|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 94 |
Może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś specjalny warunek tego Free Beta 40 funtów? Postawiłem singiel za 60 Euro po kursie 2.38 i jeszcze nie dostałem Free Beta>? Co zrobić? Freebeta dodadzą Ci po 24h (zazwyczaj),pod warunkiem,że zagrałeś pierwszy zakład po kursie 2.0 i wyżej oraz nie dokonałeś depozytu przez MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 38 |
Wszystkie warunki sie zgadzają, a freebeta dalej nie ma. Minęło już z 4 jak nie 5 razy 24 godziny :/. Na moje maile nie odpowiadają :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wpłacałem kartą, da radę wypłacić na moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
wpłacałem kartą da radę wpłacić moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Zwykle gdy chcialem postawic tam cos za trzycyfrowa kwote wyskakiwal dostepny limit na zdarzenie, teraz natomiast za kazdym razem gdy dochodzi do potwierdzenia zakladu to zamiast komunikatu o dostepnym limicie widze: " * Our automatic risk controls have rejected your bet. Please place your bet via our call centre by calling 0800 7311210 * Sorry, your bet couldn't be accepted." Tez tak ktos ma ? Bo obawiam sie, ze mi sie tam juz zakladu raczej ni uda postawic, komunikat ten widze za kazdym razem od jakichs 3 tygodni, probowalem rozne dyscypliny i rozne kursy- za kazdym razem to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
identyczny komunikat mam na moim koncie w boyle. Moge tam zagrać za kilka euro, dwucyfrowe sumy kończą się właśnie w ten sposób Jak ci mocno zależy możesz postawić zakład przez telefon. limity limity limity
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
W boyle juz to przerabialem..tam po doslownie dwoch zakladach nic sie nie dalo postawic..w betfredzie bylo lepiej - do czasu.. Ech..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
tak sie zastanawiam po co taki Boyle sie reklamuje i oglasza n koszulkach i stadionie Sunderlandu jesli limituja nawet bez wyplaty i nie da sie u nich po prostu grac kto odpowie - na co oni licza jak sie boja ze straca to niech sie za to poprostu nie biora tak na chlopska logike proste
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
W Boyle faktycznie nie ma się co rejestrować bo licznik zakładów nie będzie nawet dwucyfrowy. W betfred tak jeszcze nie mam, a limity w kratkę - raz dadzą coś grubiej pograć a innym razem kilka euro. Przykro czytać, że Cię tak przycięli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
ktoś korzystał z tej promocji 100 funtów na darmowe zakłady?? Wczoraj zagrałem zakład za 75 euro po kursie 2,0 czyli kwalifikuje sie do otrzymania pierwszego freebeta, mineły już 24h i wciąż nie otrzymałem freebeta? A może go mam tylko nie wiem gdzie go znajde?? Kiedy chce zagrać jakiś zakład to pokazuje sie, że nie mam za co i nigdzie nie ma opcji żeby zagrać za kwote freebeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
W Boyle faktycznie nie ma się co rejestrować bo licznik zakładów nie będzie nawet dwucyfrowy. W betfred tak jeszcze nie mam, a limity w kratkę - raz dadzą coś grubiej pograć a innym razem kilka euro. Przykro czytać, że Cię tak przycięli. Rzeczywiscie Betfred lepszy pod tym wzgledem od Boyle ale oni korzystaja z tego samego skryptu graficznego co Stan James - to znaczy ze juz byla jakas fuzja miedzy nimi a co za tym idzie wymiana info klientow i limitow? w Stanie zawsze dobrze mi sie gralo nie bylo limitow nawet jak wygrywalem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Moje odczucia na temat tych dwóch firm są nieco odmienne. W obu gram już ponad dwa lata i muszę przyznać, że z betfreda jestem bardziej zadowolony. Stan James przycina może nie błyskawicznie ale jest to w najlepszym wypadku kwestia miesięcy. Co do fuzji to nic mi o tym nie wiadomo poza tym, że Stan James "wchłonął" niestety ostatnio dużo bardziej przyjaznego od siebie buka jakim był betdirect.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
W ogole to co sie robi z limitami to jakis obled ostatnio - bukmacherzy szczegolnie wyspiarscy stali sie duzo bardziej pazerni i nie dociera do nich ze nawet jesli wiekszosc ma tracic to normalne jest ze jakis tam procent wygrywa - dla nich nie istnieje taki fakt i niszcza wszystko co tylko sie osmieli miec plus i cokolwiek co im sie nie podoba Wychodzi na to ze nie da sie grac na dluzsza mete nie przygotowujac logistycznie do tego czyli zakladajac 20 kont kserujac 20 dowodow do ewentualnej weryfikacji zakladajac proxy na IP czy jak mu tam lub 'zmyslacz' IP - nie wiem jak to sie nazywa branzowo ale chodzi o to zeby buk widzial po IP ze ma 'nowego' konsumenta i sie coraz bardziej zastanawiam czy nie zrobic sobie takiej przerwy i do tego sie przygotowac  - chyba ksiegowego trzeba bedzie zatrudnic  - a tak powaznie to jest do cholery meczace nie zeby cos tym osiagneli bo jak ktos bedzie chcial im dokopac i tak zajdzie sposob a niektorzy jeszcze sie dodatkowo na nich uwezma ale to co sie dzieje to cyrk i parodia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Najsmieszniejsze ze w boyle dostalem jakiegos freebeta 20 EUR i nawet go nie moge wykorzystac, bo nawet jak probuje za 1 EUR to ten komunikat smieszny wyskakuje. Jak znam zycie to jeszzcze pewnie beda robic problem z wyplata, bo obrotu nie zrobilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Najsmieszniejsze ze w boyle dostalem jakiegos freebeta 20 EUR i nawet go nie moge wykorzystac, bo nawet jak probuje za 1 EUR to ten komunikat smieszny wyskakuje. Jak znam zycie to jeszzcze pewnie beda robic problem z wyplata, bo obrotu nie zrobilem  Z wypłatami z boyle nie ma problemu, jak wspominałem dzwoń do nich przez płatnego skypa by obstawić tego freebeta, inaczej tego nie zrobisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
I jak z tym free betem? Dopisali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
No więc jak z tym free betem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Dzisiaj od okolo 11 w Betfred wiekszosc zakladow mam "rejected" na czerwonym tle niezaleznie od stawki. Na Barcelone po 1,2 pozwalaja zagrac 1,55 euro. Stalo sie to dosc nagle bo kilka dni temu gralem bez problemu stawki 50-100 euro na niektore zaklady a dzisiaj kilka zakladow po kilkadziesiat czy kilkanascie euro tez udalo mi sie zagrac.
Ma ktos podobnie? Jest szansa, ze to chwilowe czy juz mozna spisac tego bucka na straty?
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Poczytalem temat i widze, ze nie tylko mi sie to zdarzylo :-(. Co do Boyle to nie ma co w ogole zawracac sobie glowy jak ktos liczy na to, ze pogra dluzej. Za to Stan James (odpukac) daje mi grac juz dosc dlugo i limity sa dalej znosne. Ostatnie zaklady z freda jakie udalo mi sie postawic: 22.Mar 2008 08:25 431/437 12.50 W Single Siena v Parma : Match Betting Draw 3.00 Open Open 12.50 22.Mar 2008 08:18 430/436 40.00 W Single Gaziantep v Bursaspor : Match Betting Gaziantep 2.20 Open Open 40.00 22.Mar 2008 08:03 429/435 55.00 W Single Newcastle v Fulham : Match Betting Newcastle 1.91 Open Open 55.00 21.Mar 2008 16:46 428/434 25.00 W Single Reggina v Napoli : Match Betting Reggina 2.50 Open Open 25.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Mnie to Wojtek dopadlo juz jakis czas temu. Musialem sie z nimi pozegnac bo nie dawali nic zagrac. Wszystko co probowalem powyzej 10 EUR to od razu ten smieszny komunikat sie pojawial. Czasem jesli wklepalem ponizej 10 EUR pozwalali zagrac za cos okolo 1 EUR. Co do StanJamesa mam podobne zdanie. Stawki podobne do tych, ktore tu zamiesciles z Betfreda i oby jak najdluzej  Pozdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|