|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
I co nikt u nich nie gra ???? Znaczy się buk - kiszka ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja mam pytanko do tych co skorzystali z tej promocji , czy ten bonus max 500 zł. to jest free bet czy kwota dopisywana kwota po wykonaniu obrotu do konta dzięki dopisywana
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dwa pytania: - pierwsze z gatunku fundamentalnych - czy w ogóle opłaca się zakładać u nich konto ? Słyszałem, że przy wypłatach robią problemy (m.in. każą wysyłać skany wszystkiego, co na drzewo nie ucieka :)). Oczywiście pytanie poważne, szczególnie interesują mnie opinie faktycznie tam grających ... - drugie pytanie o bonus (dla nowych). Przeczytałem warunki, ale to lekki bełkot. Ja zrozumiałem, że dokonujemy depozytu, i dopiero po zagraniu zakładów za sumę depozytu (ale czy po dowolnych kursach ???) uzyskujemy bonus. I teraz aby ten bonus wypłacić trzeba zagrać 3*(bonus+depozyt) po obrocie > 2.0. Dobrze wykombinowałem ??? -wyslalem skan dowodu i wystarczylo -wplacasz 500, grasz za 500 po kursie powyzej 2, piszesz do supportu, zeby Ci wyslali kod, wpisujesz kod, dopisuja Ci kase i obracasz po jakim kursie chcesz, po obrocie dostajesz maila, ze jest wykonany jesli wplacasz przez mb to bonus dopisza Ci dopiero jak zweryfikujesz swoje konto skanami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
yaaho jesteś pewien że obrót po dowolnym kursie?? Ja wczoraj gadałem na livechacie i z rozmowy zrozumiałem że obrót też po kursach powyżej 2,0. Ale mam nadzieję że źle zrozumiałem. To jak to w koncu jest??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tak, obrot na pewno po dowolnym kursie, zreszta zobaczysz czy Ci nalicza obrot na stronie, bo tam jest info ile jeszcze trzeba obrocic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
niestety obrót bonusa też po 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
9. Zakłady postawione na kursy niższe niż 2.00 nie będą wliczane do wymagań obrotu. Z regulaminu. Potwierdzone na live czacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
ważne, że nie muszą być single tylko ako 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
ważne, że nie muszą być single tylko ako 2 A to super promocja, myślałem od początku, że wchodzi w grę tylko granie singli  .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Słuchajcie, ja z tego bełkotu ( chyba jakiś translator był w akcji  ) zrozumiałem, że wpłacam, gram zakłady (łącznie) za sume wpłaty i dopiero dopisują mi bonus, który jeśli chcę wypłacić, muszę obracać 3*(depozyt+ bonus) po kursach > 2.0. ALE GDZIE JEST NAPISANE, IŻ COBY BONUS OTRZYMAĆ, MAM GRAĆ ZA KWOTĘ DEPOZYTU PO KURSACH >2,0 ??? Zapytajcie proszę na live-ie, bo mi niestety na blue connect (GPRS) mi to nie działa ... Ja rozumiem to tak - wpłacam 500, gram zakłady łącznie za 500 (po dowolnych kursach) i jeśli mam chęć piszę do nich i dopisują mi bonus. I teraz dopiero jest jazda (3* {bonus+depozyt)).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
farciarz - wszystko się zgadza oprócz tego , że za 500 zł. musisz grać kursy min. 2 - reszta pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
Promocja jest dla wszystkich czy tylko dla tych co mieli konto wczesniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Dziś zajrzalem na stronę buka, bo zuważyłem, że kurs na over Veracruz-Necaxa wszędzie oscyluje teraz wokół 1,65-1,70, a chciałem znaleźć wysoki kurs do rankingu i okazuje się, ze w bet365 kurs na over 1,92! To spora różnica, do tego sporo rodzajów zakładów na ligi Ameryki Południowej, Dla mnie duży plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
mam pytanko odnośnie tego bonusa- łapią sie na niego osoby które wcześniej korzystały z bonusa 100% na hiszpańskiej wersji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
mam pytanko odnośnie tego bonusa- łapią sie na niego osoby które wcześniej korzystały z bonusa 100% na hiszpańskiej wersji? Przecież to jest oferta rejestracyjna, dla osób zakładających konto, Ty już swój bonus wyhaczyłes w wersji hiszpańskiej. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
mam pytanko odnośnie tego bonusa- łapią sie na niego osoby które wcześniej korzystały z bonusa 100% na hiszpańskiej wersji? Przecież to jest oferta rejestracyjna, dla osób zakładających konto, Ty już swój bonus wyhaczyłes w wersji hiszpańskiej. Pzdr. Ale teraz może przełączyć na j.polski  bez pretensji, że nie mówi po hiszpańsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ja korzystalem z hiszpanskiego bonusa, i mam w tej zakladce bonusowej, ze juz skorzystalem z bonusa do 500zl
to pierwsze, po drugie ciezko wyrobic tego bonusa, bo nie dopisuja od razu tylko trzeba zagrac najpierw za depozyt po kursie min 2, czyli mozesz przegrac depozyt i nie dostac bonusa, tak bylo z z tym hiszpanskim bonusem, co ja sie tam wyklocilem o tego bonusa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ajdam, a to ten pierwszy zaklad musi byc wygrany, bo to by wynikalo z tego co napisales ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
nie nie musi.Wystarczy zagrac za 500 zl w jednym lub paru zakladach(Kurs>2) by dostac bonus.Wg mnie to kasa lezaca na ulicy.Support ok,wiec warto pytac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Nie rozumiem jak ludzie ciągle grają u tych złodziei.Przecież oni prezentują ten sam poziom co bet and WON,aka bwin
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|