|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
a jesli jej nie zalezy to sie nigdy nie odezwie...........i po ptokach  ..i przynajmniej sie nie będzie przed Nią błaźnił "prosząc o miłość"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
w sumie racja. wczoraj jak sie rozchodzilismy powiedziałą mi zebym sie jutro do niej odezwał to chetnie wyskoczymy gdzies. ale od poniedzialku jestem w pracy 3,4 dni bez odbioru z mojej strony poczekam na jej decyzje.  pierniczek PRIV 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
http://www.gry.jeja.pl/306,rozkazuj-dziewczynie.html - macie chłopaki. Moze juz gdzies było ale napewno nie wszyscy grali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
z innego forum:: Impreza,kumpel nawalony podchodzi do laski i mówi: -zatańczysz czy będziesz stała jak widły w gnoju Padając ze śmiechu czekałem na reakcję laski a ona... po prostu z nim zatańczyła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
podobnie jak wyzej Był sobie koleś dla którego nie dało się dociąć, zawsze miał jakiś tekst w zanadrzu. Wszedł sobie kiedyś w swoim mieście i zobaczył dziewczynę która jadła loda, wiec on musiał coś powiedzieć: -Daj polizać. -Nie chce mi się majtek zdejmować - odrzekła mu na to W tym momencie chłopak nie wiedział co ma powiedzieć, tak jakby mu się wszystkie teksty skończyły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
A Ty Pierniczek skÄ…d te wszystkie sztuczki znasz i dziwne nazwy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
podobnie jak wyzej Był sobie koleś dla którego nie dało się dociąć, zawsze miał jakiś tekst w zanadrzu. Wszedł sobie kiedyś w swoim mieście i zobaczył dziewczynę która jadła loda, wiec on musiał coś powiedzieć: -Daj polizać. -Nie chce mi się majtek zdejmować - odrzekła mu na to W tym momencie chłopak nie wiedział co ma powiedzieć, tak jakby mu się wszystkie teksty skończyły. Urban legend 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
A Ty Pierniczek skąd te wszystkie sztuczki znasz i dziwne nazwy?  Mam swoje dojścia  psychologia się kłania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
A Ty Pierniczek skąd te wszystkie sztuczki znasz i dziwne nazwy?  Mam swoje dojścia  psychologia się kłania  Fajne te nazwy  A co to za prezencik byl? Bo moze i mi sie przyda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Widzę, że nie zaglądaliście do poprzednich odsłon tego tematu  A jezeli chcesz coś co Ci sie przyda to przeczytaj Tajemnice Uwodzenia. Jak skończysz to się zgłoś. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Cóż.... jeszcze ze 2 tygodnie i chyba dołączę do uczestników tego wątku :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
odqdoq a czemu tak? ja realizuje plan Pierniczka, jeśli się uda to wielkie piow dla niego a jeśli nie to.... tez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
zobacz post w "co mnie denerwuje" z wczoraj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Cóż.... jeszcze ze 2 tygodnie i chyba dołączę do uczestników tego wątku :/ dlaczego 2 tygodnie? Jeżeli coś Wam nie wyszło (a na to wygląda) to lepiej jest zacząć od razu... Nie mówię tu o jakichś podrywach. Proponowałbym zwykłe spotkania z płcią przeciwną, jakieś koleżanki, znajome. Wszystko po to, by zbytnio nie odizolować się od takich sytuacji, a tym bardziej, by nie załapać jakiegoś doła... Miałem podobną sytuację, dziewczyna mnie rzuciła (ponad rok temu) i zamiast żyć dalej, użalałem się miesiąc nad sobą. Nie spotykałem się z innymi, nie miałem ochoty rozmawiać z innymi dziewczynami. Teraz wiem, że była to głupota, która tylko pogorszała moją sytuację. pozdrawiam, 3maj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
[ Linked Image] gnacik, Twoje fotki z dzieciństwa już w necie chodzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ja rok temu napisałem, że mam dość zabawy w podchody, jakichś gierek i tego typu rzeczy. Ostatnio zauważyłem, że nie znam fajnej ładnej sympatycznej inteligentnej panny z charakterem, która jest a) sama b) zainteresowana  Imprezy, bajery - fajnie, coś tam się działo/dzieje/będzie się działo, ale zaczynam naprawdę wątpić czy w ogóle możliwe jest, żebym był w stałym związku z kimś, kto mi się mega podoba, dobrze się przy niej czuję, zależy mi itd. Bez kitu mam wrażenie że jest to już coś z gatunku science-fiction, szczęśliwie sie zakochac (zakochać w ogóle?) I z jednej strony nie wiem czy się tym martwić, czy się tym cieszyć. Żałuję, wiadomo - ale z drugiej strony może to i lepiej, że od ponad roku się w żadne kłopoty nie ładuję ? Poznałem jakiś czas temu fajną dziewoję, widzieliśmy się kilka razy, można powiedzieć że wiemy o sobie już naprawdę dużo. Ale jest zajęta od dawna i na żadne zmiany się nie zanosi, choć ostatnio powiedziała że gdyby była sama to pewnie chciałaby ze mną być  W zasadzie (a nawet - na pewno) mogę powiedziec tak samo, ale nie chcę patrzeć na to z tej strony żeby się nie sparzyc - i powiem wam, że jest fajnie. Ot naprawde dobra znajomosc (przyjaźń :?) z osoba płci przeciwnej  No i tylko w tym Tallinnie tak troche przykrość że nikt nie tęskni za muppetem...  Samotność na starość? no tak za 6 lat chyba się poddam, na razie - niech żywi nie tracą nadziei, mimo wszystko  "są suki próżne - one są 'zbyt fajne' są sztuki luźne - one są fajne naprawdę"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
2 lata i 8 miesięcy Cóż.... jeszcze ze 2 tygodnie i chyba dołączę do uczestników tego wątku :/ dlaczego 2 tygodnie? Jeżeli coś Wam nie wyszło (a na to wygląda) to lepiej jest zacząć od razu... Nie mówię tu o jakichś podrywach. Proponowałbym zwykłe spotkania z płcią przeciwną, jakieś koleżanki, znajome. Wszystko po to, by zbytnio nie odizolować się od takich sytuacji, a tym bardziej, by nie załapać jakiegoś doła... Miałem podobną sytuację, dziewczyna mnie rzuciła (ponad rok temu) i zamiast żyć dalej, użalałem się miesiąc nad sobą. Nie spotykałem się z innymi, nie miałem ochoty rozmawiać z innymi dziewczynami. Teraz wiem, że była to głupota, która tylko pogorszała moją sytuację. pozdrawiam, 3maj się  Po takim okresie (patrz wyżej) człowiek musi trochę dojść do siebie. Szczerze, to nie wyobrażam sobie iść jutro na "dejta"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|