|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Bukmacherzy w tych mistrzostwach dawali Izraelowi (oprócz ofc Szwecji) najmniej szans. Mimo to zaszli do najlepszej ósemki zostawiając w tyle min. Niemców, i udowodnili że potrafią grać w kosza. We wczorajszym meczu z Hiszpanią w 4 kwarcie zeszli już do 4 punktów (a Hiszpania to w chwili obecnej główny faworyt do mistrzostwa). Wydaje mi się, że Greków nie warto grać po takim kursie (~1.30). Izrael mimo wszystko jest mocny i nieobliczalny. Kurs >3.0 na drużynę Katzurina wart ryzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
No i stało się postawiłem na Izrael w meczu z Grecją. Kurs na Izrael wielce zachęcający @ 3.45
Czekam na ten mecz z niecierpliwością !!!
PS.Można prosić jakieś statsy z dotychczasowych meczów drużyny izraelskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał łosoś: [qb]No i stało się postawiłem na Izrael w meczu z Grecją. Kurs na Izrael wielce zachęcający @ 3.45
Czekam na ten mecz z niecierpliwością !!!
PS.Można prosić jakieś statsy z dotychczasowych meczów drużyny izraelskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] a tak trudno samemu cos znalezc?? juz z 10 razy byla tu podawana ta stronka www.eurobasket2003.com [ eurobasket2003.com] tam masz wszystkie statystyki, a tak swoja droga to moim zdaniem ten typ nie siadzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Grecja - Izrael 1 @1.30 expekt, może oddają troszkę kasy za wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
[qb]Hiszpania-Włochy 1 1,3[/qb] - Hiszpania jak dotąd wygrała wszystkie mecze (przekonywująco) Dotąd nie wiem jak Włosi zaszli tak daleko , już wiem ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - masa prezentów od przeciwników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Paul Gasol poprowadzi Spainów do zwycięstwa. Jest jeszcze mały haczyk , Włosi dużo faulują tak więc z takim przeciwnikiem (który dużo biega )w 4 kwarcie mogą grać bez swoich asów - oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Witam, Macie jakieś informacje na temat meczu Francja-Litwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ja skłaniałbym się postawić na Francje...a Wy co sądzicie na temat tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Wiem, że zwycięstwo Francji zapewni jej awans do przyszłorocznej Olimpiady w Atenach. Czy ktoś wie, czy Litwa ma zapewniony udział w Olimpiadzie?
Poza tym uważam, że Litwa ma bardziej wyrównany skład i powinna wygrać z Francją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Możecie podać godzinę rozpoczęcia meczu :
Hiszpania-Włochy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał łosoś: [qb]Możecie podać godzinę rozpoczęcia meczu :
Hiszpania-Włochy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] 17.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Witam, Jutro finał ME koszykarzy. W finale tym zmierzą się Litwa z Hiszpanią. I tu chciałbym się dowiedzieć jakie macie przewidywania na temat tego meczu.
Kursy z Expekta:
Lithuania - Spain 2.32 1.61
Jak dla mnie to chyba Litwa a Wy co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
łosoś co ty napiszesz to jest na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wiec chyba jednak Hiszpania....a z Ciebie niezły ŁOŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Oryginalnie wysłał łosoś: [qb]Witam, Jutro finał ME koszykarzy. W finale tym zmierzą się Litwa z Hiszpanią. I tu chciałbym się dowiedzieć jakie macie przewidywania na temat tego meczu.
Kursy z Expekta:
Lithuania - Spain 2.32 1.61
Jak dla mnie to chyba Litwa a Wy co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] lepiej tego nie grać Za to Francja Wlochy 1 looks good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
zw1 o ch*** ci chodzi ?
Stawiam jak stawiam i co cie to interesuje pajacyku ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał barabasz: [qb]Za to Francja Wlochy 1 looks good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] wlosi wcale nie sa slabi co pokazali dobitnie we wczorajszym meczu z hiszpanami, w tej fazie nie ma juz slabeuszy, a kurs na francje na pewno nie jest wart ryzyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
W hillu jest torszkę ciekawy zakładów na finał. m.in UNDER/OVER w całym meczu, po I kwarcie, handicapy w I kwarcie oraz w całym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
mam taki maly kaprys : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: hiszpania troche mi ulzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no i Litwa pokonała Gasola
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
LITWA - MISTRZ!!!
JAKI CZAD BYL WCZORAJ W WILNIE!!! I NIEZŁA KASKA PO TYCH MISTRZOSTWACH NA KONCIE! Szkoda, ze nie zaglądałem w weekend na forum, wyperswadowałbym wam głupie stawki na Francję i Hiszpanię.
LIETUVA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
LITWA MISTRZEM i bardzo dobrze bo postawiłem na Litwinów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka