typuję wygraną Trondheim.

Dlaczego? A choćby dlatego żeby Valerenga mogła dwa razy więcej na biletach zarobić.

Ciekawe czy ta teoria sie sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Giertych

#156598 17/03/2005 13:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,953
Quote
Przypominam następne dwa mecze po dzisiejszym Valerenga gra u siebie.

Dziś typuję wygraną Trondheim.

Dlaczego? A choćby dlatego żeby Valerenga mogła dwa razy więcej na biletach zarobić.

Ciekawe czy ta teoria sie sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Giertych
No cóż typowe myślenie Polaka, owszem nie bez racji ale....no własnie jakoś nie wyobrażam sobie Valerengi odpuszczajacej mecz, to nie w zwyczju skandynawów. Może i gospodarze wygraja, ale ja upatruje w tym spotkaniu remisiku, za 4,40 a co....jak zarabiac to z głową. Dzisiaj u buków kase za remisy a potem kasa za dwa mecze u siebie ....
oczywiście to zarty ale na poważnie remis to typ na dziś w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#156599 17/03/2005 15:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
jakoś nie wyobrażam sobie Valerengi odpuszczajacej mecz...

uśmiałem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kolego, widać że nie za bardzo jesteś w temacie norweskiego hokeja. Otóż chciałem Ci powiedzieć że Valerenga to spec od robienia wałków, szczególnie na początku sezonu..zresztą sam sobie popatrz na wyniki tego zespołu ze słabszymi...

Pozdrawiam
Giertych

#156600 17/03/2005 15:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Aha i jeszcze jedno..może być tak że Valerenga dziś wygra a przegra jedno ze spotkań u siebie...wtedy też większy kurs będzie na ich porażke a dwa mecze u siebie rozegraja tak czy siak...

Więc w skrócie proponuje progresję na porażkę Valerengi (ale biorac pod uwagę OT - jest taka opcja w BAW) , jeśli dzis nie przegraja to w nastepnym meczu u siebie - tak aby bylo 5 meczów.

Pozdrawiam
Giertych

#156601 17/03/2005 20:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Przypominam następne dwa mecze po dzisiejszym Valerenga gra u siebie.

Dziś typuję wygraną Trondheim.

Dlaczego? A choćby dlatego żeby Valerenga mogła dwa razy więcej na biletach zarobić.

Ciekawe czy ta teoria sie sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Giertych

Kto się posłuchał ten może spijać piankę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#156602 18/03/2005 08:07
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Roman w takim razie dzis Valerenga wygrywa i bedzie stan 3-1

#156603 18/03/2005 13:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dzis Valerenga powinna wygrac i bedzie 3-1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#156604 18/03/2005 15:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
gdzie jest 5 mecz moze mi ktos odpowiedziec?
obawiam sie tu zwyciestwa Valerngi po dogrywce ale chyba nie beda ryzykowali dogrywki ??

#156605 18/03/2005 15:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
5 mecz ponownie w Oslo.

#156606 18/03/2005 22:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Dzis Valerenga powinna wygrac i bedzie 3-1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzis 3-0 dla Valerengi i 3-1 w Finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#156607 18/03/2005 22:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Kolejne spotkanie rozegrane zostanie ponownie w Oslo w niedzielę.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, Green Arrow, 11kera11, forty, rafal08, alfa, Sensei, bukma, rymoholik, Akhu, $-man, aker), 802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1