|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Last edited by sebkos; 18/09/2007 16:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
kwalifikacje Polska-Izrael 1,11 5,47 prof Wczoraj megasensacja i Izrael wygrywa ze Słowacją +13. No własnie czy to Izrael taki mocny czy Słowacja słaba? Wczoraj najwięcej szans dawałem Słowaczkom na awans, które w swojej grupie miały 4-0. Skoro Polska na wyjazdach się męczyła z Finkami (ze Słowenkami też ale grały o pietruchę) to na neutralnym terenie może byc podobnie. Izraelki m.in. wyeleminowały Węgierki, które wczoraj zjadły Słowenki, więc można smiało powiedzieć, że Węgierki nie są takie słabe, a padały takie słowa po tym jak przegrały batalię z Izr i Buł.
Z drugiej strony Polska ma niezłą paczkę z Bibą na czele.
1,11 to tylko samobójca zagra 5,47 jest już całkiem niezłe, ale bladego pojęcia nie mam czy zagrać za drobne czy ciut mocniej. Co sądzicie o tym meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
na bwin hc jest 14,5 za 1,85 piękne hc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Polki sa faworytkami calego turnieju barazowego, wiec takie kursy nie dziwia, zydowki wygraly zaskakujaco ze Slowaczkami, ale tak naprawde, Slowaczki poza Zirkova to nie jest najwyzszy poziom europejski.
Ja sie szczerze zdziwie, jak zydowki nawiaza z Polkami wyrownana walke, ale handi biorac pod uwage nasze przestoje, to jest calkiem ciekawa i przede wszystkim realna sprawa. No ale zobaczymy...dla mnie mecz nie do gry, 1.11 na ziemi na ten mecz to rzeczywiscie troche smiesznie wyglada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Sorry za off topic- bedzie mozna obejrzec gdzies mecz Polek w tv?
raczej nie - tylko live z fiby
Last edited by sebkos; 21/09/2007 03:17.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Cóż wczoraj połowiczny sukces. HC weszło jak w masło, do ML Izr jednak trochę zabrakło. Gdyby nie run izraelek 17-0 to byłby pogrom ("brawa" dla trenera). Dziś decydujący mecz. Widziałem na QC coś o możliwości przegrania 7 pkt  Dobre... Jeśli wygramy awansujemy, jeśli przegramy awansuje Izrael, przy wysokim wyniku -1 również awansujemy sts daje kurs 1,5 na Polki co uważam za dobry kurs. Tu się teraz pokieruję słowami polskiegognoma (bo zna się napewno lepiej na babskim koszu ode mnie  ), że to Polki były faworytkami do awansu. A patrząc na staty to faktycznie tylko Zirkowa zagrała z Izr. Warto dodać, ze wczoraj dobrze zagrała Dydek, więc w końcu Biba nie jest osmotniona  Dziwne tylko, że na necie nie znalazłem jeszcze kursu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Trochę mi zjadło. Ciekawi mnie równiez podejście Słowaczek, bo jeśli chcą awansowac to muszą dziś wygrać 20 punktami co jest nierealne  ps: bwin właśnie dał ml 1,45 i hc 4,5 za 1,85 oba zakłady do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Zgadzam się z przedmówcą że Polki nie powinny zmarnować szansy i przyklepać dziś awans do ME. Polki dwa razy sparowały ze Słowaczkami w sierpniu i za pierwszym razem pewnie pokonaly Słowaczki, drugim zaś razem ulegając. Grały jednak bez Gośki która oczywiście stanowi duże wzmocnienie siły podkoszowej naszej reprezentacji. Słowaczki aby awansować musiałyby wygrać 21 pkt co uważam za nierealne. Drugi dzisiejszy mecz jest już o pietruchę bo zarówno Szwedki jak i Słowenki pożeganły się z Dywizją A...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 21 |
zobaczcie gość wymiata na innym forum [ Linked Image] [ Linked Image] mam nadzieję że nie dostanę za to ostrzeżenia wszystko zamazałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przeciez ten koles jest tez na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49 |
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi Litwa w ostatnich 10 sparingach przegrała 9 razy dlatego jest tak wysoki kurs, mnie to też zaciekawiło ale te sparingi dają mi do myślenia czy one grały w podstawowym składzie czy czasami trener nie próbował różnych wariantów gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
witam,przegladam dzisiejsze mecze i jeden mi wpadl w oko belgia-litwa,buki sugeruja nam na belgie ja poprzegladalem ststystyki i i nie widze takiej przewagi i sklaniam sie ku litwinkom? jaka wasza opinia na ten temat bo kurs 2,15 godny uwagi Litwa w ostatnich 10 sparingach przegrała 9 razy dlatego jest tak wysoki kurs, mnie to też zaciekawiło ale te sparingi dają mi do myślenia czy one grały w podstawowym składzie czy czasami trener nie próbował różnych wariantów gry. mozesz mi podac stronke z tymi meczami?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326 |
Przyłączam się z prośbą, w stronkę z meczami sparingowymi drużyn uczestniczących w ME.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 49 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Moim zdaniem mecz Litwa-Belgia to rzut moneta. Litwinki zawodza, Belgijki slabe, ale za to maja Ann Wauters. chyba mozna znalezc ciekawsze zaklady niz ta bombe z opoznionym zaplonem, ale o szczegolach za chwile 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
przecież to policeman albo peterrsen
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
wszystko fajnie ale godzina do pierwszego spotkania a tu żadnej analizy...,ja przyglądając się dzisiejszym spotkaniom postawiłbym na Serbki,Francuzki,Hiszpanki,Czeszki i Rosjanki,Czeszki dla mnie dziś wygrają zdecydowanie i handicap można do 15 punktów wziąść spokojnie,boję się Rosjanek,bo te włoszki mimo,że zdecydowane outsiderki(przynajmniej tak się wydaje),w sparingach kilka ciekawych rezultatów zanotowały,Francuzki też z handicapem powinny to wygrać ale tu więcej znaków zapytania...,Hiszpanki zaś ostatnio na ME mają szczęście do brązu w tym roku też mają na to szanse,dlatego Białorusinki zostaną dziś odprawione,Serbki mi się wydają lepsze od Chorwatek mimo,że te wygrały niedawno z nimi 78-72 to jednak pozostałe wyniki Serbek każą mi je spróbować,jak dziś będzie zobaczymy,a teraz proszę pozostałych by się wypowiedzieli w sprawie dzisiejszych spotkań...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|