Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#1572960 09/09/2007 00:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Zapraszam do dyskusji

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
A jeżeli nikt nie będzie zdobywał 80 % skuteczności to rozumiem że, dalej przechodzą Ci z największą skutecznością ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
jeśli nikt nie zdobędzie 80% skuteczności to po zawodach tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
i wtedy start od nowa ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by Luc Nilis
i wtedy start od nowa ?
no jeśli wszyscy padną po 1 rundzie to zagramy od nowa, ale mysle ze jednak ktos awansuje wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
jak sie teraz zarejestruje w betgun to nie moge skorzystac z bonusa powitalnego? bo nie moze kolidowac....
jedna tura trwa jeden dzien? codziennie?
mozna tylko dawac 1 albo 2? a under over? 1x?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by geri
jak sie teraz zarejestruje w betgun to nie moge skorzystac z bonusa powitalnego? bo nie moze kolidowac....
jedna tura trwa jeden dzien? codziennie?
mozna tylko dawac 1 albo 2? a under over? 1x?

Można grać wszystko co jest w ofercie BetGun.

Z tym kolidowaniem bonusów dość ciekawa sprawa, ale myślę że tutaj bardziej chodzi o to żę np. jak dostaniesz nagrode 400zł(to od niej nie dostanieszm bonusu za 1 depozyt) ale dopytam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by geri
jedna tura trwa jeden dzien? codziennie?
mozna tylko dawac 1 albo 2? a under over? 1x?

czytales regulamin?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Aha i ważne, napisze też tu choć jest w regulaminie


Swoje 5 typów podajemy w JEDNYM poście

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Originally Posted by $t$
ale dopytam

to dopytaj, bo to wazne wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by VooDoo
Originally Posted by $t$
ale dopytam

to dopytaj, bo to wazne wink
dopytałem(prawda że szybko tongue ?)

a więc sprawa wygląda tak że nie można lączyć obu bonusów W TYM SAMYM CZASIE
ale jest jedno wyjście:

Można bez problemów wpłacić tam pieniądze, skorzystać z promocji za depozyt jednak w miarę szybko trzeba wykonać obrót(tzn przed zakończeniem konkursu) bo nie można w tym samym czasie korzystać z obu promocji ale można jedna po drugiej smile

Więc bez problemów możecie tam grać.
W przypadku gdyby do spełnienia wymogów bonusu za depozyt brakowało np. 1-2 dni to ja poczekam z przesłaniem listy nagrodzonych tak aby Wam pomóc dokończyć warunki promocji.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
no to pieknie smile thx $t$

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
szczerze mowiac to nie sadze zeby ktos dysponowal taka skutecznoscia, wiecej szczescia bardzije niz rozumu ale spróbuje smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
wlasnie, $t$, moze zmniejszyc troche prog skutecznosci?? mysle ze 3/5 byloby OK; o ile pierwsza runde moze przejsc sporo osob, to pozniej juz moze sie okazac, ze nikt limitu nie spelni, zeby grac dalej...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Dostosowałem się do uwagi i zrobiłem ankiete w oddzielnym temacie, wypowiedzcie się w głosowaniu,

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Chyba na tym to polega żeby sporo osób odpadło szybko.. po co ma się ogon wlec przez X rund.. smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A kiedy początek?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Myślę że jak dobrze pójdzie to poniedziałek,

Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
uważam za beznadziejny pomysł podawanie typów w 1 poście, a to dlatego że trzeba podać typy na co najmniej 2 dyscypliny, a spora część tych dyscyplin jest rozgrywana z dnia na dzień (tenis, siatkówka -ME, kosz -ME, nawet hokej co 2-3 dni) i typy na te dyscypliny można podać tylko jednego dnia, dorzucając piłkę na którą to z reguły są najwcześniej wystawiane kursy - podsumowując runda trwa 4 dni, a de fakto można grać tylko na 1 dzień te dyscypliny które podałem + coś "długoterminowego" a przy założeniu że trzeba utrzymać wysoką, rosnącą skuteczność to te zadanie wydaję sie wrecz nie realne np w takim tygodniu jak ten (pon-czw) - piłka tylko jakieś podrzędne ligi, tenis - raczej mało, trochę kosza i siatki, mlb, hokej w minimalnym stopniu i to chyba tylko to.

więc jeśli da się zmienić ten zapis to zróbcie to - szczególnie jeśli sensem tego pkt regulaminu jest tylko to żeby sprawdzającym sie lepiej liczyło

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by $t$
Aha i ważne, napisze też tu choć jest w regulaminie


Swoje 5 typów podajemy w JEDNYM poście

Dlaczego? grin

Jeśli tak to najlepiej skrócić ture do dwóch dni, bo przecież i tak większość poda 5 typów na jeden dzień. Moim zdaniem powinna być możliwość gry wszystkiego co będzie w ciagu tych czterech dni. Czyli każdej kolejki MLB, każdej rundy turnieju itd.

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1