Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by rockeman
że czas tak szybko plynie, a ja stoje w miejscu frown , czyli innymi słowy LENISTWO puke za cholere nie potrafie sobie z tym poradzic mad

PS. dzis spałem do 15:30 smirk

ja cie pierdziuniam...do 15:30???!!!!!Kurde ja już do 10:00 nie moge dospać

Hehe Rockeman pewnie zapomniał dodać, że do 7 rano łupał w pokera wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by rockeman
że czas tak szybko plynie, a ja stoje w miejscu frown , czyli innymi słowy LENISTWO puke za cholere nie potrafie sobie z tym poradzic mad

PS. dzis spałem do 15:30 smirk

ja cie pierdziuniam...do 15:30???!!!!!Kurde ja już do 10:00 nie moge dospać

Hehe Rockeman pewnie zapomniał dodać, że do 7 rano łupał w pokera wink

A to zmienia postać rzeczy tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie wiem czy tak było - domyślam się, że tak smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Polska przesrała mi ostatni hajs puke

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by Bzyku
Hehe Rockeman pewnie zapomniał dodać, że do 7 rano łupał w pokera wink

grin akurat nocke spedzilem na mordowaniu sie z poprawnym uruchomieniem live boxa crazy ale z godzinką to niemal idealnie trafiles, bo szedlem spac o 7:30 rano, wiec patrzac przez pryzmat tego, to pobudka o 15:30 nie jest moze aż tak szokująca wink ale to w niczym nie zmienia faktu, ze tak generalnie straszny leń ze mnie mad

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
życiowy jak i bukmacherski pech.

bardzo mnie to denerwuje mad

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Real Madryt

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ze mam glupi kibel w pracy i jak chce zrobic kloca to wszyscy to slysza laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Adammm
ze mam glupi kibel w pracy i jak chce zrobic kloca to wszyscy to slysza laugh laugh laugh


hahahaa nie mogeeeeeeee <lol2>

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
czy tylko słyszą ???? laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Że ktoś pożyczył ode mnie plecak z stelażem i nie oddał. I teraz za cholerę nie mogę dojść kto mad

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
że niby w sobote na imprezie troszkę narozrabiałem (wg mojej dziewczyny)

że niby wiecej czasu spędzałem z jej kolezanką ( tak na marginesie swietna laska) ze niby ją przytulałem,
nawet masaż tyłka robiłem tylko ja w tym nic złego nie widziałem.
I teraz wszyscy przeciw Justynie i mnie mad


Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
ze auto mi szwankuje....

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by platynowy007
że niby w sobote na imprezie troszkę narozrabiałem (wg mojej dziewczyny)

że niby wiecej czasu spędzałem z jej kolezanką ( tak na marginesie swietna laska) ze niby ją przytulałem,
nawet masaż tyłka robiłem tylko ja w tym nic złego nie widziałem.
I teraz wszyscy przeciw Justynie i mnie mad

Weź kwiaty, bombonierkę, jakieś wino i jedź do Justyny się naradzić co zrobić z tym fantem laugh laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by platynowy007
że niby w sobote na imprezie troszkę narozrabiałem (wg mojej dziewczyny)

że niby wiecej czasu spędzałem z jej kolezanką ( tak na marginesie swietna laska) ze niby ją przytulałem,
nawet masaż tyłka robiłem tylko ja w tym nic złego nie widziałem.
I teraz wszyscy przeciw Justynie i mnie mad
myślę że Justyna z tego powodu problemu nie robi, więć jedź do niej prędko wink zdążysz na masaż wink w końcu musi się odwdzięczyć tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Do piątku muszę temat na mature ustną wybrać :/ Wy (maturzyści) już wybraliście laugh ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
niestety nie
może ktoś na forum ma jakaś prezentacje ciekawą (czyt. łatwą)z literatury na zbyciu? tongue



Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by haku123
myślę że Justyna z tego powodu problemu nie robi, więć jedź do niej prędko wink zdążysz na masaż wink w końcu musi się odwdzięczyć tongue
Nie robi nie robi. Tylko jakoś tak głupio, świetna z niej dziewczyna ale na koleżenstwie musi sie zakonczyc. Swoja droga masaż by sie przydał wink

Originally Posted by _Way_
Weź kwiaty, bombonierkę, jakieś wino i jedź do Justyny się naradzić co zrobić z tym fantem laugh laugh
oj nawet chciałbym tego ale gdyby się dowiedział jej chłopak albo moja dziewczyna to chyba nie miałbym czego juz w okolicy szukać grin

Jeszcze jakby tego było mało w piatek przed impreza Agata(moja dz) wzieła moj tel i przeczytała esy z wakacji, gdzie wymienilismy troche uwag z Justyna wlasnie. Kurcze, cięzko będzie to wszystko załagodzić blush

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
za głupote trzeba płacić!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
remik - głupoty nie głupoty, każdy ma chwile słabości.
Własnie dostało mi się przez te ostatnie kilkanaście minut przez tel od mojej dz.

Ehh, te kobiety blush

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1