Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
JuN #1614254 23/09/2007 21:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
warto zajrzec i przeczytac cale forum: di.pl

tam znajdziecie odpowiedzi na wszelkie was intrygujace pytania

Bonus: Unibet
Bzyku #1614258 23/09/2007 21:30
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Bzyku
Tylko że tego porno i erotyki masz miliony adresów, w których kluczowe słowa są odmieniane we wszystkich kombinacjach.

Tamten sektor gospodarki internetowej jest pewnie nasycony jak jasna cholera


mowie o konkretnych serwisach, jak podrywacze.pl (to nie jego, ale przyklad)

a domen to ma setki tysiecy bo wyszukiwarki ladwie chwytaja to o czym mowisz Bzyku smile

JuN #1614274 23/09/2007 21:38
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
http://www.allegro.pl/item247705222_2_domeny_pl_webcar_pl_i_kupstrone_pl_okazja_.html

To kupstrone.pl to chyba niezły pomysł - moglibyście na takim czymś stworzyć własną bazę ogłoszeniową smile

Bzyku #1614452 23/09/2007 22:23
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
na chwile obecna najtansze domeny bawcie sie panowie www.nazwa.pl [nazwa.pl]

karina #1614557 23/09/2007 22:41
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
jaka jest najpopularniejsza koncowka: ??? ale chyba te 2 pierwsze.

.pl
.com.pl
.net.pl
.org.pl
.eu
.com
.net
.org
.biz
.info

Orientuje sie ktos czy Google trzeba zaplacic aby np. domena byla wyswietlana jako jedna z pierwszych ??? dzieki

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
.pl .com .net .eu .org com.pl .info

W takiej kolejności mniej więcej. Nie wymienione przeze mnie są raczej bezużyteczne.

Jeśli chodzi o Google to możesz się znaleść na szczycie jak zapłacisz ale to będzie w charakterze reklamy i będzie zaznaczone, że znalazłeś się tak wysoko bo zapłaciłeś.

Goget #1614631 23/09/2007 22:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Co do literówek w nazwach - kumpel kiedyś założył forum pod adresem bodajże: betsandwin.pl (wtedy jedyna kombinacja, która nie przekierowywała na stronę betandwin). Ludzie sobie podawali typki itp, takie amatorskobukmacherskie forum.
Po jakimś czasie dostał list od betandwin (od ich prawników), że musi zlikwidować stronę i może mieć za to sankcje prawne.
Po czym odpisał im, że niestety, ale wg niego prawo nie jest łamane i prowadził dalej stronę.
Po czym przyszedł kolejny list, że ma dwie możliwości: albo dostanie kasę od każdego zarejestrowanego użytkownika forum i jeszcze za domenę albo oni wytoczą mu proces, który wg nich wygraliby z łatwością.
W ten sposób niezłą kaskę zebrał.

micha$ #1614987 23/09/2007 23:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
panowei ale pamietajcie ze wasza domena moze nie byc kupiona tka latwo przyklad www.profesjonal.pl [profesjonal.pl]
i dlacego taka firma nie odkupila tej nazwy domeny tylko utworzyla www.iprofesjonal.pl [iprofesjonal.pl] ??? tez nie chca bulic duzej kasy i taka jest prawda

karina #1615074 24/09/2007 00:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Originally Posted by kowal5
na chwile obecna najtansze domeny bawcie sie panowie www.nazwa.pl [nazwa.pl]

Szczerze odradzam ten serwis, choc akurat tam zaczynalem zabawe.
Maja bardzo wkurzajace procedury cesji domen. Sprzedawalem 3 domeny pewnej firmie i myslalem, ze wyjde z siebie przez ta papierkowa robote.

Wejdzie sobie na strone www.nask.pl [nask.pl] i tam macie baze linkow firm oferujacych sprzedaz domen.

Co do literowek, to dla jednych oplacalne, dla innych nie.
Ci co wiedza jak i maja dobre literowki, zarabiaja praktycznie bez wysilku.


Jesli chodzi o historie opisna z bwin, to zalezy jakie slowa kluczowe byly wpisane. Jesli w temacie i bylo tam betandwin, to owszem, bwin mogl wygrac sprawe. Jesli zas strona nie blaby o tematyce bukmacherskiej, to bwin nie mialoby najmniejszych szans na wygranie sprawy.


Poki rynek domen jeszcze sie u nas tak nie rozwinal jak na zachodzie, polecam zainteresowanie sie ta tematyka. Zarobicie z pewnoscia wiecej niz na obstawianiu.

Podobnie jak JuN polecam serwis di.pl oraz ... pozycjonowanie.pl Tam znajdziecie kilka faktow i dowiecie sie, ze dziennie mozna zarabiac... kilka tys $ :)Przoduja w tym Rosjanie. Osobiscie nie stosuje tych praktyk, ale kto wie. Wiecej na ten temat pisal nie bede wink

Oto lista TOP 20 webmasterow z dnia dzisiejszego
A do konca dnia jeszcze hoho...

Code
 1  Russian Federation   $1276.76 
 2  Russian Federation   $761.01 
 3  Russian Federation   $514.32 
 4  Russian Federation   $472.62
 5  Russian Federation   $422.07  
 6  United States       $417.39 
 7  Ukraine              $371.84  
 8  Ukraine              $362.82 
 9  United States        $351.40 
 10  Russian Federation   $346.98  
 11  Latvia               $345.23   
 12  Ukraine              $335.51 
 13  United States        $312.23  
 14  Russian Federation   $309.33   
 15  United States        $301.38   
 16  Russian Federation   $297.82   
 17  Russian Federation   $267.57 
 18  Guadeloupe           $262.45  
 19  Poland               $228.59   
 20  Ukraine              $219.41  
 




karina #1615075 24/09/2007 00:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Originally Posted by kowal5
na chwile obecna najtansze domeny bawcie sie panowie www.nazwa.pl [nazwa.pl]

Szczerze odradzam ten serwis, choc akurat tam zaczynalem zabawe.
Maja bardzo wkurzajace procedury cesji domen. Sprzedawalem 3 domeny pewnej firmie i myslalem, ze wyjde z siebie przez ta papierkowa robote.

Wejdzie sobie na strone www.nask.pl [nask.pl] i tam macie baze linkow firm oferujacych sprzedaz domen.

Co do literowek, to dla jednych oplacalne, dla innych nie.
Ci co wiedza jak i maja dobre literowki, zarabiaja praktycznie bez wysilku.


Jesli chodzi o historie opisna z bwin, to zalezy jakie slowa kluczowe byly wpisane. Jesli w temacie i bylo tam betandwin, to owszem, bwin mogl wygrac sprawe. Jesli zas strona nie blaby o tematyce bukmacherskiej, to bwin nie mialoby najmniejszych szans na wygranie sprawy.


Poki rynek domen jeszcze sie u nas tak nie rozwinal jak na zachodzie, polecam zainteresowanie sie ta tematyka. Zarobicie z pewnoscia wiecej niz na obstawianiu.

Podobnie jak JuN polecam serwis di.pl oraz ... pozycjonowanie.pl Tam znajdziecie kilka faktow i dowiecie sie, ze dziennie mozna zarabiac... kilka tys $ :)Przoduja w tym Rosjanie. Osobiscie nie stosuje tych praktyk, ale kto wie. Wiecej na ten temat pisal nie bede wink

Oto lista TOP 20 webmasterow z dnia dzisiejszego
A do konca dnia jeszcze hoho...

Code
 1  Russian Federation   $1276.76 
 2  Russian Federation   $761.01 
 3  Russian Federation   $514.32 
 4  Russian Federation   $472.62
 5  Russian Federation   $422.07  
 6  United States       $417.39 
 7  Ukraine              $371.84  
 8  Ukraine              $362.82 
 9  United States        $351.40 
 10  Russian Federation   $346.98  
 11  Latvia               $345.23   
 12  Ukraine              $335.51 
 13  United States        $312.23  
 14  Russian Federation   $309.33   
 15  United States        $301.38   
 16  Russian Federation   $297.82   
 17  Russian Federation   $267.57 
 18  Guadeloupe           $262.45  
 19  Poland               $228.59   
 20  Ukraine              $219.41  
 




Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by pinnacle
jaka jest najpopularniejsza koncowka: ??? ale chyba te 2 pierwsze.

.pl
.com.pl
.net.pl
.org.pl
.eu
.com
.net
.org
.biz
.info

Orientuje sie ktos czy Google trzeba zaplacic aby np. domena byla wyswietlana jako jedna z pierwszych ??? dzieki

Na świecie:
http://www.seobythesea.com/?p=94

Polskie domeny:
http://dns.pl/zonestats.html

donic #1615978 24/09/2007 04:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by donic
Nie tylko na dobrze brzmiacych domenach mozna zarobic. Zarabia sie tez na literowkach.

Przyklad dla onet.pl
omet.pl
obet.pl
inet.pl
pnet.pl
itd...

Interia.pl

unteria.pl
interua.pl
interoa.pl
itd...

To samo z Google, Yahoo...

Na tym wszystkim sie zarabia parkujac domene. Ludzie podczas wpisywania adresu czesto robia literowki smile

Testuje necz.pl , ale niestety klikalnosc slaba (157 wejsc w ciagu 5 dni i zarobek jedynie 39 centow laugh ) i rezygnuje z niej laugh . Jak ktos chce to brac wink

Może i dochodowe. Tyle że najlepsze już pozajmowane.
A jeżeli firma ma nazwe zastrzeżoną, to można sobie aby problemów narobić.



Bzyku #1615986 24/09/2007 04:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by Bzyku
Chodzi o reklamy czy linki, które tam się znajdują?

Rejestrujesz się np. na sedo.com lub namedrive.com.
Oczywiście musisz mieć jakieś domenki. Wtedy parkujesz je u nich, i za kliki dostajesz odpowiedni % kwoty. ND płaci większy procent.
Reklamy to oczywiście Google Ads, jeśli masz dużo domen i osiągaja one miesięcznie bodajże min. 750 tyś odsłon to możesz pisać do Google o taką usługę i wtedy dostajesz 100% kwoty.

Pozdrawiam.

Bzyku #1615994 24/09/2007 04:25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by Bzyku
Tamten sektor gospodarki internetowej jest pewnie nasycony jak jasna cholera.

Ale i najabrdziej dochodowy, tylko trudno się tam "wbić".

Mar #1616073 24/09/2007 04:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Co z tego, ze firma ma nazwe zastrzezona? Ja nie wpisuje w literowkach nazwy firmy, nie wpisuje keyow w tej samej tematyce, a jesli anwet wpisuje, to nie wpisuje nazwy firmy i moga mnie cmoknac w pepek.

Pomysl logicznie - zastrzeona nazwa firmy to np Onet.pl, a ja sobie robie domene Omet.pl . Nazwy sa rozne prawda? Wiec nie ma mowy o zlamaniu prawa, pod warunkiem, ze w slowach kluczowych nie wpisze sie Onet. To wszystko.

donic #1616128 24/09/2007 05:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by donic
Co z tego, ze firma ma nazwe zastrzezona? Ja nie wpisuje w literowkach nazwy firmy, nie wpisuje keyow w tej samej tematyce, a jesli anwet wpisuje, to nie wpisuje nazwy firmy i moga mnie cmoknac w pepek.

Pomysl logicznie - zastrzeona nazwa firmy to np Onet.pl, a ja sobie robie domene Omet.pl . Nazwy sa rozne prawda? Wiec nie ma mowy o zlamaniu prawa, pod warunkiem, ze w slowach kluczowych nie wpisze sie Onet. To wszystko.
Wykupienie jakiejkolwiek literowki moze pociagnac za soba roznego rodzaju konsekwencje. Obojetnie co by pod nia nie bylo. Chociazby dlatego ze ruch czerpiesz z tego ze korzystasz tak naprawde z ruchu onet.pl jesli mowimy o omet.pl.

Mar #1616133 24/09/2007 05:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Zakladam sie z Toba o co chcesz, ze jak zrobie literowke znanej firmy, ale nie wpisze jej w slowach kluczowych, to firma nie ma szans w sadzie i przegra z kretesem.

donic #1616152 24/09/2007 05:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by donic
Zakladam sie z Toba o co chcesz, ze jak zrobie literowke znanej firmy, ale nie wpisze jej w slowach kluczowych, to firma nie ma szans w sadzie i przegra z kretesem.

Moze tak byc.
Ale jesli domena jest zakupiona tylko pod parking to mogą byc problemy. Chociaz nie zawsze.
Najgorzej trzymac domeny typu wwwonet.pl wwwgoogle.pl
Zreszta co do google i innych zagranicznych korporacji trudno w ogole gdziekolwiek to zarejestrowac, szczegolnie type-in yahoo.

Mar #1616312 24/09/2007 06:09
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 110
A gdzie nalepiej kupic domene ??? jesli ktos juz kupowal to sie pewnie orientuje smile dzieki za odp.

- Domeny .pl
- Nazwa.pl
- Home.pl
- Nask
- Az.pl
- Domenytanio.pl
- Active24.pl

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
to nie ma zadnej roznicy tak naprawde patrzysz gdzie t aniej gdzie daja prome i to co wspomnial user ze robili mu problem przy sprzedazy domeny to napewno nie byl to taki wielki problem jak sie ich postraszy wlasnym regulaminem. Prawda jest taka ze zamawiasz domene staje sie ona twoja wlasnoscia z ktora msz prawo zrobic cvo tylko ci sie zywnie podoba. nawet admin mecz.pl moze ja oddac za darmo prezydnetowi tongue

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1