Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
Pieniądze powinny być od razu więc dziwne... Poczekaj jescze trochę a potem spróbuj zadzwonić na mLinie albo napisać e-maila do MB bo cholera wie czyja to wina

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 310
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
witam to jeszcze raz ja juz jestem gotowy do wplaty bankowej na MB ale teraz mam pytanka na stronie MB napisali ze musze podac w przelewie takie ich dane....

Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: BRE Bank SA
City/Town: Warsaw
Account number: 20 1140 1010 0000 3270 5600 ****
Sort / Bank Code: 11401010
Account currency: PLN
Reference:
******** Your user ID - MUST BE PROVIDED!

a u mnie w WBK jest...

Z rachunku: XXX
Skrócona nazwa : ...co tu wpisac Moneybookers ???
Na rachunek: no to wpisuje ten 26 rachunek MB ...
Dane odbiorcy
Nazwa: Moneybookers Ltd.
Ulica: a jak nie mam ulicy i kodu pocztowego to pojdzie taki przelew ???
Miejscowość: Warsaw
Kod pocztowy:
Dane odbiorcy:

,
Kwota ( zł,gr : xxx
no i tytulem ten moj numer co dalo na czerwono MB

wiec pytanie co z ta ulica i kodem no i Sort / Bank Code: 11401010 gdzie to wpisac ...

damianmularczyk jak masz chwile to prosze o odpowiedz albo kogos kto sie orientuje dzieki





Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
A więc tak sort code/bank code nie jest Ci potrzebny bo nie robisz przelewu zagranicę. Ja również nie wpisałem ani adresu ani kodu pocztowego i wszystko było ok. W tytule musisz podać swoje ID z MB czyli te cyferki w prawym górnym rogu a w nazwie odbiorcy Moneybookers Ltd.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Nie wiedziałem że przez MB można zamawiać kwiaty .. jak miło smile

[Linked Image]

Odżałujcie raz trochę z wypłaty od buka na małą przyjemność dla dziewczyny :

[Linked Image]


Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
za 130 zl to ja tak odpowiednio:

70 zl - nocleg w hotelu * lub ** tongue
30 zl - bukiet róz na targu tongue
6.5 zł szampan z biedronki tongue
10 zł - paczkka prezerwatyw
14.50 - dwa kebaby na romantyczna kolacje w pokoju hotelowym tongue



Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
# wspomnienia z takiej randki : bezcenne laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Originally Posted by karina
za 130 zl to ja tak odpowiednio:

70 zl - nocleg w hotelu * lub ** tongue
30 zl - bukiet róz na targu tongue
6.5 zł szampan z biedronki tongue
10 zł - paczkka prezerwatyw
14.50 - dwa kebaby na romantyczna kolacje w pokoju hotelowym tongue


+5 pln na nifuroxazyd na srake dnia następnego po kebabie i szampanie z biedronki

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Kacpro
Originally Posted by karina
za 130 zl to ja tak odpowiednio:

70 zl - nocleg w hotelu * lub ** tongue
30 zl - bukiet róz na targu tongue
6.5 zł szampan z biedronki tongue
10 zł - paczkka prezerwatyw
14.50 - dwa kebaby na romantyczna kolacje w pokoju hotelowym tongue


+5 pln na nifuroxazyd na srake dnia następnego po kebabie i szampanie z biedronki

Jakby kazdy mial patrzyc co bedzie na drugi dzien, to by nikt nie chlal alkoholu w wielkich ilosciach, bo na drugi dzien kac i nie raz bole glowy wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ile czasu idzie kasa z MB na Inteligo?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
Originally Posted by Zbigniew
Ile czasu idzie kasa z MB na Inteligo?


u mnie w tym tygodniu: zlecone w poniedziałek rano, kasa we wtorek na koncie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dzięki za odpowiedź.

Ja zleciłem wypłatę we wtorek, a kasy nie ma do teraz. Na MB mam status "przetworzony". Martwić się już, czy jeszcze zaczekać?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
Zależy o której we wtorek.

Ja bym poczekał do jutra do 16 (wtedy są wykonywane przelewy 2 raz), jeżeli by nie było kasy to bym pisał o wyjaśnienie.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Zbigniew
Dzięki za odpowiedź.

Ja zleciłem wypłatę we wtorek, a kasy nie ma do teraz. Na MB mam status "przetworzony". Martwić się już, czy jeszcze zaczekać?

jutro powinna byc kasa smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Poczekam do jutra do wieczora. Zlecałem we wtorek po 22.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Zbigniew
Poczekam do jutra do wieczora. Zlecałem we wtorek po 22.

to jak o 22 to nawet do poniedzialku mozesz poczekac...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mam rozumieć, że gdybym zlecił w środę o 15, to bym miał kasę już dziś? Zawsze mi dochodziła na następny dzień, dlatego się zaniepokoiłem.


BTW
Wymieni się ktoś 145zł MB <-> Inteligo?* Ja mam MB. Pilne, bo potrzebna mi kasa mocno... Zapomniałem ją wypłacić z tą o której mowa, a nie chcę drugi raz 6zł płacić tongue


*dotyczy tylko zaufanych userów (wiem mniej więcej którzy to, więc oszuści i nowi mogą nawet się nie fatygować).

Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Witam! Jak widac jestem na mecz.pl nowym, a nawet bardzo nowym uzytkownikiem i to raczej nie nowosc, ze tacy nie czaja niektorych dla innych pewnie banalnych rzeczy, wiec prosze o wyrozumialosc...

Otoz chodzi mi o wplate na konto Moneybookers z mojego rachunku osobistego (nie przelewem internetowym, tylko normalnie w banku) to czy taka wplata do nich dojdzie i nie bedzie zadnych problemow?! Bo na stronce u nich naczytalem sie duzo o jakis surowo zakazanych wplatach, o osobach trzecich itp? Czy chodzi w tym poprostu o to, ze musze wlasnie przelac pieniadze bezposrednio z mojego konta na konto MB, anie np. za pomoca druczku przelewu bankowego?!

Druga sprawa, to czy moge miec z jednego IP dwa rozne konta na MB na inne dane? A jesli nie to czy wystarcz np. odlaczyc neostrade i zmienic w ten sposob IP?

Z gory wielkie dzieki za kazda odp, bo chcialbym tam przelac dosyc duza jak dla mnie kwote pieniedzy, a nie chcialbym zeby mi potem jakies "przestepstwo" w tym znalezli wink
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
1. Możesz nawet wpłacić na poczcie, byle było w twoim imieniu.

2. Wyciąg z FAQ:
Czy mogę mieć więcej niż jedno konto w Moneybookers?
Przepraszamy, ale nie pozwalamy klientom na posiadanie więcej niż jednego konta.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Zbysiu , a od kiedy mozna placic na poczcie ?
borek_86 : mozesz korzystac z jednogo IP na 2 rozne osoby .

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
ja tez wlasnie pierwsze slysze ze da sie na poczcie wplacac..... ale moze o wszystkim nie wiem moze to ktos potwierdzic lub obalic ???

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,053 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1