|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
A jeżeli nikt nie będzie zdobywał 80 % skuteczności to rozumiem że, dalej przechodzą Ci z największą skutecznością ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
jeśli nikt nie zdobędzie 80% skuteczności to po zawodach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
no jeśli wszyscy padną po 1 rundzie to zagramy od nowa, ale mysle ze jednak ktos awansuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299 |
jak sie teraz zarejestruje w betgun to nie moge skorzystac z bonusa powitalnego? bo nie moze kolidowac.... jedna tura trwa jeden dzien? codziennie? mozna tylko dawac 1 albo 2? a under over? 1x?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
jak sie teraz zarejestruje w betgun to nie moge skorzystac z bonusa powitalnego? bo nie moze kolidowac.... jedna tura trwa jeden dzien? codziennie? mozna tylko dawac 1 albo 2? a under over? 1x? Można grać wszystko co jest w ofercie BetGun. Z tym kolidowaniem bonusów dość ciekawa sprawa, ale myślę że tutaj bardziej chodzi o to żę np. jak dostaniesz nagrode 400zł(to od niej nie dostanieszm bonusu za 1 depozyt) ale dopytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jedna tura trwa jeden dzien? codziennie? mozna tylko dawac 1 albo 2? a under over? 1x? czytales regulamin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Aha i ważne, napisze też tu choć jest w regulaminie
Swoje 5 typów podajemy w JEDNYM poście
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
to dopytaj, bo to wazne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
to dopytaj, bo to wazne  dopytałem(prawda że szybko  ?) a więc sprawa wygląda tak że nie można lączyć obu bonusów W TYM SAMYM CZASIE ale jest jedno wyjście: Można bez problemów wpłacić tam pieniądze, skorzystać z promocji za depozyt jednak w miarę szybko trzeba wykonać obrót(tzn przed zakończeniem konkursu) bo nie można w tym samym czasie korzystać z obu promocji ale można jedna po drugiej  Więc bez problemów możecie tam grać. W przypadku gdyby do spełnienia wymogów bonusu za depozyt brakowało np. 1-2 dni to ja poczekam z przesłaniem listy nagrodzonych tak aby Wam pomóc dokończyć warunki promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
no to pieknie  thx $t$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
szczerze mowiac to nie sadze zeby ktos dysponowal taka skutecznoscia, wiecej szczescia bardzije niz rozumu ale spróbuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
wlasnie, $t$, moze zmniejszyc troche prog skutecznosci?? mysle ze 3/5 byloby OK; o ile pierwsza runde moze przejsc sporo osob, to pozniej juz moze sie okazac, ze nikt limitu nie spelni, zeby grac dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Dostosowałem się do uwagi i zrobiłem ankiete w oddzielnym temacie, wypowiedzcie się w głosowaniu,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Chyba na tym to polega żeby sporo osób odpadło szybko.. po co ma się ogon wlec przez X rund.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Myślę że jak dobrze pójdzie to poniedziałek,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
uważam za beznadziejny pomysł podawanie typów w 1 poście, a to dlatego że trzeba podać typy na co najmniej 2 dyscypliny, a spora część tych dyscyplin jest rozgrywana z dnia na dzień (tenis, siatkówka -ME, kosz -ME, nawet hokej co 2-3 dni) i typy na te dyscypliny można podać tylko jednego dnia, dorzucając piłkę na którą to z reguły są najwcześniej wystawiane kursy - podsumowując runda trwa 4 dni, a de fakto można grać tylko na 1 dzień te dyscypliny które podałem + coś "długoterminowego" a przy założeniu że trzeba utrzymać wysoką, rosnącą skuteczność to te zadanie wydaję sie wrecz nie realne np w takim tygodniu jak ten (pon-czw) - piłka tylko jakieś podrzędne ligi, tenis - raczej mało, trochę kosza i siatki, mlb, hokej w minimalnym stopniu i to chyba tylko to.
więc jeśli da się zmienić ten zapis to zróbcie to - szczególnie jeśli sensem tego pkt regulaminu jest tylko to żeby sprawdzającym sie lepiej liczyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Aha i ważne, napisze też tu choć jest w regulaminie
Swoje 5 typów podajemy w JEDNYM poście Dlaczego?  Jeśli tak to najlepiej skrócić ture do dwóch dni, bo przecież i tak większość poda 5 typów na jeden dzień. Moim zdaniem powinna być możliwość gry wszystkiego co będzie w ciagu tych czterech dni. Czyli każdej kolejki MLB, każdej rundy turnieju itd.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|