Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#157564 12/09/2003 20:54
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Bukmacherzy w tych mistrzostwach dawali Izraelowi (oprócz ofc Szwecji) najmniej szans. Mimo to zaszli do najlepszej ósemki zostawiając w tyle min. Niemców, i udowodnili że potrafią grać w kosza. We wczorajszym meczu z Hiszpanią w 4 kwarcie zeszli już do 4 punktów (a Hiszpania to w chwili obecnej główny faworyt do mistrzostwa). Wydaje mi się, że Greków nie warto grać po takim kursie (~1.30). Izrael mimo wszystko jest mocny i nieobliczalny. Kurs >3.0 na drużynę Katzurina wart ryzyka.

Bonus: Unibet
#157565 12/09/2003 21:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
No i stało się postawiłem na Izrael w meczu z Grecją. Kurs na Izrael wielce zachęcający @ 3.45

Czekam na ten mecz z niecierpliwością !!!

PS.Można prosić jakieś statsy z dotychczasowych meczów drużyny izraelskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#157566 12/09/2003 21:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał łosoś:
[qb]No i stało się postawiłem na Izrael w meczu z Grecją. Kurs na Izrael wielce zachęcający @ 3.45

Czekam na ten mecz z niecierpliwością !!!

PS.Można prosić jakieś statsy z dotychczasowych meczów drużyny izraelskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
a tak trudno samemu cos znalezc?? juz z 10 razy byla tu podawana ta stronka www.eurobasket2003.com [eurobasket2003.com]
tam masz wszystkie statystyki, a tak swoja droga to moim zdaniem ten typ nie siadzie

#157567 13/09/2003 00:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Grecja - Izrael 1 @1.30 expekt, może oddają troszkę kasy za wczoraj

#157568 13/09/2003 13:18
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
[qb]Hiszpania-Włochy 1 1,3[/qb] - Hiszpania jak dotąd wygrała wszystkie mecze (przekonywująco)
Dotąd nie wiem jak Włosi zaszli tak daleko , już wiem ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - masa prezentów od przeciwników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Paul Gasol poprowadzi Spainów do zwycięstwa.
Jest jeszcze mały haczyk , Włosi dużo faulują tak więc z takim przeciwnikiem (który dużo biega )w 4 kwarcie mogą grać bez swoich asów - oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#157569 13/09/2003 15:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Witam,
Macie jakieś informacje na temat meczu Francja-Litwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Ja skłaniałbym się postawić na Francje...a Wy co sądzicie na temat tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#157570 13/09/2003 16:26
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
V
member
member
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Wiem, że zwycięstwo Francji zapewni jej awans do przyszłorocznej Olimpiady w Atenach. Czy ktoś wie, czy Litwa ma zapewniony udział w Olimpiadzie?

Poza tym uważam, że Litwa ma bardziej wyrównany skład i powinna wygrać z Francją.

#157571 13/09/2003 18:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Możecie podać godzinę rozpoczęcia meczu :

Hiszpania-Włochy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#157572 13/09/2003 18:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał łosoś:
[qb]Możecie podać godzinę rozpoczęcia meczu :

Hiszpania-Włochy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
17.00

#157573 14/09/2003 01:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Witam,
Jutro finał ME koszykarzy.
W finale tym zmierzą się Litwa z Hiszpanią.
I tu chciałbym się dowiedzieć jakie macie przewidywania na temat tego meczu.

Kursy z Expekta:

Lithuania - Spain 2.32 1.61

Jak dla mnie to chyba Litwa a Wy co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#157574 14/09/2003 05:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
łosoś co ty napiszesz to jest na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wiec chyba jednak Hiszpania....a z Ciebie niezły ŁOŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#157575 14/09/2003 14:08
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Quote
Oryginalnie wysłał łosoś:
[qb]Witam,
Jutro finał ME koszykarzy.
W finale tym zmierzą się Litwa z Hiszpanią.
I tu chciałbym się dowiedzieć jakie macie przewidywania na temat tego meczu.

Kursy z Expekta:

Lithuania - Spain 2.32 1.61

Jak dla mnie to chyba Litwa a Wy co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
lepiej tego nie grać
Za to Francja Wlochy 1 looks good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#157576 14/09/2003 15:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
zw1 o ch*** ci chodzi ?

Stawiam jak stawiam i co cie to interesuje pajacyku ???

#157577 14/09/2003 15:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]Za to Francja Wlochy 1 looks good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
wlosi wcale nie sa slabi co pokazali dobitnie we wczorajszym meczu z hiszpanami, w tej fazie nie ma juz slabeuszy, a kurs na francje na pewno nie jest wart ryzyka

#157578 14/09/2003 18:15
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
W hillu jest torszkę ciekawy zakładów na finał.
m.in UNDER/OVER w całym meczu, po I kwarcie, handicapy w I kwarcie oraz w całym meczu.

#157579 15/09/2003 02:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
mam taki maly kaprys :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: hiszpania
troche mi ulzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#157580 15/09/2003 03:14
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no i Litwa pokonała Gasola

#157581 15/09/2003 12:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
LITWA - MISTRZ!!!

JAKI CZAD BYL WCZORAJ W WILNIE!!!
I NIEZŁA KASKA PO TYCH MISTRZOSTWACH NA KONCIE!
Szkoda, ze nie zaglądałem w weekend na forum, wyperswadowałbym wam głupie stawki na Francję i Hiszpanię.

LIETUVA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#157582 15/09/2003 21:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
LITWA MISTRZEM i bardzo dobrze bo postawiłem na Litwinów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#157583 21/09/2003 21:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty), 1,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,832
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1