|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
że czas tak szybko plynie, a ja stoje w miejscu  , czyli innymi słowy LENISTWO  za cholere nie potrafie sobie z tym poradzic  PS. dzis spałem do 15:30  ja cie pierdziuniam...do 15:30???!!!!!Kurde ja już do 10:00 nie moge dospać Hehe Rockeman pewnie zapomniał dodać, że do 7 rano łupał w pokera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
że czas tak szybko plynie, a ja stoje w miejscu  , czyli innymi słowy LENISTWO  za cholere nie potrafie sobie z tym poradzic  PS. dzis spałem do 15:30  ja cie pierdziuniam...do 15:30???!!!!!Kurde ja już do 10:00 nie moge dospać Hehe Rockeman pewnie zapomniał dodać, że do 7 rano łupał w pokera  A to zmienia postać rzeczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Nie wiem czy tak było - domyślam się, że tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Polska przesrała mi ostatni hajs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Hehe Rockeman pewnie zapomniał dodać, że do 7 rano łupał w pokera   akurat nocke spedzilem na mordowaniu sie z poprawnym uruchomieniem live boxa  ale z godzinką to niemal idealnie trafiles, bo szedlem spac o 7:30 rano, wiec patrzac przez pryzmat tego, to pobudka o 15:30 nie jest moze aż tak szokująca  ale to w niczym nie zmienia faktu, ze tak generalnie straszny leń ze mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
życiowy jak i bukmacherski pech. bardzo mnie to denerwuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
hahahaa nie mogeeeeeeee <lol2>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Że ktoś pożyczył ode mnie plecak z stelażem i nie oddał. I teraz za cholerę nie mogę dojść kto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
że niby w sobote na imprezie troszkę narozrabiałem (wg mojej dziewczyny) że niby wiecej czasu spędzałem z jej kolezanką ( tak na marginesie swietna laska) ze niby ją przytulałem, nawet masaż tyłka robiłem tylko ja w tym nic złego nie widziałem. I teraz wszyscy przeciw Justynie i mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
że niby w sobote na imprezie troszkę narozrabiałem (wg mojej dziewczyny) że niby wiecej czasu spędzałem z jej kolezanką ( tak na marginesie swietna laska) ze niby ją przytulałem, nawet masaż tyłka robiłem tylko ja w tym nic złego nie widziałem. I teraz wszyscy przeciw Justynie i mnie  Weź kwiaty, bombonierkę, jakieś wino i jedź do Justyny się naradzić co zrobić z tym fantem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
że niby w sobote na imprezie troszkę narozrabiałem (wg mojej dziewczyny) że niby wiecej czasu spędzałem z jej kolezanką ( tak na marginesie swietna laska) ze niby ją przytulałem, nawet masaż tyłka robiłem tylko ja w tym nic złego nie widziałem. I teraz wszyscy przeciw Justynie i mnie  myślę że Justyna z tego powodu problemu nie robi, więć jedź do niej prędko  zdążysz na masaż  w końcu musi się odwdzięczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Do piątku muszę temat na mature ustną wybrać :/ Wy (maturzyści) już wybraliście  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
niestety nie może ktoś na forum ma jakaś prezentacje ciekawą (czyt. łatwą)z literatury na zbyciu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
myślę że Justyna z tego powodu problemu nie robi, więć jedź do niej prędko  zdążysz na masaż  w końcu musi się odwdzięczyć  Nie robi nie robi. Tylko jakoś tak głupio, świetna z niej dziewczyna ale na koleżenstwie musi sie zakonczyc. Swoja droga masaż by sie przydał  Weź kwiaty, bombonierkę, jakieś wino i jedź do Justyny się naradzić co zrobić z tym fantem  oj nawet chciałbym tego ale gdyby się dowiedział jej chłopak albo moja dziewczyna to chyba nie miałbym czego juz w okolicy szukać Jeszcze jakby tego było mało w piatek przed impreza Agata(moja dz) wzieła moj tel i przeczytała esy z wakacji, gdzie wymienilismy troche uwag z Justyna wlasnie. Kurcze, cięzko będzie to wszystko załagodzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
za głupote trzeba płacić!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
remik - głupoty nie głupoty, każdy ma chwile słabości. Własnie dostało mi się przez te ostatnie kilkanaście minut przez tel od mojej dz. Ehh, te kobiety 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|