|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Jeśli chodzi o zasade jednego posta, mogę zmienić, ale wtedy sami podacie przez jedną lub dwie tury wyniki gdyż naprawde trudno bedize suzkac wyniki 50 czy 100 osób ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zostawic w jednym poscie. I zostawic 4/ i 5/5. Ludzie to konkurs, wlasnie chodzi o to, zeby wytypowac jak najwiecej prawidlowo, obnizenie progu nic nie da, bo w kolejnej rundzie znow to trzeba przejsc. Macie 4 dni podanie typow, to nie musza byc zdarzenia z jednego dnia. A kto sie okaze najsprytniejszy to sie okaze z czasem  Wiekszosz i tak udupi sie na 1 rundzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Popieram zdanie lupus-a O to chodzi żeby było trudniej, ale ja tu nie mam nic do gadania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Zostawic w jednym poscie. I zostawic 4/ i 5/5. Ludzie to konkurs, wlasnie chodzi o to, zeby wytypowac jak najwiecej prawidlowo, obnizenie progu nic nie da, bo w kolejnej rundzie znow to trzeba przejsc. Macie 4 dni podanie typow, to nie musza byc zdarzenia z jednego dnia. A kto sie okaze najsprytniejszy to sie okaze z czasem  Wiekszosz i tak udupi sie na 1 rundzie  Przecież nie pisałem o obniżaniu progu, a betgun nie wystawia zdarzeń do przodu i będe musiał wytypować jedną kolejke MLB i jedną runde turnieju tenisowego. W tygodniu teraz nie ma co grać. Wychodzi, że trzeba wytypować 5 zdarzeń jednego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Po konsultacji zdecydowałem się na kilka zmian:
Oto one:
Limit błędu pozostaje niezmienny, tj. żeby awansować dalej trzeba osiągnąc skuteczność minimu 80%
Typy można podawać w kilku postach, jednak z przynajmniej dwóch dyscyplin
Każdy sam w odpowiednim temacie podlicza swoje typy(Każdemu zajmie to max 3 minuty, jeśli sam chciałbym szukać wyników naprawde dużo czasu by mi to zajęło) nie podliczenie swoich wyników równoznaczne jest z odpadnięciem z konkursu, nawet przy 100% skuteczności
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Mam takie pytanie czy jesli do 2 rundy awansuje tylko 8 typerow to sa oni juz pewni nagrod a cala zabawa skonczy sie w 4 rundzie dajmy na to to sa nagrody wyplacane? Czy musza wytrwac az te 7 etapow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
A co z powtarzaniem się typów? Może na poczatku to nie będzie takie istotne, ale np. jak zostanie w grze 5 graczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Mam tylko ogromną prośbę do tych, którzy jeszcze nie mają konta w BetGun a biorą udział w konkursie o rejestrowanie się do BetGun z banneru. Nie chodzi mi o jakieś polecenia, ale o to że jeśli BetGun zauważy że dzięki temu konkursowi zdobył wielu nowych klientów, to da większą pule nagród na kolejną edycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Mam takie pytanie czy jesli do 2 rundy awansuje tylko 8 typerow to sa oni juz pewni nagrod a cala zabawa skonczy sie w 4 rundzie dajmy na to to sa nagrody wyplacane? Czy musza wytrwac az te 7 etapow? A jak sie ma odpowiedz na to pytanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Mam takie pytanie czy jesli do 2 rundy awansuje tylko 8 typerow to sa oni juz pewni nagrod a cala zabawa skonczy sie w 4 rundzie dajmy na to to sa nagrody wyplacane? Czy musza wytrwac az te 7 etapow? A jak sie ma odpowiedz na to pytanie? zabawa może trwać 4 rundy a może trwa 7 rund, gramy dotąd aż zostanie 1 uczestnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
I Niestety muszę skrócić czas zapisów. BetGun chce aby zacząć zmagania od poniedziałku. II Jedna tura będzie trwać 3 dni, a nie jak wcześniej podawałem 4.
Termin zapisów do: 09.09.2007 17:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
mozemy podawac dowolne zdarzenia ze strony betgun?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
mozemy podawac dowolne zdarzenia ze strony betgun? tak,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Niestety już widać, że nie wszyscy czytają regulamin, bo widzę już podane 5 typów z jednej dyscypliny..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Dodam tylko że podsumowanie swoich typów należy zrobić w odpowiednim temacie. Dodam jeszcze że należy to zrobić w ten sam dzień w który kończy się tura, lub do 12.00 dnia następnego, nawet 1 minuta spóźnienia = OUT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a dzien przed zakonczeniem tury mozna ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104 |
na slowenie widze 1,6 wiec juz zbaranialem a u was ile jest teraz , wiadomo ze nie chce nikogo oszukac , logiczna sprawa , ale jak mam 1,6 to dalem , moge screena na imageshack zrobic czy cos
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Niestety już widać, że nie wszyscy czytają regulamin, bo widzę już podane 5 typów z jednej dyscypliny.. to sie ciesz, ze jest o jednego rywala mniej w nastepnej rundzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104 |
na slowenie widze 1,6 wiec juz zbaranialem a u was ile jest teraz , wiadomo ze nie chce nikogo oszukac , logiczna sprawa , ale jak mam 1,6 to dalem , moge screena na imageshack zrobic czy cos sorry za zamieszanie moja pomylka ,eh cyferki mi sie myla  typ do anulacji poprosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,587 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,587 Likes: 11 |
na slowenie widze 1,6 wiec juz zbaranialem a u was ile jest teraz , wiadomo ze nie chce nikogo oszukac , logiczna sprawa , ale jak mam 1,6 to dalem , moge screena na imageshack zrobic czy cos sorry za zamieszanie moja pomylka ,eh cyferki mi sie myla  typ do anulacji poprosze Co ty majaczysz.57 z 60 Ci sie pomyliło bo akurat tyle jest minimum. Dla mnie wylot z konkursu,ale ty tu rządzisz $t$
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|