Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#1600154 18/09/2007 16:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731

Last edited by sebkos; 18/09/2007 16:40.
Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
kwalifikacje
Polska-Izrael 1,11 5,47 prof
Wczoraj megasensacja i Izrael wygrywa ze Słowacją +13. No własnie czy to Izrael taki mocny czy Słowacja słaba? Wczoraj najwięcej szans dawałem Słowaczkom na awans, które w swojej grupie miały 4-0.
Skoro Polska na wyjazdach się męczyła z Finkami (ze Słowenkami też ale grały o pietruchę) to na neutralnym terenie może byc podobnie.
Izraelki m.in. wyeleminowały Węgierki, które wczoraj zjadły Słowenki, więc można smiało powiedzieć, że Węgierki nie są takie słabe, a padały takie słowa po tym jak przegrały batalię z Izr i Buł.

Z drugiej strony Polska ma niezłą paczkę z Bibą na czele.

1,11 to tylko samobójca zagra
5,47 jest już całkiem niezłe, ale bladego pojęcia nie mam czy zagrać za drobne czy ciut mocniej. Co sądzicie o tym meczu?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
na bwin hc jest 14,5 za 1,85
piękne hc smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Polki sa faworytkami calego turnieju barazowego, wiec takie kursy nie dziwia, zydowki wygraly zaskakujaco ze Slowaczkami, ale tak naprawde, Slowaczki poza Zirkova to nie jest najwyzszy poziom europejski.

Ja sie szczerze zdziwie, jak zydowki nawiaza z Polkami wyrownana walke, ale handi biorac pod uwage nasze przestoje, to jest calkiem ciekawa i przede wszystkim realna sprawa. No ale zobaczymy...dla mnie mecz nie do gry, 1.11 na ziemi na ten mecz to rzeczywiscie troche smiesznie wyglada.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Sorry za off topic- bedzie mozna obejrzec gdzies mecz Polek w tv?

raczej nie - tylko live z fiby

Last edited by sebkos; 21/09/2007 03:17.
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Cóż wczoraj połowiczny sukces. HC weszło jak w masło, do ML Izr jednak trochę zabrakło. Gdyby nie run izraelek 17-0 to byłby pogrom ("brawa" dla trenera).

Dziś decydujący mecz. Widziałem na QC coś o możliwości przegrania 7 pkt laugh Dobre... Jeśli wygramy awansujemy, jeśli przegramy awansuje Izrael, przy wysokim wyniku -1 również awansujemy

sts daje kurs 1,5 na Polki co uważam za dobry kurs. Tu się teraz pokieruję słowami polskiegognoma (bo zna się napewno lepiej na babskim koszu ode mnie smile ), że to Polki były faworytkami do awansu. A patrząc na staty to faktycznie tylko Zirkowa zagrała z Izr. Warto dodać, ze wczoraj dobrze zagrała Dydek, więc w końcu Biba nie jest osmotniona smile
Dziwne tylko, że na necie nie znalazłem jeszcze kursu...


Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Trochę mi zjadło.
Ciekawi mnie równiez podejście Słowaczek, bo jeśli chcą awansowac to muszą dziś wygrać 20 punktami co jest nierealne smile

ps: bwin właśnie dał
ml 1,45
i
hc 4,5 za 1,85

oba zakłady do grania

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Zgadzam się z przedmówcą że Polki nie powinny zmarnować szansy i przyklepać dziś awans do ME. Polki dwa razy sparowały ze Słowaczkami w sierpniu i za pierwszym razem pewnie pokonaly Słowaczki, drugim zaś razem ulegając. Grały jednak bez Gośki która oczywiście stanowi duże wzmocnienie siły podkoszowej naszej reprezentacji. Słowaczki aby awansować musiałyby wygrać 21 pkt co uważam za nierealne.
Drugi dzisiejszy mecz jest już o pietruchę bo zarówno Szwedki jak i Słowenki pożeganły się z Dywizją A...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 21
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 21
zobaczcie gość wymiata na innym forum



[Linked Image]
[Linked Image]



mam nadzieję że nie dostanę za to ostrzeżenia wszystko zamazałem

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No,rzeczywiście dobry.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przeciez ten koles jest tez na tym forum.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
A co to za kolo?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi

Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
Originally Posted by sergiush
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi



Litwa w ostatnich 10 sparingach przegrała 9 razy dlatego jest tak wysoki kurs, mnie to też zaciekawiło ale te sparingi dają mi do myślenia czy one grały w podstawowym składzie czy czasami trener nie próbował różnych wariantów gry.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by Skarszewiak
Originally Posted by sergiush
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi



Litwa w ostatnich 10 sparingach przegrała 9 razy dlatego jest tak wysoki kurs, mnie to też zaciekawiło ale te sparingi dają mi do myślenia czy one grały w podstawowym składzie czy czasami trener nie próbował różnych wariantów gry.
mozesz mi podac stronke z tymi meczami?

Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326
Przyłączam się z prośbą, w stronkę z meczami sparingowymi drużyn uczestniczących w ME.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Moim zdaniem mecz Litwa-Belgia to rzut moneta. Litwinki zawodza, Belgijki slabe, ale za to maja Ann Wauters. chyba mozna znalezc ciekawsze zaklady niz ta bombe z opoznionym zaplonem, ale o szczegolach za chwile tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by Kenny
A co to za kolo?

przecież to policeman albo peterrsen

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
wszystko fajnie ale godzina do pierwszego spotkania a tu żadnej analizy...,ja przyglądając się dzisiejszym spotkaniom postawiłbym na Serbki,Francuzki,Hiszpanki,Czeszki i Rosjanki,Czeszki dla mnie dziś wygrają zdecydowanie i handicap można do 15 punktów wziąść spokojnie,boję się Rosjanek,bo te włoszki mimo,że zdecydowane outsiderki(przynajmniej tak się wydaje),w sparingach kilka ciekawych rezultatów zanotowały,Francuzki też z handicapem powinny to wygrać ale tu więcej znaków zapytania...,Hiszpanki zaś ostatnio na ME mają szczęście do brązu w tym roku też mają na to szanse,dlatego Białorusinki zostaną dziś odprawione,Serbki mi się wydają lepsze od Chorwatek mimo,że te wygrały niedawno z nimi 78-72 to jednak pozostałe wyniki Serbek każą mi je spróbować,jak dziś będzie zobaczymy,a teraz proszę pozostałych by się wypowiedzieli w sprawie dzisiejszych spotkań...

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1