|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Czy to jest prawidłowy link do ULEBCUP ? : http://www.ulebcup.com/ |:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nie jest: link to www.euroleague.net/ulebcup [ euroleague.net] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla mnie dzisiaj pewne to: Milan, Real, Zadar, Hapoel i Juventut. Polecam i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Liszaj2000: Witam. Kiwiasty a co sądzisz o meczu La Mans-Podgorica??? Co do tego meczu nie wypowidam sie dla mnie mecz nie do obstawiania kazdy wynik mozliwy i tak samo wazny mecz dla obydwu druzyn ale jesli musialbym go obstawiac to 1x 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam, tks 'seboks' za linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Real - Sofia 1 @1.25 Zadar-A.Belgrad 1 @1.25 Charleroi-Alicante 1 @1.41 Sopot-Brighton 1 @1.15
to na dziś. (Prof)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]oto kolejny mecz z grupy C:
Red Star - Metis Varese
Jest to jeden z "wiekszych" meczy tej kolejki Uleb Cup. Druzyna z Belgradu bedzie goscic u siebie Metis Varese (6-2). Druzyna Varese jest jedyna druzyna w tej grupie ktora "moze" pozwolic sobie na porazke a zupelnie inaczej wyglada sytuacja w druzynie z Belgradu, Red Star nie moze tego meczu przegrac ! Porazka w tym meczu praktycznie zegna ta druzyne z rozgrywkami Uleb Cup. Obydwie druzyny charakteryzuja sie bardzo ofensywnym stylem gry Red Star rzuca srednio na mecz 82.4 pkt a Varese 83.5 tak wiec zapowiada sie "duzy wynik" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zdecydowanym liderem w punktach w druzynie Varese jest Igor Rakocevic ponad 18 pkt na mecz ale doszly mnie sluchy ze w tym meczu moze on nie wystapic ( nie wie mczy to prawda ). Stawka tego meczu jest wysoka co powinno spowdowac piekne widowisko w Belgradzie. A tak na zakonczenie chyba wszyscy wiedza jaka atmosfere na waznych meczach potrafia wytworzyc kibice znad adriatyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie ciezki mecz ale sadze ze mozna zaryzykowac
1x 6/10[/qb][/QUOT
Tylko powtorz jeszcze gdzie gra Rakocevic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał dennis: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]oto kolejny mecz z grupy C:
) Zdecydowanym liderem w punktach w druzynie Varese jest Igor Rakocevic ponad 18 pkt na mecz Ogolnie ciezki mecz ale sadze ze mozna zaryzykowac
1x 6/10[/qb][/QUOT
Tylko powtorz jeszcze gdzie gra Rakocevic??[/qb] http://www.legabasket.it/team/?teamid=1069 kiwiasty masz tu linka do kadry varese i powiedz mi gdzie ty w niej widzisz Rakocevica ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
kiwiasty szastasz tu widze stawkami roznymi wiec powiedz nam jaki procent twojego budzetu to jest 1/10 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał abcde: [qb]kiwiasty szastasz tu widze stawkami roznymi wiec powiedz nam jaki procent twojego budzetu to jest 1/10 ???[/qb] Wcale nie jest powiedziane że on to gra...Tylko podal mecz i w skali 10 ocenia np. na 6 . Tak trudno zrozumiec ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
ufff tak to mozna skomentować ... HAPOEL - VERVIERS 84-82 Final Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jeszcze na 3 min przed końcem meczu było 70-78...
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
PROKOM !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Prokom wygral, ale szkoda mi polskiej koszykowki :rolleyes: bo tak naprawde trudno nazwac prokom polska druzyna no bo jak nazwac skoro przez caly mecz na boisko nie wyszedl zaden polski zawodnik, smutne ale prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie dziwie sie ze juz tak dawno nie osiagnelismy zadnego sukcesu nasza reprezentacja. Zal bylo patrzec na ten mecz. Calym sercem za idea!! najbardziej "polska" druzyna w pucharach w porownaniu do lat ubieglych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał _acidphase_: [qb]Prokom wygral, ale szkoda mi polskiej koszykowki :rolleyes: bo tak naprawde trudno nazwac prokom polska druzyna no bo jak nazwac skoro przez caly mecz na boisko nie wyszedl zaden polski zawodnik, smutne ale prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie dziwie sie ze juz tak dawno nie osiagnelismy zadnego sukcesu nasza reprezentacja. Zal bylo patrzec na ten mecz. Calym sercem za idea!! najbardziej "polska" druzyna w pucharach w porownaniu do lat ubieglych...[/qb] Masz mozg ??? najpierw piszesz smieci ze zal bylo patrzec na mecz w ktorym polska druzyna wygrywa a potem piszesz kolejne fanaberie ze Slask to najbardziej polska druzyna... w takim razie co powiesz cFaniaczku o Greerze, Teinie, Randle w pierwszej piatce ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
To ja tez w roli adwokata:
Napisal: NAJBARDZIEJ polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A w pierwszej piatce mamy Wojcika, czasem Tomczyka, poza tym sa Zielinski, Ignerski, skibniewski czy Kosciuk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wiec w krajowych skladach w meczu prokom - slask mielibysmy raczej pogrom
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Kiwiasty dla Ciebie ogromne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za świetną robote oby tak dalej.Może jakieś typki na euroleague?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Bezprzecznie była to najlepsza kolejka ULEB w tych rozgrywkach do obstawiania. Wyniki jak złoto - oby tak teraz Euroliga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
[qb]Oryginalnie wysłał abcde: Masz mozg ??? najpierw piszesz smieci ze zal bylo patrzec na mecz w ktorym polska druzyna wygrywa a potem piszesz kolejne fanaberie ze Slask to najbardziej polska druzyna... w takim razie co powiesz cFaniaczku o Greerze, Teinie, Randle w pierwszej piatce ???[/qb] curva abecadlo sie odezwalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> w przeciwienstwie do ciebie mam mozg i umiem czytac... dzieki muppet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za wyjasnienia bo kolega abcde ma chyba jakies kompleksy i nie byl objety programem "poczytaj mi mamo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Witam. Mam pytanie.Ile drużyn wychodzi z każdej z grup??
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76 |
z 6 grup wychodza po 2 najlepsze zespoly plus 4 najlepsze druzyny z trzecich miejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
juz jutro ostatnia kolejka grupowa w Uleb Cup i ostateczne rozstrzygniecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postaram sie dzis umiescic tu kilka meczow godnych uwagi na jutrzejszy dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka