Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Jeśli chodzi o zasade jednego posta, mogę zmienić, ale wtedy sami podacie przez jedną lub dwie tury wyniki gdyż naprawde trudno bedize suzkac wyniki 50 czy 100 osób ;/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zostawic w jednym poscie.

I zostawic 4/ i 5/5.

Ludzie to konkurs, wlasnie chodzi o to, zeby wytypowac jak najwiecej prawidlowo, obnizenie progu nic nie da, bo w kolejnej rundzie znow to trzeba przejsc.

Macie 4 dni podanie typow, to nie musza byc zdarzenia z jednego dnia.
A kto sie okaze najsprytniejszy to sie okaze z czasem wink
Wiekszosz i tak udupi sie na 1 rundzie wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Popieram zdanie lupus-a

O to chodzi żeby było trudniej, ale ja tu nie mam nic do gadania wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by lupus
Zostawic w jednym poscie.

I zostawic 4/ i 5/5.

Ludzie to konkurs, wlasnie chodzi o to, zeby wytypowac jak najwiecej prawidlowo, obnizenie progu nic nie da, bo w kolejnej rundzie znow to trzeba przejsc.

Macie 4 dni podanie typow, to nie musza byc zdarzenia z jednego dnia.
A kto sie okaze najsprytniejszy to sie okaze z czasem wink
Wiekszosz i tak udupi sie na 1 rundzie wink

Przecież nie pisałem o obniżaniu progu, a betgun nie wystawia zdarzeń do przodu i będe musiał wytypować jedną kolejke MLB i jedną runde turnieju tenisowego. W tygodniu teraz nie ma co grać. Wychodzi, że trzeba wytypować 5 zdarzeń jednego dnia.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Po konsultacji zdecydowałem się na kilka zmian:


Oto one:

Limit błędu pozostaje niezmienny, tj. żeby awansować dalej trzeba osiągnąc skuteczność minimu 80%

Typy można podawać w kilku postach, jednak z przynajmniej dwóch dyscyplin

Każdy sam w odpowiednim temacie podlicza swoje typy(Każdemu zajmie to max 3 minuty, jeśli sam chciałbym szukać wyników naprawde dużo czasu by mi to zajęło)
nie podliczenie swoich wyników równoznaczne jest z odpadnięciem z konkursu, nawet przy 100% skuteczności

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Mam takie pytanie czy jesli do 2 rundy awansuje tylko 8 typerow to sa oni juz pewni nagrod a cala zabawa skonczy sie w 4 rundzie dajmy na to to sa nagrody wyplacane? Czy musza wytrwac az te 7 etapow?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A co z powtarzaniem się typów? Może na poczatku to nie będzie takie istotne, ale np. jak zostanie w grze 5 graczy?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Mam tylko ogromną prośbę do tych, którzy jeszcze nie mają konta w BetGun a biorą udział w konkursie o rejestrowanie się do BetGun z banneru.
Nie chodzi mi o jakieś polecenia, ale o to że jeśli BetGun zauważy że dzięki temu konkursowi zdobył wielu nowych klientów, to da większą pule nagród na kolejną edycje.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Originally Posted by Kenny
Mam takie pytanie czy jesli do 2 rundy awansuje tylko 8 typerow to sa oni juz pewni nagrod a cala zabawa skonczy sie w 4 rundzie dajmy na to to sa nagrody wyplacane? Czy musza wytrwac az te 7 etapow?

A jak sie ma odpowiedz na to pytanie?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by Kenny
Originally Posted by Kenny
Mam takie pytanie czy jesli do 2 rundy awansuje tylko 8 typerow to sa oni juz pewni nagrod a cala zabawa skonczy sie w 4 rundzie dajmy na to to sa nagrody wyplacane? Czy musza wytrwac az te 7 etapow?

A jak sie ma odpowiedz na to pytanie?
zabawa może trwać 4 rundy a może trwa 7 rund, gramy dotąd aż zostanie 1 uczestnik smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
I Niestety muszę skrócić czas zapisów. BetGun chce aby zacząć zmagania od poniedziałku.
II Jedna tura będzie trwać 3 dni, a nie jak wcześniej podawałem 4.


Termin zapisów do: 09.09.2007 17:00

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
mozemy podawac dowolne zdarzenia ze strony betgun?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by $port
mozemy podawac dowolne zdarzenia ze strony betgun?
tak,

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Niestety już widać, że nie wszyscy czytają regulamin, bo widzę już podane 5 typów z jednej dyscypliny..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Dodam tylko że podsumowanie swoich typów należy zrobić w odpowiednim temacie.

Dodam jeszcze że należy to zrobić w ten sam dzień w który kończy się tura, lub do 12.00 dnia następnego, nawet 1 minuta spóźnienia = OUT frown

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a dzien przed zakonczeniem tury mozna ? smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
na slowenie widze 1,6 wiec juz zbaranialem a u was ile jest teraz , wiadomo ze nie chce nikogo oszukac , logiczna sprawa , ale jak mam 1,6 to dalem , moge screena na imageshack zrobic czy cos

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by takizwykły
Niestety już widać, że nie wszyscy czytają regulamin, bo widzę już podane 5 typów z jednej dyscypliny..

to sie ciesz, ze jest o jednego rywala mniej w nastepnej rundzie smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by bet_master
na slowenie widze 1,6 wiec juz zbaranialem a u was ile jest teraz , wiadomo ze nie chce nikogo oszukac , logiczna sprawa , ale jak mam 1,6 to dalem , moge screena na imageshack zrobic czy cos


sorry za zamieszanie moja pomylka ,eh cyferki mi sie myla frown typ do anulacji poprosze

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Originally Posted by bet_master
Originally Posted by bet_master
na slowenie widze 1,6 wiec juz zbaranialem a u was ile jest teraz , wiadomo ze nie chce nikogo oszukac , logiczna sprawa , ale jak mam 1,6 to dalem , moge screena na imageshack zrobic czy cos


sorry za zamieszanie moja pomylka ,eh cyferki mi sie myla frown typ do anulacji poprosze

Co ty majaczysz.57 z 60 Ci sie pomyliło bo akurat tyle jest minimum.

Dla mnie wylot z konkursu,ale ty tu rządzisz $t$

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1