|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
dla jasności bo na gg dostalem pare pytań. Jeśli np. 5 osób uzyska min. 80% skuteczność to te 5 osób walczy dalej o nagrody od 1 do 5 miejsca a z osób które odpadły 3 najlepszych(lucky loser  ) dostają nagrody z miejsc 6-8. Jeśli nikt nie zdoła pokonać magicznych 80%, wtedy do kolejnego etapu dostaje się tylko 8 najlepszych loserów. Mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
yaaho> Ciesze sie że podoba Ci się konkurs, mam nadzieje że sponsor nie wycofa się ze sponsorowania kolejnych edycji, bo przyznam szczerze że zysku nowych klientów to oni po I edycji nie mieli dużego  VooDoo> Dziękuje za pochwały. Też mam nadzieje że kolejne edycje odbędą się, z nieco lepszą organizacją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
To i ja sie dolacze, rzeczywiscie konkurs bardzo fajny, jak stwierdzil yahoo, bez zadnych szachow, chodzi wylacznie o podanie dobrego typu. Bardzo fajna formula, ciekaw jestem czy to pomysl gospodarza czy jakis "plagiat". Gratulacje za ciekawy pomysl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
To i ja sie dolacze, rzeczywiscie konkurs bardzo fajny, jak stwierdzil yahoo, bez zadnych szachow, chodzi wylacznie o podanie dobrego typu. Bardzo fajna formula, ciekaw jestem czy to pomysl gospodarza czy jakis "plagiat". Gratulacje za ciekawy pomysl  Pomysł nie mój, w pewnym temacie kilka osób proponowało różne konkursy, tam padł pomysł takiego konkursu, jednak nikt nie chciał się podjąć organizacji to ja pomyślałem: "a co mi szkodzi, popytam w BetGun". Udało się, troszke zmieniłem formę, ale główny pomysł nie jest mój.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Dziś(a właściwie wczoraj w nocy) dostałem maila od Betgun. Napisali że jeśli można to żeby przedłużyć jakoś I edycje. Dostałem też wiadomość od RaJ-a żeby zwolnić, bo obiecałem że jeśli ktoś wyrabia bonus to nie bede forsował tempa. I tu pytanie do pozostałych na placu boju konkursowiczów: Czy wyrażacie zgodę na to aby kolejne tury wydluzyc o 1 dzien(tzn. od III toru, wtedy tura trwałaby 4 dni). I druga sprawa taka że jesli teraz nikt nie spełni minima to czy powtarzamy całą runde(przed 3 dni ) czy 8 lucky loserów wchodzi? Muszę jakoś wyciągnąć czas rozgrywki  . Zależy mi na głosie osób które jeszcze grają,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to ja mam propozycje  moze by tak przepuscic ludzi ktorzy mieli 3 trafione typy w pierszej turze?  i zagrac od nowa runde druga i grac, ze przechodzi sie majac przynajmniej 3/5 trafnych typow...wtedy ten konkurs by troche potrwal, a nie ekspresik w nie caly tydzien...? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Teraz pewnie każdy będzie dawał propozycje, które są korzystne dla danej osoby, więc nie wiem czy jest sens debaty nad jakimiś nowymi rozwiązaniami. Niech zdecyduje $t$ moze w porozumieniu z Betgun, po prostu.  Ale chyba sprawa pierwszej rundy została zamknięta, było by to trochę nieuczciwe wobec tych którzy awansowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
yaaho pierwsza runda jest juz niestety przeszłością, wysłałem wyniki I rundy.
Chodzi o ture II. i nie chodzi tu o to że jeśli ktoś awansuje a ktoś nie to powtórka... Chodzi o to że jeśli WSZYSCY nie uzyskają minimum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
to ja mam propozycje  moze by tak przepuscic ludzi ktorzy mieli 3 trafione typy w pierszej turze?  i zagrac od nowa runde druga i grac, ze przechodzi sie majac przynajmniej 3/5 trafnych typow...wtedy ten konkurs by troche potrwal, a nie ekspresik w nie caly tydzien...?  Panowie, prawo nie dziala wstecz. Co bylo to bylo, czemu mamy ich puszczac? Zasady kazdy znal przed I tura. To, ze przeszlo 13 osob to nie nasza wina. Kazdy mial okazje, wiekszosc udupala w I turze, teraz tez pewnie wielu z nas udupi  Kto teraz zrobi min 4/5 idzie dalej. Problem moze sie pojawic, jesli nikt nie przejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Na ta chwile nikt nie uzyska wymaganych 4/5 w tej rundzie jesli spojrzec na typy podane do tej pory, moze 2-3 osoby awansuja do nastepnej rundy a wtedy bedzie to sukces, wiec bledem byl wymog conajmniej 4/5. W tej rundzie nic sie nie da zrobic, jedynie prosic typerow o kiepska skutecznosc  a wtedy do nastepnej rundy wejdzie 8 lucky loserow lub powtorzycie runde a wtedy zyskasz 3 lub 4 dni w zaleznosci ile zdecydujesz by trwala runda. A i jeszcze jedno, w tym konkursie wyszlo jak trudno czasami trafic kurs rzedu 1.6-1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Dodkładnie, sztuką jest utrzymać skuteczność... Zrobimy tak: jeśli nikt nie uzyska 80% skutecznosci powtórzymy runde, Kto za  ? Kto przeciw?  Kto się wstrzymał ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Jestem za. To chyba najuczciwsze wyjście będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
To chyba najlepsze rozwiązanie z powtórzeniem rundy. Ale kto powiedział że nikt nie uzyska 80% skuteczności? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Narazie nie zapowiada się zbyt optymistycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Dodkładnie, sztuką jest utrzymać skuteczność... Zrobimy tak: jeśli nikt nie uzyska 80% skutecznosci powtórzymy runde, Kto za  ? Kto przeciw?  Kto się wstrzymał ?  Za
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
To chyba najlepsze rozwiązanie z powtórzeniem rundy. Ale kto powiedział że nikt nie uzyska 80% skuteczności?  Przeciez nikt tego nie powiedzial, byli "jesli"..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Rozumiem, że jeśli jednej lub dwóm osobom uda się awansować, to te dwie osoby walczą o zwycięstwo, a wśród reszty układana jest dalsza kolejność na podstawie ilości trafionych typów, a następnie AKO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Rozumiem, że jeśli jednej lub dwóm osobom uda się awansować, to te dwie osoby walczą o zwycięstwo, a wśród reszty układana jest dalsza kolejność na podstawie ilości trafionych typów, a następnie AKO? myślę że tak, chyba że chcecie zrobić dwie grupy przegranych i tych wygranych, mi obojętnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|