Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#158869 20/01/2004 19:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Czy to jest prawidłowy link do ULEBCUP ?

: http://www.ulebcup.com/ |:

Bonus: Unibet
#158870 20/01/2004 19:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Nie jest: link to www.euroleague.net/ulebcup [euroleague.net] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dla mnie dzisiaj pewne to: Milan, Real, Zadar, Hapoel i Juventut. Polecam i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#158871 20/01/2004 20:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Liszaj2000:
Witam.
Kiwiasty a co sądzisz o meczu La Mans-Podgorica???

Co do tego meczu nie wypowidam sie dla mnie mecz nie do obstawiania kazdy wynik mozliwy i tak samo wazny mecz dla obydwu druzyn ale jesli musialbym go obstawiac to 1x 5/10

#158872 20/01/2004 20:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam, tks 'seboks' za linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Real - Sofia 1 @1.25
Zadar-A.Belgrad 1 @1.25
Charleroi-Alicante 1 @1.41
Sopot-Brighton 1 @1.15

to na dziś. (Prof)

#158873 20/01/2004 22:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]oto kolejny mecz z grupy C:

Red Star - Metis Varese

Jest to jeden z "wiekszych" meczy tej kolejki Uleb Cup. Druzyna z Belgradu bedzie goscic u siebie Metis Varese (6-2). Druzyna Varese jest jedyna druzyna w tej grupie ktora "moze" pozwolic sobie na porazke a zupelnie inaczej wyglada sytuacja w druzynie z Belgradu, Red Star nie moze tego meczu przegrac ! Porazka w tym meczu praktycznie zegna ta druzyne z rozgrywkami Uleb Cup. Obydwie druzyny charakteryzuja sie bardzo ofensywnym stylem gry Red Star rzuca srednio na mecz 82.4 pkt a Varese 83.5 tak wiec zapowiada sie "duzy wynik" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zdecydowanym liderem w punktach w druzynie Varese jest Igor Rakocevic ponad 18 pkt na mecz ale doszly mnie sluchy ze w tym meczu moze on nie wystapic ( nie wie mczy to prawda ). Stawka tego meczu jest wysoka co powinno spowdowac piekne widowisko w Belgradzie. A tak na zakonczenie chyba wszyscy wiedza jaka atmosfere na waznych meczach potrafia wytworzyc kibice znad adriatyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie ciezki mecz ale sadze ze mozna zaryzykowac

1x 6/10[/qb][/QUOT

Tylko powtorz jeszcze gdzie gra Rakocevic??

#158874 20/01/2004 23:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał dennis:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]oto kolejny mecz z grupy C:

) Zdecydowanym liderem w punktach w druzynie Varese jest Igor Rakocevic ponad 18 pkt na mecz Ogolnie ciezki mecz ale sadze ze mozna zaryzykowac

1x 6/10[/qb][/QUOT

Tylko powtorz jeszcze gdzie gra Rakocevic??[/qb]
http://www.legabasket.it/team/?teamid=1069 kiwiasty masz tu linka do kadry varese i powiedz mi gdzie ty w niej widzisz Rakocevica ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#158875 20/01/2004 23:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
kiwiasty szastasz tu widze stawkami roznymi wiec powiedz nam jaki procent twojego budzetu to jest 1/10 ???

#158876 20/01/2004 23:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał abcde:
[qb]kiwiasty szastasz tu widze stawkami roznymi wiec powiedz nam jaki procent twojego budzetu to jest 1/10 ???[/qb]
Wcale nie jest powiedziane że on to gra...Tylko podal mecz i w skali 10 ocenia np. na 6 . Tak trudno zrozumiec ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#158877 20/01/2004 23:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
ufff tak to mozna skomentować ...
HAPOEL - VERVIERS 84-82 Final Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a jeszcze na 3 min
przed końcem meczu było 70-78...

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#158878 20/01/2004 23:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
adwokat ?

#158879 20/01/2004 23:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
PROKOM !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#158880 21/01/2004 00:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Prokom wygral, ale szkoda mi polskiej koszykowki :rolleyes: bo tak naprawde trudno nazwac prokom polska druzyna no bo jak nazwac skoro przez caly mecz na boisko nie wyszedl zaden polski zawodnik, smutne ale prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie dziwie sie ze juz tak dawno nie osiagnelismy zadnego sukcesu nasza reprezentacja. Zal bylo patrzec na ten mecz. Calym sercem za idea!! najbardziej "polska" druzyna w pucharach w porownaniu do lat ubieglych...

#158881 21/01/2004 01:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[qb]Prokom wygral, ale szkoda mi polskiej koszykowki :rolleyes: bo tak naprawde trudno nazwac prokom polska druzyna no bo jak nazwac skoro przez caly mecz na boisko nie wyszedl zaden polski zawodnik, smutne ale prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie dziwie sie ze juz tak dawno nie osiagnelismy zadnego sukcesu nasza reprezentacja. Zal bylo patrzec na ten mecz. Calym sercem za idea!! najbardziej "polska" druzyna w pucharach w porownaniu do lat ubieglych...[/qb]
Masz mozg ??? najpierw piszesz smieci ze zal bylo patrzec na mecz w ktorym polska druzyna wygrywa a potem piszesz kolejne fanaberie ze Slask to najbardziej polska druzyna... w takim razie co powiesz cFaniaczku o Greerze, Teinie, Randle w pierwszej piatce ???

#158882 21/01/2004 02:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
To ja tez w roli adwokata:

Napisal: NAJBARDZIEJ polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A w pierwszej piatce mamy Wojcika, czasem Tomczyka, poza tym sa Zielinski, Ignerski, skibniewski czy Kosciuk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wiec w krajowych skladach w meczu prokom - slask mielibysmy raczej pogrom

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#158883 21/01/2004 02:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Kiwiasty dla Ciebie ogromne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za świetną robote oby tak dalej.Może jakieś typki na euroleague?

#158884 21/01/2004 12:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Bezprzecznie była to najlepsza kolejka ULEB w tych rozgrywkach do obstawiania. Wyniki jak złoto - oby tak teraz Euroliga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#158885 21/01/2004 14:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Quote
[qb]Oryginalnie wysłał abcde:
Masz mozg ??? najpierw piszesz smieci ze zal bylo patrzec na mecz w ktorym polska druzyna wygrywa a potem piszesz kolejne fanaberie ze Slask to najbardziej polska druzyna... w takim razie co powiesz cFaniaczku o Greerze, Teinie, Randle w pierwszej piatce ???[/qb]
curva abecadlo sie odezwalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
w przeciwienstwie do ciebie mam mozg i umiem czytac... dzieki muppet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za wyjasnienia bo kolega abcde ma chyba jakies kompleksy i nie byl objety programem "poczytaj mi mamo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#158886 26/01/2004 11:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Witam. Mam pytanie.Ile drużyn wychodzi z każdej z grup??

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#158887 26/01/2004 12:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
z 6 grup wychodza po 2 najlepsze zespoly plus 4 najlepsze druzyny z trzecich miejsc.

#158888 26/01/2004 15:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
juz jutro ostatnia kolejka grupowa w Uleb Cup i ostateczne rozstrzygniecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postaram sie dzis umiescic tu kilka meczow godnych uwagi na jutrzejszy dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK, Sensei), 1,175 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1