Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
dla jasności bo na gg dostalem pare pytań.


Jeśli np. 5 osób uzyska min. 80% skuteczność to te 5 osób walczy dalej o nagrody od 1 do 5 miejsca a z osób które odpadły 3 najlepszych(lucky loser wink ) dostają nagrody z miejsc 6-8.

Jeśli nikt nie zdoła pokonać magicznych 80%, wtedy do kolejnego etapu dostaje się tylko 8 najlepszych loserów.


Mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi


Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
yaaho> Ciesze sie że podoba Ci się konkurs, mam nadzieje że sponsor nie wycofa się ze sponsorowania kolejnych edycji, bo przyznam szczerze że zysku nowych klientów to oni po I edycji nie mieli dużego frown

VooDoo> Dziękuje za pochwały. Też mam nadzieje że kolejne edycje odbędą się, z nieco lepszą organizacją wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
To i ja sie dolacze,

rzeczywiscie konkurs bardzo fajny, jak stwierdzil yahoo, bez zadnych szachow, chodzi wylacznie o podanie dobrego typu. Bardzo fajna formula, ciekaw jestem czy to pomysl gospodarza czy jakis "plagiat". wink
Gratulacje za ciekawy pomysl piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by lajkonik
To i ja sie dolacze,

rzeczywiscie konkurs bardzo fajny, jak stwierdzil yahoo, bez zadnych szachow, chodzi wylacznie o podanie dobrego typu. Bardzo fajna formula, ciekaw jestem czy to pomysl gospodarza czy jakis "plagiat". wink
Gratulacje za ciekawy pomysl piwo

Pomysł nie mój, w pewnym temacie kilka osób proponowało różne konkursy, tam padł pomysł takiego konkursu, jednak nikt nie chciał się podjąć organizacji to ja pomyślałem: "a co mi szkodzi, popytam w BetGun". Udało się, troszke zmieniłem formę, ale główny pomysł nie jest mój.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Dziś(a właściwie wczoraj w nocy) dostałem maila od Betgun.
Napisali że jeśli można to żeby przedłużyć jakoś I edycje. Dostałem też wiadomość od RaJ-a żeby zwolnić, bo obiecałem że jeśli ktoś wyrabia bonus to nie bede forsował tempa.

I tu pytanie do pozostałych na placu boju konkursowiczów:

Czy wyrażacie zgodę na to aby kolejne tury wydluzyc o 1 dzien(tzn. od III toru, wtedy tura trwałaby 4 dni).
I druga sprawa taka że jesli teraz nikt nie spełni minima to czy powtarzamy całą runde(przed 3 dni ) czy 8 lucky loserów wchodzi?


Muszę jakoś wyciągnąć czas rozgrywki frown.

Zależy mi na głosie osób które jeszcze grają,

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to ja mam propozycje smile moze by tak przepuscic ludzi ktorzy mieli 3 trafione typy w pierszej turze? smile i zagrac od nowa runde druga i grac, ze przechodzi sie majac przynajmniej 3/5 trafnych typow...wtedy ten konkurs by troche potrwal, a nie ekspresik w nie caly tydzien...? smile


Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Teraz pewnie każdy będzie dawał propozycje, które są korzystne dla danej osoby, więc nie wiem czy jest sens debaty nad jakimiś nowymi rozwiązaniami. Niech zdecyduje $t$ moze w porozumieniu z Betgun, po prostu. wink Ale chyba sprawa pierwszej rundy została zamknięta, było by to trochę nieuczciwe wobec tych którzy awansowali.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
yaaho pierwsza runda jest juz niestety przeszłością, wysłałem wyniki I rundy.

Chodzi o ture II. i nie chodzi tu o to że jeśli ktoś awansuje a ktoś nie to powtórka... Chodzi o to że jeśli WSZYSCY nie uzyskają minimum.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by yaaho
to ja mam propozycje smile moze by tak przepuscic ludzi ktorzy mieli 3 trafione typy w pierszej turze? smile i zagrac od nowa runde druga i grac, ze przechodzi sie majac przynajmniej 3/5 trafnych typow...wtedy ten konkurs by troche potrwal, a nie ekspresik w nie caly tydzien...? smile

Panowie, prawo nie dziala wstecz.

Co bylo to bylo, czemu mamy ich puszczac?
Zasady kazdy znal przed I tura. To, ze przeszlo 13 osob to nie nasza wina.
Kazdy mial okazje, wiekszosc udupala w I turze, teraz tez pewnie wielu z nas udupi wink

Kto teraz zrobi min 4/5 idzie dalej.
Problem moze sie pojawic, jesli nikt nie przejdzie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Na ta chwile nikt nie uzyska wymaganych 4/5 w tej rundzie jesli spojrzec na typy podane do tej pory, moze 2-3 osoby awansuja do nastepnej rundy a wtedy bedzie to sukces, wiec bledem byl wymog conajmniej 4/5. W tej rundzie nic sie nie da zrobic, jedynie prosic typerow o kiepska skutecznosc smile a wtedy do nastepnej rundy wejdzie 8 lucky loserow lub powtorzycie runde a wtedy zyskasz 3 lub 4 dni w zaleznosci ile zdecydujesz by trwala runda. A i jeszcze jedno, w tym konkursie wyszlo jak trudno czasami trafic kurs rzedu 1.6-1.7

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Dodkładnie, sztuką jest utrzymać skuteczność...


Zrobimy tak: jeśli nikt nie uzyska 80% skutecznosci powtórzymy runde,


Kto za smile ?
Kto przeciw? smile
Kto się wstrzymał ? blush

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Jestem za. To chyba najuczciwsze wyjście będzie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
To chyba najlepsze rozwiązanie z powtórzeniem rundy. Ale kto powiedział że nikt nie uzyska 80% skuteczności? wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Narazie nie zapowiada się zbyt optymistycznie wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
za

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
za

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Originally Posted by $t$
Dodkładnie, sztuką jest utrzymać skuteczność...


Zrobimy tak: jeśli nikt nie uzyska 80% skutecznosci powtórzymy runde,


Kto za smile ?
Kto przeciw? smile
Kto się wstrzymał ? blush

Za

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Originally Posted by Gowysp
To chyba najlepsze rozwiązanie z powtórzeniem rundy. Ale kto powiedział że nikt nie uzyska 80% skuteczności? wink

Przeciez nikt tego nie powiedzial, byli "jesli"..

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Rozumiem, że jeśli jednej lub dwóm osobom uda się awansować, to te dwie osoby walczą o zwycięstwo, a wśród reszty układana jest dalsza kolejność na podstawie ilości trafionych typów, a następnie AKO?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by takizwykły
Rozumiem, że jeśli jednej lub dwóm osobom uda się awansować, to te dwie osoby walczą o zwycięstwo, a wśród reszty układana jest dalsza kolejność na podstawie ilości trafionych typów, a następnie AKO?
myślę że tak, chyba że chcecie zrobić dwie grupy przegranych i tych wygranych,
mi obojętnie

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1