Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
kosz Wyniki 1 rundy kosz

[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]

====================================================================

kosz 2 runda kosz

[Linked Image]
[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by muppet
To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz

I dobry typ na Chorwacje ,prawda ? smile

nom, bardzo dobry

Ogolnie lubujący się w underdogach na tych ME maja pewnie payback z 200% jak nie wiecej bo grajac dogi na ślepo (mlki czy spready) mozna bylo ugrac fortune... strasznie nielogiczne rzeczy jak dla mnie

Szkoda ze w piatek nie bede mogl obejrzec meczu Hiszpania - Grecja jak i pozostalych spotkan frown bo zapowiadaja sie niesamowicie...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
Post deleted by amkwish

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by muppet
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by muppet
To nie była ustawka, no way. Po prostu Hiszpania za szybko poczula sie zwyciezcami, a Chorwaci trafili nieprawdopodoobne trójki. Dobry mecz

I dobry typ na Chorwacje ,prawda ? smile

nom, bardzo dobry

Ogolnie lubujący się w underdogach na tych ME maja pewnie payback z 200% jak nie wiecej bo grajac dogi na ślepo (mlki czy spready) mozna bylo ugrac fortune... strasznie nielogiczne rzeczy jak dla mnie

Szkoda ze w piatek nie bede mogl obejrzec meczu Hiszpania - Grecja jak i pozostalych spotkan frown bo zapowiadaja sie niesamowicie...

smile

Muppet ,widzisz,ja sie nie znam nawet w 20% tak jak Ty na eurobaskecie ,ale osmielam sie stwierdzić ,ze pobyt w Katalonii i obserwacje ,sledzenie newsów ,rozmowy z tutejszymi fanaticos zaczynają owocować trafionymi typami (podobnie jest u Valverde ,jak mniemam).

Seleccion espanola....hmm...blizej mi do okreslenia "zbieranina gwiazd" niż "druzyna narodowa".
Dlaczego ?
Odwieczny problem...Madryt kontra Katalonia.
"Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć ,ale to sie widzi na boisku" - tak powiedział jeden z komentatorów Tele 6.

Ja uważam ,ze na swoim poziomie graja Pau i Rudy ,reszcie albo brakuje zaangazowania albo umiejetnosci.

Przed mistrzostwami Hiszpanie juz rozdali sobie złote medale.
Fakt ,na papierze są bardzo mocni ,ale nie na boisku.

Calderon jest w NBA świerzakiem ,ale juz zdążył zapomnieć o horrendalnej różnicy pomiedzy koszem europejskim a NBA.

Zresztą ,spodziewałem sie ,ze gracze z NBA nie wypadna świetnie i to sie potwierdza.
Wyjatkiem jest Kirilenko i oczywiscie Wielki Dirk ,który ,jako (moim zdaniem) ,najlepszy gracz na swiecie ,stawia poprzeczke tak wysoko ,ze inni tylko marza ,by jej dosiegnąć ,nie mysląc nawet o przeskoczeniu tejże.

No cóż ,zobaczymy co sie bedzie działo dalej ,bo przecież te ekipy ,które do tej pory graja dobrze ,musza w końcu mieć słabsze momenty.

Bardzo wyrównane mistrzostwa ,co najmniej 4 kandydatów do tytułu ,czyli wg mnie Litwa,Rosja ,Słowenia(!) i ,mimo wszystko, Hiszpania ,pod warunkiem ,ze gospodarze uporaja się ze swoimi "normalnymi" problemami grin

A teraz odpocznijmy chwile i bierzmy sie do typowania nastepnej fazy ,choć.....nie bedzie to łatwe smile

Salud !

amk

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bosman_
[quote=muppet][
muppet wez pod uwage ze guccione to drwal co napie-rdala serwisem !!

Jeszcze jeden taki kretyński post i zaczne nap****** ostrzezeniami ,do bana włacznie cop

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Wg mnie Słoweńcy zleją Turcje. 1.20 na Hiszpanie z Grecja to tez jakis zart. Nie wierze, ze Grecy nie zaczna grać lepiej.

Wiec mozna grac tych kebabów i hiszpanow ze spreadami.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by muppet
Wg mnie Słoweńcy zleją Turcje. 1.20 na Hiszpanie z Grecja to tez jakis zart. Nie wierze, ze Grecy nie zaczna grać lepiej.

Wiec mozna grac tych kebabów i hiszpanow ze spreadami.

Nie bardzo rozumiem.
Plus handi na Turcję i Grecję ?

Wg mnie :

Słowenia - czysta "jedynka"

Natomiast w meczu Hiszpania - Grecja (+8,5) i....over 144,5

Jezeli Grekom bedzie siedziała "trójka" to over pewny.
Trzeba tez wziąść pod uwage ,ze drukarze beda gwizdać kazde pierdniecie przeciwko Hiszpanom ,więc 40 pkt. może wejść z osobistych.
10 trójek (minimum) daje 30 ,w sumie 70 punktów.

Zostaje 75 z "2" ,czyli mas o menos 9-10 celnych z gry na kwartę ,a to jest jak najbardziej realne.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
amk - uwazam ze slowenia zleje turcje i ze grecja powalczy z hiszpania, wiec trzeba grac to odwrotnie, czyż nie ?

Wczoraj bardzo uczciwie sedziowanie w meczu Hiszpanii z Chorwacja, bylem zszokowany jak dobrze i sprawiedliwie gwizdali w ostatnich minutach... Wielkie brawo - bo wielu daloby sie nabrać na ten 'koszykarski diving' w ostatniej akcji, bodajże Rudy'ego czy Garbajosy, już nie kojarzę dokładnie kto to był bo w za dużym szoku po tym rzucie Tomasa byłem smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by muppet
amk - uwazam ze slowenia zleje turcje i ze grecja powalczy z hiszpania, wiec trzeba grac to odwrotnie, czyż nie ?

Do czasu ,w końcu musisz coś trafić smile
Tym razem sie zgadzamy w 100% ,jezeli chodzi o te 2 mecze.
A co z nastepnymi ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Portugalia jest słabiutka wiec Rosja powinna ich zmiażdżyć, sa naprawde solidni w defensywie, glownie jesli chodzi o bloki i tego typu akcje. Bo wejsc w ich strefe podkoszową to sie da, ale rzucic celnie to juz sztuka. Nieźle Blatt się napracował z tymi półmózgami typu Khryapa tongue

Ciekawy bedzie mecz Francja - Niemcy, bo Niemcy nie maja nikogo kto może zatrzymać Parkera, a Francuzi nikogo kto może zatrzymać Nowitzkiego... Przed ME bez problemu wskazałbym zwycięzcę tego spotkania ale teraz mam już pewne watpliwosci.

Chorwacja powinna spokojnie ograć Izrael, ten win z Serbią to jakies nieporozumienie. Aha - no i over tam sie szykuje

Litwa z Wlochami powinien byc spread na Litwe ale po tym co zaprezentowali z Niemcami w II polowie mam powazne watpliwosci czy jest w ogole sens grac handicapy w meczach z ich udzialem (przeciez z Czechami tez roztrwonili spora przewage)

Ja juz nie gram tych ME, więc pewnie niespodzianki się skończa...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No to Ivo sobie wcozraj poszalal po udanych wystepach na mistrzostwach az go policja hiszpanska musiala zawinac smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by muppet
Portugalia jest słabiutka wiec Rosja powinna ich zmiażdżyć, sa naprawde solidni w defensywie, glownie jesli chodzi o bloki i tego typu akcje. Bo wejsc w ich strefe podkoszową to sie da, ale rzucic celnie to juz sztuka. Nieźle Blatt się napracował z tymi półmózgami typu Khryapa tongue

Ciekawy bedzie mecz Francja - Niemcy, bo Niemcy nie maja nikogo kto może zatrzymać Parkera, a Francuzi nikogo kto może zatrzymać Nowitzkiego... Przed ME bez problemu wskazałbym zwycięzcę tego spotkania ale teraz mam już pewne watpliwosci.

Chorwacja powinna spokojnie ograć Izrael, ten win z Serbią to jakies nieporozumienie. Aha - no i over tam sie szykuje

Litwa z Wlochami powinien byc spread na Litwe ale po tym co zaprezentowali z Niemcami w II polowie mam powazne watpliwosci czy jest w ogole sens grac handicapy w meczach z ich udzialem (przeciez z Czechami tez roztrwonili spora przewage)

Ja juz nie gram tych ME, więc pewnie niespodzianki się skończa...

Muppet ,ponownie sie zgodzę grin

Over w meczu Chorwacja - Izrael.

Francja - Niemcy ?
Nowitzki piwo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Teraz konkretnie smile

Izrael - Chorwacja over 156,5
1,85
6/10

Hiszpania - Grecja over 144,5 (dogrywka ? :))
1,85
5/10

Francja - Niemcy (+3,5)
1,85
4/10

Turcja - Słowenia (-4,5)
1,85
4/10

Litwa win
Chorwacja win
Słowenia win
ako 2,00
8/10

Ya veremos ! smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
teraz wszedlem na "Milenium " maja na jutro hp +8 pkt dla "braci w wierze" ze strasznie kaleczacymi Chorwatami - ja to kupuje!!!

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
Originally Posted by amkwish
Teraz konkretnie smile


Litwa win
Chorwacja win
Słowenia win
ako 2,00
8/10

Ya veremos ! smile
w sts-ie ako na te spotkania wynosi 2,7

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by kozi1260
Originally Posted by amkwish
Teraz konkretnie smile


Litwa win
Chorwacja win
Słowenia win
ako 2,00
8/10

Ya veremos ! smile


w sts-ie ako na te spotkania wynosi 2,7

W Barcelonie jeszcze nie otworzyli punktu grin

Last edited by amkwish; 07/09/2007 05:42.
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Co do meczu Hiszpania-Grecja mam pytanie czy wszystko OK z Papadopoulosem bo widzę że w meczu z Rosją grał tylko 12 minut confused

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Nie gram tego - więc bez obaw:

http://www.basbetball.pl

07.09.07 - 21:30
Hiszpania v Grecja
Typ: Theo Papaloukas over 7.5 points
Kurs: 2.00
Stawka: 7/10

Ten sport potrzebuje wielkich mistrzów. Takie imprezy potrzebują wielkich mistrzów, to właśnie na tego typu turniejach tworzą się legendy i historie, które będziemy rozpamiętywać latami.

Jak na razie zaskakuje BARDZO słaba postawa Greków na tym turnieju... Co jest przyczyną? Starość? Brak Fotsisa? Brak formy? Moim zdaniem po prostu swego rodzaju zmęczenie okresem przygotowawczym + wyśmienita postawa rywali w pierwszych meczach... W życiu jednak nie skreślałbym Grecji z listy potencjalnych kandydatów do tytułu jako, że siła drzemiąca w tym zespole jest piorunująca, o czym może, w każdym momencie, przekonać się każda reprezentacja narodowa na świecie.

Już dzisiaj będziemy świadkami meczu, który przed ME każdy okrzyknąłby absolutnym hitem turnieju - teraz głosy nieco przycichły, a ja nie do końca rozumiem dlaczego.

Hiszpania, główny pretendent do tytułu, zmierzy się z Grecją, która tegoż broni. Jest to doskonały moment dla podopiecznych Yannakisa, aby udowodnić, że liczą się w tym turnieju, mimo słabego początku. W tego typu spotkaniach, na pierwszy plan wysuwa się postać Theo Papaloukasa, jednego z najlepszych rozgrywających w historii europejskiej koszykówki. Podejrzewam, że w jutrzejszym spotkaniu weźmie ciężar gry na siebie, zwłaszcza, że będzie posiadał przewagę fizyczną nad pilnującymi go rywalami... To jest mecz, w którym Grecy muszą coś udowodnić, to jest spotkanie, w którym Theo musi pokazać że jest Wielkim Mistrzem. To jest mecz, w którym Theo musi oddać kilka ważnych rzutów, a on jak nikt inny potrafi trafiać w najważniejszych momentach...

Typ dość ryzykowny, jak to z zakładami na zawodników bywa - aczkolwiek bardzo wątpię, by Papaloukas pozwolił bezkarnie Hiszpanom wygrać to spotkanie i jeśli nie znajdzie wsparcia wśród swych kolegów, będzie musiał sprawy wziąć w swoje ręce. Do boju Grecjo, do boju Theo!
wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Aha, bukmacher: Stan James

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Fajnie chlopaki ze jestescie w Hiszpanii i ogladacie mecze na zywo. Ale po co to stawiac. Lepiej kupic sobie SERVEZZE !!!
Porownojac stawianie na kosza ME a na np. Siatkowke ME to niebo a ziemia w efektach !! ja zaraz tez do was dolaczam na polwysep Iberyjski tylko do tego biedniejszego kraju obok ze stadionem swiatla !! :))) To jest pewka za 1.45 wynik 5:1 9/10 hehehe

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1