Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
robertson #1598084 17/09/2007 05:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 94
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 94
Originally Posted by robertson
Może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś specjalny warunek tego Free Beta 40 funtów? Postawiłem singiel za 60 Euro po kursie 2.38 i jeszcze nie dostałem Free Beta>? Co zrobić?

Freebeta dodadzą Ci po 24h (zazwyczaj),pod warunkiem,że zagrałeś pierwszy zakład po kursie 2.0 i wyżej oraz nie dokonałeś depozytu przez MB.

Bonus: Unibet
havai #1598155 17/09/2007 05:56
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38
Wszystkie warunki sie zgadzają, a freebeta dalej nie ma. Minęło już z 4 jak nie 5 razy 24 godziny :/. Na moje maile nie odpowiadają :/

robertson #1692322 19/10/2007 03:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Wpłacałem kartą, da radę wypłacić na moneybookers

robert423 #1692338 19/10/2007 03:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
wpłacałem kartą da radę wpłacić moneybookers

robert423 #2003824 29/01/2008 22:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Zwykle gdy chcialem postawic tam cos za trzycyfrowa kwote wyskakiwal dostepny limit na zdarzenie, teraz natomiast za kazdym razem gdy dochodzi do potwierdzenia zakladu to zamiast komunikatu o dostepnym limicie widze:
" * Our automatic risk controls have rejected your bet. Please place your bet via our call centre by calling 0800 7311210
* Sorry, your bet couldn't be accepted."
Tez tak ktos ma ? Bo obawiam sie, ze mi sie tam juz zakladu raczej ni uda postawic, komunikat ten widze za kazdym razem od jakichs 3 tygodni, probowalem rozne dyscypliny i rozne kursy- za kazdym razem to samo.

SyKo #2004233 30/01/2008 00:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
identyczny komunikat mam na moim koncie w boyle. Moge tam zagrać za kilka euro, dwucyfrowe sumy kończą się właśnie w ten sposób Jak ci mocno zależy możesz postawić zakład przez telefon. limity limity limity

gryzonko #2005416 30/01/2008 04:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
W boyle juz to przerabialem..tam po doslownie dwoch zakladach nic sie nie dalo postawic..w betfredzie bylo lepiej - do czasu.. Ech..

SyKo #2005642 30/01/2008 05:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
tak sie zastanawiam po co taki Boyle sie reklamuje i oglasza n koszulkach i stadionie Sunderlandu jesli limituja nawet bez wyplaty i nie da sie u nich po prostu grac kto odpowie - na co oni licza
jak sie boja ze straca to niech sie za to poprostu nie biora tak na chlopska logike proste

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
W Boyle faktycznie nie ma się co rejestrować bo licznik zakładów nie będzie nawet dwucyfrowy. W betfred tak jeszcze nie mam, a limity w kratkę - raz dadzą coś grubiej pograć a innym razem kilka euro. Przykro czytać, że Cię tak przycięli.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
ktoś korzystał z tej promocji 100 funtów na darmowe zakłady?? Wczoraj zagrałem zakład za 75 euro po kursie 2,0 czyli kwalifikuje sie do otrzymania pierwszego freebeta, mineły już 24h i wciąż nie otrzymałem freebeta? A może go mam tylko nie wiem gdzie go znajde?? Kiedy chce zagrać jakiś zakład to pokazuje sie, że nie mam za co i nigdzie nie ma opcji żeby zagrać za kwote freebeta

z o ® r o #2005717 30/01/2008 05:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by z o R r o
W Boyle faktycznie nie ma się co rejestrować bo licznik zakładów nie będzie nawet dwucyfrowy. W betfred tak jeszcze nie mam, a limity w kratkę - raz dadzą coś grubiej pograć a innym razem kilka euro. Przykro czytać, że Cię tak przycięli.

Rzeczywiscie Betfred lepszy pod tym wzgledem od Boyle ale oni korzystaja z tego samego skryptu graficznego co Stan James - to znaczy ze juz byla jakas fuzja miedzy nimi a co za tym idzie wymiana info klientow i limitow? w Stanie zawsze dobrze mi sie gralo nie bylo limitow nawet jak wygrywalem....

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Moje odczucia na temat tych dwóch firm są nieco odmienne. W obu gram już ponad dwa lata i muszę przyznać, że z betfreda jestem bardziej zadowolony. Stan James przycina może nie błyskawicznie ale jest to w najlepszym wypadku kwestia miesięcy. Co do fuzji to nic mi o tym nie wiadomo poza tym, że Stan James "wchłonął" niestety ostatnio dużo bardziej przyjaznego od siebie buka jakim był betdirect.

z o ® r o #2005822 30/01/2008 05:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
W ogole to co sie robi z limitami to jakis obled ostatnio - bukmacherzy szczegolnie wyspiarscy stali sie duzo bardziej pazerni i nie dociera do nich ze nawet jesli wiekszosc ma tracic to normalne jest ze jakis tam procent wygrywa - dla nich nie istnieje taki fakt i niszcza wszystko co tylko sie osmieli miec plus i cokolwiek co im sie nie podoba
Wychodzi na to ze nie da sie grac na dluzsza mete nie przygotowujac logistycznie do tego czyli zakladajac 20 kont kserujac 20 dowodow do ewentualnej weryfikacji zakladajac proxy na IP czy jak mu tam lub 'zmyslacz' IP - nie wiem jak to sie nazywa branzowo ale chodzi o to zeby buk widzial po IP ze ma 'nowego' konsumenta i sie coraz bardziej zastanawiam czy nie zrobic sobie takiej przerwy i do tego sie przygotowac grin - chyba ksiegowego trzeba bedzie zatrudnic laugh - a tak powaznie to jest do cholery meczace nie zeby cos tym osiagneli bo jak ktos bedzie chcial im dokopac i tak zajdzie sposob a niektorzy jeszcze sie dodatkowo na nich uwezma ale to co sie dzieje to cyrk i parodia

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Najsmieszniejsze ze w boyle dostalem jakiegos freebeta 20 EUR i nawet go nie moge wykorzystac, bo nawet jak probuje za 1 EUR to ten komunikat smieszny wyskakuje. Jak znam zycie to jeszzcze pewnie beda robic problem z wyplata, bo obrotu nie zrobilem smile

SyKo #2006915 30/01/2008 17:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by SyKo
Najsmieszniejsze ze w boyle dostalem jakiegos freebeta 20 EUR i nawet go nie moge wykorzystac, bo nawet jak probuje za 1 EUR to ten komunikat smieszny wyskakuje. Jak znam zycie to jeszzcze pewnie beda robic problem z wyplata, bo obrotu nie zrobilem smile
Z wypłatami z boyle nie ma problemu, jak wspominałem dzwoń do nich przez płatnego skypa by obstawić tego freebeta, inaczej tego nie zrobisz

thepilator #2045022 10/02/2008 09:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
I jak z tym free betem? Dopisali?

borys72gabi #2046081 10/02/2008 21:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
No więc jak z tym free betem?

borys72gabi #2188307 22/03/2008 18:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dzisiaj od okolo 11 w Betfred wiekszosc zakladow mam "rejected" na czerwonym tle niezaleznie od stawki. Na Barcelone po 1,2 pozwalaja zagrac 1,55 euro. Stalo sie to dosc nagle bo kilka dni temu gralem bez problemu stawki 50-100 euro na niektore zaklady a dzisiaj kilka zakladow po kilkadziesiat czy kilkanascie euro tez udalo mi sie zagrac.

Ma ktos podobnie? Jest szansa, ze to chwilowe czy juz mozna spisac tego bucka na straty?

WojtekK

nowy WK #2188325 22/03/2008 18:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Poczytalem temat i widze, ze nie tylko mi sie to zdarzylo :-(. Co do Boyle to nie ma co w ogole zawracac sobie glowy jak ktos liczy na to, ze pogra dluzej. Za to Stan James (odpukac) daje mi grac juz dosc dlugo i limity sa dalej znosne.
Ostatnie zaklady z freda jakie udalo mi sie postawic:
22.Mar 2008 08:25 431/437 12.50 W Single Siena v Parma : Match Betting Draw 3.00 Open Open 12.50
22.Mar 2008 08:18 430/436 40.00 W Single Gaziantep v Bursaspor : Match Betting Gaziantep 2.20 Open Open 40.00
22.Mar 2008 08:03 429/435 55.00 W Single Newcastle v Fulham : Match Betting Newcastle 1.91 Open Open 55.00
21.Mar 2008 16:46 428/434 25.00 W Single Reggina v Napoli : Match Betting Reggina 2.50 Open Open 25.00

nowy WK #2188348 22/03/2008 19:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Mnie to Wojtek dopadlo juz jakis czas temu. Musialem sie z nimi pozegnac bo nie dawali nic zagrac. Wszystko co probowalem powyzej 10 EUR to od razu ten smieszny komunikat sie pojawial. Czasem jesli wklepalem ponizej 10 EUR pozwalali zagrac za cos okolo 1 EUR.
Co do StanJamesa mam podobne zdanie. Stawki podobne do tych, ktore tu zamiesciles z Betfreda i oby jak najdluzej smile
Pozdr.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, ANZELMO, alfa, aker, forty, kamel), 2,755 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1