|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
Mam spory problem boss media zablokowal mi dostep do canbetu poniewaz wpisalem inny allias niz w innych poker roomach tej sieci. Wpisalem inny allias bo canbet zmienil siec i sie nie jurnalem. Napisalem do canbetu i poradzili mi skasowac u nich konto i zalozyc nowe. Tak zrobliem ale przy probie logowania wyskakuje mi info "Your account has been locked out of the system" Juz nie wiem co mam zrobic i gdzie pisac. Za tydzien freerol 10k new wellcome i chcialbym w nim zagrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
A dlaczego pytasz forumowiczow ? Zapytaj support bossmedii...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
Chcialem zapytac czy ktos mial taka sytuacje ze mu zblokowali dostep i jak dlugo taka blokada trwala. Do canbetu juz nie mam sily. Oni juz sami chyba nie wiedza co zrobic zeby odblokowac. Nawet juz nie odpisuja a na live czacie mowia ze sie zajma a pozniej dupa blada. Kazali mi zalozyc nowe konto u nich na inny email i poczekac az przysla mi allias ktorego mam uzyc i przyslal tyle za ja sie nawet zalogowac nie moge. Troche mi szkoda bo za tydzien freerol z 10k i narazie okolo 500 osob.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
Tak sie rozpedzilem ze napisalem boss media a to siec microgaming.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Mi tez zablokowali konta na wszystkich pokerroomach z tej sieci bo uzywalem roznych aliasow na kazdym z nich...Myslalem ze to nic zlego ale jak sie potem okazalo lipa ;/ Teraz jak do nich napisalem to odpowiedzieli ze nieda sie z tym juz nic zrobic ze to decyzja microgaming i jest nie odwolalna..
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Hmmm... dziwne. Mam 8 kont w sieci microgaming i w kazdym z nich inny alias i we wszystkich moge grac, a moze dlatego ze we wszystkich mam podany ten sam adres @ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
hm dziwne ja mam w niwktorych roomach wtej sieci inny alias od pozostalyh i inny mail i jakos w kazdym moge grac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
Adres wszystko mam taki sam bez zadnych walkow. Nigdy tez z zadnej oferty bonusowej nie korzystałem. Alias trzeba miec wszedzie taki sam. Taka dostalem informacje. Dziwne jest to ze w calej sieci mam zablokowane a w uibecie nie a to tec jest chyba siec microgaming. ja sie domyslam co moze byc przyczyna. Kiedys zarejestrowalem sie do tego samgo freerola w dwoch roznych pokerromach i odpalilem soft i wyskoczyl jakis blad. Prawde mowiac zrobilem to nieswiadomie i tak mi sie wydaje ze przez to system zablokował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Hmmm... dziwne. Mam 8 kont w sieci microgaming i w kazdym z nich inny alias i we wszystkich moge grac, a moze dlatego ze we wszystkich mam podany ten sam adres @ ? Adres mam taki sam ;] A jak chcesz sie bardzo przekonac to napisz do nich ze uzywasz w kazdym roomie tej sieci innego alias to zobaczysz jak zaraguja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Adres mam taki sam ;] A jak chcesz sie bardzo przekonac to napisz do nich ze uzywasz w kazdym roomie tej sieci innego alias to zobaczysz jak zaraguja.. Nie mam zamiaru  A Ty do nich cos pisales ze zablokowali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Nie poprostu zakladalem konto chyba w doyles roomie bo mial byc jakis freeroll z lepsza pula no i normlanie sie zarestrowalem podalem jakis nowy Alias..A jak wszedlem 5 minut przed turniejem to mi pisza ze moje konto zostalo zablokowane i jak sie okazalo zostaly rownierz zablokowane wszystkie inne na innych roomach tej sieci..A jak do nich napisalem to odpowiedzieli ze uzywalem roznych Aliasow w roznych roomach a tak nie mozna i lipa..A ostatnio unibet odpisal ze juz sie tego nie da odblokowac i jest to ostatnia decyzja tego calego softa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
 kilka tyg rejestrowalem sie na Canbet bo tam ma byc free $10000 i nic takiego mnie nie spotkalo. Moze to od niedawna tak zrobili albo spotkal Cie jakis pech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
to juz dobre 2 miechy mam blokade ale leje na nich niechce mojej kasy to nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
Mi szkoda canbetu lubie u nich grac. Smieszne jest to ze cala siec mam zablokowana oprocz unibetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
 kilka tyg rejestrowalem sie na Canbet bo tam ma byc free $10000 i nic takiego mnie nie spotkalo. Moze to od niedawna tak zrobili albo spotkal Cie jakis pech. napewno nie od niedawna - zasada ta obowiązywała już w 2005 roku na 100%. (były przypadki blokowania kont z tego powodu, również nic nie dało się nic zrobić - tu decyzji nie podejmuje pokerroom ale sieć) Konta są sprawdzane "doraźnie" (nadużywanie ofert bonusowych) i (częściej) od przypadku i nie wszystkie przechodzą kontrolę, stąd niektórzy mają blokadę, inni-bardziej szczęśliwi nie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka