Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1568755 07/09/2007 20:37
Dołączył: May 2003
Posty: 170
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 170
Mam spory problem boss media zablokowal mi dostep do canbetu poniewaz wpisalem inny allias niz w innych poker roomach tej sieci. Wpisalem inny allias bo canbet zmienil siec i sie nie jurnalem. Napisalem do canbetu i poradzili mi skasowac u nich konto i zalozyc nowe. Tak zrobliem ale przy probie logowania wyskakuje mi info "Your account has been locked out of the system"
Juz nie wiem co mam zrobic i gdzie pisac. Za tydzien freerol 10k new wellcome i chcialbym w nim zagrac?

Bonus: Unibet
Kusy #1568911 07/09/2007 21:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
A dlaczego pytasz forumowiczow ? Zapytaj support bossmedii...

Bebok #1569014 07/09/2007 21:52
Dołączył: May 2003
Posty: 170
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 170
Chcialem zapytac czy ktos mial taka sytuacje ze mu zblokowali dostep i jak dlugo taka blokada trwala. Do canbetu juz nie mam sily. Oni juz sami chyba nie wiedza co zrobic zeby odblokowac. Nawet juz nie odpisuja a na live czacie mowia ze sie zajma a pozniej dupa blada. Kazali mi zalozyc nowe konto u nich na inny email i poczekac az przysla mi allias ktorego mam uzyc
i przyslal tyle za ja sie nawet zalogowac nie moge.
Troche mi szkoda bo za tydzien freerol z 10k i narazie okolo 500 osob.

Kusy #1569032 07/09/2007 21:54
Dołączył: May 2003
Posty: 170
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 170
Tak sie rozpedzilem ze napisalem boss media a to siec microgaming.

Kusy #1569287 07/09/2007 22:47
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Mi tez zablokowali konta na wszystkich pokerroomach z tej sieci bo uzywalem roznych aliasow na kazdym z nich...Myslalem ze to nic zlego ale jak sie potem okazalo lipa ;/ Teraz jak do nich napisalem to odpowiedzieli ze nieda sie z tym juz nic zrobic ze to decyzja microgaming i jest nie odwolalna..

Pozdro

1raul1 #1569782 08/09/2007 00:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Hmmm... dziwne. Mam 8 kont w sieci microgaming i w kazdym z nich inny alias i we wszystkich moge grac, a moze dlatego ze we wszystkich mam podany ten sam adres @ ?

cromag #1569809 08/09/2007 00:53
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
hm dziwne ja mam w niwktorych roomach wtej sieci inny alias od pozostalyh i inny mail i jakos w kazdym moge grac

Dołączył: May 2003
Posty: 170
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 170
Adres wszystko mam taki sam bez zadnych walkow. Nigdy tez z zadnej oferty bonusowej nie korzystałem. Alias trzeba miec wszedzie taki sam. Taka dostalem informacje. Dziwne jest to ze w calej sieci mam zablokowane a w uibecie nie a to tec jest chyba siec microgaming. ja sie domyslam co moze byc przyczyna. Kiedys zarejestrowalem sie do tego samgo freerola w dwoch roznych pokerromach i odpalilem soft i wyskoczyl jakis blad. Prawde mowiac zrobilem to nieswiadomie i tak mi sie wydaje ze przez to system zablokował.


cromag #1570221 08/09/2007 02:39
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by cromag
Hmmm... dziwne. Mam 8 kont w sieci microgaming i w kazdym z nich inny alias i we wszystkich moge grac, a moze dlatego ze we wszystkich mam podany ten sam adres @ ?

Adres mam taki sam ;]
A jak chcesz sie bardzo przekonac to napisz do nich ze uzywasz w kazdym roomie tej sieci innego alias to zobaczysz jak zaraguja..

1raul1 #1570310 08/09/2007 02:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Originally Posted by 1raul1
Adres mam taki sam ;]
A jak chcesz sie bardzo przekonac to napisz do nich ze uzywasz w kazdym roomie tej sieci innego alias to zobaczysz jak zaraguja..
Nie mam zamiaru smile A Ty do nich cos pisales ze zablokowali?

cromag #1570333 08/09/2007 02:59
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Nie poprostu zakladalem konto chyba w doyles roomie bo mial byc jakis freeroll z lepsza pula no i normlanie sie zarestrowalem podalem jakis nowy Alias..A jak wszedlem 5 minut przed turniejem to mi pisza ze moje konto zostalo zablokowane i jak sie okazalo zostaly rownierz zablokowane wszystkie inne na innych roomach tej sieci..A jak do nich napisalem to odpowiedzieli ze uzywalem roznych Aliasow w roznych roomach a tak nie mozna i lipa..A ostatnio unibet odpisal ze juz sie tego nie da odblokowac i jest to ostatnia decyzja tego calego softa..

1raul1 #1570351 08/09/2007 03:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
frown kilka tyg rejestrowalem sie na Canbet bo tam ma byc free $10000 i nic takiego mnie nie spotkalo. Moze to od niedawna tak zrobili albo spotkal Cie jakis pech.

cromag #1570418 08/09/2007 03:16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
to juz dobre 2 miechy mam blokade ale leje na nich niechce mojej kasy to nie tongue

1raul1 #1570445 08/09/2007 03:21
Dołączył: May 2003
Posty: 170
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 170
Mi szkoda canbetu lubie u nich grac. Smieszne jest to ze cala siec mam zablokowana oprocz unibetu.

cromag #1571659 08/09/2007 10:54
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by cromag
frown kilka tyg rejestrowalem sie na Canbet bo tam ma byc free $10000 i nic takiego mnie nie spotkalo. Moze to od niedawna tak zrobili albo spotkal Cie jakis pech.

napewno nie od niedawna - zasada ta obowiązywała już w 2005 roku na 100%. (były przypadki blokowania kont z tego powodu, również nic nie dało się nic zrobić - tu decyzji nie podejmuje pokerroom ale sieć) Konta są sprawdzane "doraźnie" (nadużywanie ofert bonusowych) i (częściej) od przypadku i nie wszystkie przechodzą kontrolę, stąd niektórzy mają blokadę, inni-bardziej szczęśliwi nie.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, rymoholik, aker), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1