Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Kenny
a jesli jej nie zalezy to sie nigdy nie odezwie...........i po ptokach smile


..i przynajmniej sie nie będzie przed Nią błaźnił "prosząc o miłość"

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
w sumie racja.

wczoraj jak sie rozchodzilismy powiedziałą mi zebym sie jutro do niej odezwał to chetnie wyskoczymy gdzies. ale od poniedzialku jestem w pracy 3,4 dni bez odbioru z mojej strony poczekam na jej decyzje. smile pierniczek PRIV smile

Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
http://www.gry.jeja.pl/306,rozkazuj-dziewczynie.html - macie chłopaki. Moze juz gdzies było ale napewno nie wszyscy grali wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
z innego forum::
Impreza,kumpel nawalony podchodzi do laski i mówi:
-zatańczysz czy będziesz stała jak widły w gnoju
Padając ze śmiechu czekałem na reakcję laski a ona...
po prostu z nim zatańczyła.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
podobnie jak wyzej
Był sobie koleś dla którego nie dało się dociąć, zawsze miał jakiś tekst w zanadrzu. Wszedł sobie kiedyś w swoim mieście i zobaczył dziewczynę która jadła loda, wiec on musiał coś powiedzieć:
-Daj polizać.
-Nie chce mi się majtek zdejmować - odrzekła mu na to
W tym momencie chłopak nie wiedział co ma powiedzieć, tak jakby mu się wszystkie teksty skończyły.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
A Ty Pierniczek skÄ…d te wszystkie sztuczki znasz i dziwne nazwy? wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by andrzejek_84
podobnie jak wyzej
Był sobie koleś dla którego nie dało się dociąć, zawsze miał jakiś tekst w zanadrzu. Wszedł sobie kiedyś w swoim mieście i zobaczył dziewczynę która jadła loda, wiec on musiał coś powiedzieć:
-Daj polizać.
-Nie chce mi się majtek zdejmować - odrzekła mu na to
W tym momencie chłopak nie wiedział co ma powiedzieć, tak jakby mu się wszystkie teksty skończyły.
Urban legend wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by Gowysp
A Ty Pierniczek skÄ…d te wszystkie sztuczki znasz i dziwne nazwy? wink

Mam swoje dojścia smile psychologia się kłania laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Pierniczek
Originally Posted by Gowysp
A Ty Pierniczek skÄ…d te wszystkie sztuczki znasz i dziwne nazwy? wink

Mam swoje dojścia smile psychologia się kłania laugh


Fajne te nazwy piwo A co to za prezencik byl?
Bo moze i mi sie przyda laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Widzę, że nie zaglądaliście do poprzednich odsłon tego tematu smile A jezeli chcesz coś co Ci sie przyda to przeczytaj Tajemnice Uwodzenia. Jak skończysz to się zgłoś. pzdr

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Cóż.... jeszcze ze 2 tygodnie i chyba dołączę do uczestników tego wątku :/

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
odqdoq a czemu tak? wink
ja realizuje plan Pierniczka, jeśli się uda to wielkie piow dla niego a jeśli nie to....


tez piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
zobacz post w "co mnie denerwuje" z wczoraj...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
dlugo ze soba byliście?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by odgdog
Cóż.... jeszcze ze 2 tygodnie i chyba dołączę do uczestników tego wątku :/

dlaczego 2 tygodnie? Jeżeli coś Wam nie wyszło (a na to wygląda) to lepiej jest zacząć od razu... Nie mówię tu o jakichś podrywach. Proponowałbym zwykłe spotkania z płcią przeciwną, jakieś koleżanki, znajome. Wszystko po to, by zbytnio nie odizolować się od takich sytuacji, a tym bardziej, by nie załapać jakiegoś doła... Miałem podobną sytuację, dziewczyna mnie rzuciła (ponad rok temu) i zamiast żyć dalej, użalałem się miesiąc nad sobą. Nie spotykałem się z innymi, nie miałem ochoty rozmawiać z innymi dziewczynami. Teraz wiem, że była to głupota, która tylko pogorszała moją sytuację.


pozdrawiam, 3maj siÄ™ piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Linked Image]

gnacik, Twoje fotki z dzieciństwa już w necie chodzą frown

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ja rok temu napisałem, że mam dość zabawy w podchody, jakichś gierek i tego typu rzeczy. Ostatnio zauważyłem, że nie znam fajnej ładnej sympatycznej inteligentnej panny z charakterem, która jest a) sama b) zainteresowana wink

Imprezy, bajery - fajnie, coś tam się działo/dzieje/będzie się działo, ale zaczynam naprawdę wątpić czy w ogóle możliwe jest, żebym był w stałym związku z kimś, kto mi się mega podoba, dobrze się przy niej czuję, zależy mi itd. Bez kitu mam wrażenie że jest to już coś z gatunku science-fiction, szczęśliwie sie zakochac (zakochać w ogóle?)

I z jednej strony nie wiem czy się tym martwić, czy się tym cieszyć. Żałuję, wiadomo - ale z drugiej strony może to i lepiej, że od ponad roku się w żadne kłopoty nie ładuję ?

Poznałem jakiś czas temu fajną dziewoję, widzieliśmy się kilka razy, można powiedzieć że wiemy o sobie już naprawdę dużo. Ale jest zajęta od dawna i na żadne zmiany się nie zanosi, choć ostatnio powiedziała że gdyby była sama to pewnie chciałaby ze mną być blush

W zasadzie (a nawet - na pewno) mogę powiedziec tak samo, ale nie chcę patrzeć na to z tej strony żeby się nie sparzyc - i powiem wam, że jest fajnie. Ot naprawde dobra znajomosc (przyjaźń :?) z osoba płci przeciwnej wink

No i tylko w tym Tallinnie tak troche przykrość że nikt nie tęskni za muppetem... wink Samotność na starość? no tak za 6 lat chyba się poddam, na razie - niech żywi nie tracą nadziei, mimo wszystko wink

"są suki próżne - one są 'zbyt fajne'
są sztuki luźne - one są fajne naprawdę"

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by $port
dlugo ze soba byliście?

2 lata i 8 miesięcy
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by odgdog
Cóż.... jeszcze ze 2 tygodnie i chyba dołączę do uczestników tego wątku :/

dlaczego 2 tygodnie? Jeżeli coś Wam nie wyszło (a na to wygląda) to lepiej jest zacząć od razu... Nie mówię tu o jakichś podrywach. Proponowałbym zwykłe spotkania z płcią przeciwną, jakieś koleżanki, znajome. Wszystko po to, by zbytnio nie odizolować się od takich sytuacji, a tym bardziej, by nie załapać jakiegoś doła... Miałem podobną sytuację, dziewczyna mnie rzuciła (ponad rok temu) i zamiast żyć dalej, użalałem się miesiąc nad sobą. Nie spotykałem się z innymi, nie miałem ochoty rozmawiać z innymi dziewczynami. Teraz wiem, że była to głupota, która tylko pogorszała moją sytuację.


pozdrawiam, 3maj siÄ™ piwo


Po takim okresie (patrz wyżej) człowiek musi trochę dojść do siebie. Szczerze, to nie wyobrażam sobie iść jutro na "dejta"

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
super poradnik jak wyrwac "dupe"

http://www.final.marymont.pl/dupa/dupa.htm

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
Panowie a tutaj fajne teksty ludzi co przecyztali Tajemnice Uwodzenia

http://www.nvision.pl/forum/lofiversion/index.php/t23323-50.html

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, alfa, betowiec, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1