Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
crossmen #1577891 10/09/2007 21:50
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
I co nikt u nich nie gra ???? Znaczy się buk - kiszka ???

Bonus: Unibet
crossmen #1577924 10/09/2007 22:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by crossmen
ja mam pytanko do tych co skorzystali z tej promocji , czy ten bonus max 500 zł. to jest free bet czy kwota dopisywana kwota po wykonaniu obrotu do konta
dzięki

dopisywana

Farciarz #1577936 10/09/2007 22:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Farciarz
Dwa pytania:
- pierwsze z gatunku fundamentalnych - czy w ogóle opłaca się zakładać u nich konto ? Słyszałem, że przy wypłatach robią problemy (m.in. każą wysyłać skany wszystkiego, co na drzewo nie ucieka :)). Oczywiście pytanie poważne, szczególnie interesują mnie opinie faktycznie tam grających ...
- drugie pytanie o bonus (dla nowych). Przeczytałem warunki, ale to lekki bełkot. Ja zrozumiałem, że dokonujemy depozytu, i dopiero po zagraniu zakładów za sumę depozytu (ale czy po dowolnych kursach ???) uzyskujemy bonus. I teraz aby ten bonus wypłacić trzeba zagrać 3*(bonus+depozyt) po obrocie > 2.0. Dobrze wykombinowałem ???

-wyslalem skan dowodu i wystarczylo
-wplacasz 500, grasz za 500 po kursie powyzej 2, piszesz do supportu, zeby Ci wyslali kod, wpisujesz kod, dopisuja Ci kase i obracasz po jakim kursie chcesz, po obrocie dostajesz maila, ze jest wykonany

jesli wplacasz przez mb to bonus dopisza Ci dopiero jak zweryfikujesz swoje konto skanami

yaaho #1578082 10/09/2007 22:55
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
yaaho jesteś pewien że obrót po dowolnym kursie?? Ja wczoraj gadałem na livechacie i z rozmowy zrozumiałem że obrót też po kursach powyżej 2,0. Ale mam nadzieję że źle zrozumiałem. To jak to w koncu jest??

juru15 #1578096 10/09/2007 23:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
tak, obrot na pewno po dowolnym kursie, zreszta zobaczysz czy Ci nalicza obrot na stronie, bo tam jest info ile jeszcze trzeba obrocic

yaaho #1578277 10/09/2007 23:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
niestety obrót bonusa też po 2 frown

pettersen #1578288 11/09/2007 00:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Quote
9. Zakłady postawione na kursy niższe niż 2.00 nie będą wliczane do wymagań obrotu.

Z regulaminu. Potwierdzone na live czacie.

(J) #1578372 11/09/2007 00:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
ważne, że nie muszą być single tylko ako 2


pettersen #1578396 11/09/2007 00:29
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Originally Posted by pettersen
ważne, że nie muszą być single tylko ako 2
A to super promocja, myślałem od początku, że wchodzi w grę tylko granie singli smile.

SJS #1579615 11/09/2007 08:11
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Słuchajcie, ja z tego bełkotu ( chyba jakiś translator był w akcji smile ) zrozumiałem, że wpłacam, gram zakłady (łącznie) za sume wpłaty i dopiero dopisują mi bonus, który jeśli chcę wypłacić, muszę obracać 3*(depozyt+ bonus) po kursach > 2.0. ALE GDZIE JEST NAPISANE, IŻ COBY BONUS OTRZYMAĆ, MAM GRAĆ ZA KWOTĘ DEPOZYTU PO KURSACH >2,0 ??? Zapytajcie proszę na live-ie, bo mi niestety na blue connect (GPRS) mi to nie działa ...
Ja rozumiem to tak - wpłacam 500, gram zakłady łącznie za 500 (po dowolnych kursach) i jeśli mam chęć piszę do nich i dopisują mi bonus. I teraz dopiero jest jazda (3* {bonus+depozyt)).

Farciarz #1579756 11/09/2007 17:13
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
farciarz - wszystko się zgadza oprócz tego , że za 500 zł. musisz grać kursy min. 2 - reszta pasuje

crossmen #1582282 12/09/2007 06:51
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
Promocja jest dla wszystkich czy tylko dla tych co mieli konto wczesniej?

law23 #1590985 15/09/2007 06:24
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Dziś zajrzalem na stronę buka, bo zuważyłem, że kurs na over Veracruz-Necaxa wszędzie oscyluje teraz wokół 1,65-1,70, a chciałem znaleźć wysoki kurs do rankingu i okazuje się, ze w bet365 kurs na over 1,92! To spora różnica, do tego sporo rodzajów zakładów na ligi Ameryki Południowej, Dla mnie duży plus.

True02 #1591117 15/09/2007 08:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
mam pytanko odnośnie tego bonusa- łapią sie na niego osoby które wcześniej korzystały z bonusa 100% na hiszpańskiej wersji?

gryzonko #1591170 15/09/2007 15:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by gryzonko
mam pytanko odnośnie tego bonusa- łapią sie na niego osoby które wcześniej korzystały z bonusa 100% na hiszpańskiej wersji?


Przecież to jest oferta rejestracyjna, dla osób zakładających konto, Ty już swój bonus wyhaczyłes w wersji hiszpańskiej.
Pzdr.

Mr Joke #1591386 15/09/2007 18:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Mr joke
Originally Posted by gryzonko
mam pytanko odnośnie tego bonusa- łapią sie na niego osoby które wcześniej korzystały z bonusa 100% na hiszpańskiej wersji?


Przecież to jest oferta rejestracyjna, dla osób zakładających konto, Ty już swój bonus wyhaczyłes w wersji hiszpańskiej.
Pzdr.

Ale teraz może przełączyć na j.polski cool
bez pretensji, że nie mówi po hiszpańsku.

BAHmVIP #1591421 15/09/2007 18:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja korzystalem z hiszpanskiego bonusa, i mam w tej zakladce bonusowej, ze juz skorzystalem z bonusa do 500zl

to pierwsze, po drugie ciezko wyrobic tego bonusa, bo nie dopisuja od razu tylko trzeba zagrac najpierw za depozyt po kursie min 2, czyli mozesz przegrac depozyt i nie dostac bonusa, tak bylo z z tym hiszpanskim bonusem, co ja sie tam wyklocilem o tego bonusa...

ajdam #1591560 15/09/2007 20:06
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ajdam, a to ten pierwszy zaklad musi byc wygrany, bo to by wynikalo z tego co napisales ?

asghan #1591567 15/09/2007 20:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
nie nie musi.Wystarczy zagrac za 500 zl w jednym lub paru zakladach(Kurs>2) by dostac bonus.Wg mnie to kasa lezaca na ulicy.Support ok,wiec warto pytac!

remik #1591595 15/09/2007 20:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Nie rozumiem jak ludzie ciągle grają u tych złodziei.Przecież oni prezentują ten sam poziom co bet and WON,aka bwin

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1