|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
już wszystko ok polecam tego buka , bo solidna firma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 396
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 396 |
Przy rejestracji nie mogę wpisać adresu, nie puszcza mnie dalej co jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
nie uzywaj / pomiedzy liczba domu a mieskjzania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1 |
A czy wpłacając pierwszy depozyt przez MB jest szansa na bonus czy trzeba wpłacać kartą / przelewem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
jest jak najbardziej tylko musisz wyslac skan dowodu os. lub paszposrtu acha dane konta mb musza sie zgadzac z danymni bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 396
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 396 |
Czy jeśli zrobię zdjęcie obu stronom dowodu osobistego i prześle JPEG e-mailem to zaakceptują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Czy jeśli zrobię zdjęcie obu stronom dowodu osobistego i prześle JPEG e-mailem to zaakceptują? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Ja tam widze oferte tylko 15% a nie 100%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Ja tam widze oferte tylko 15% a nie 100%. Jezeli rejestrowales sie na angielskiej stronie to nie widzisz tej promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Ja tam widze oferte tylko 15% a nie 100%. Jezeli rejestrowales sie na angielskiej stronie to nie widzisz tej promocji Już mam, wystarczyło zmienić język na polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
da się tu zagrać singla za powiedzmy 3000 zł???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Jak w ogole z wyplatami u nich? Żądaja jeszcze czegos oprocz skanu dowodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Jak w ogole z wyplatami u nich? Żądaja jeszcze czegos oprocz skanu dowodu? w moim przypadku nic a nic nie chcieli, wypłata wielokrotności wpłaconych 500 zł w ciągu 30 minut na MB!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
niedlugo beda chcieli  bo juz widze ze paru polow na babcie bedzie zakladac konta  jak grasz na jedne dane to co za problem czy cha od ciebie skan z konta czy fakture vat?? gorzej moze byc juz n a babcie prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2007
Posty: 10 |
Dziwne, ze nie chcieli dowodu. Ode mnie chcieli od razu skan dokumentu. W tym samym dniu jak wplacilem dostalem od nich wiadomosc: "Jednoczesnie prosze zwrocic uwage, ze zgodnie z naszym regulaminem, przed przyznaniem prawa do jakichkolwiek bonusów, przeprowadzamy weryfikację, tak aby upewnić się, że oferty specjalne dostępne są jedynie dla rzeczywistych klientów. W związku z tym prosimy o przesłanie nam kopii dokumentu tożsamości." Wedlug mnie bez wyslania skanu sie nie obejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Na pewno chcieli skan na poczatku od "awax76" tylko juz przy samej wyplacie nie wolali nic wiecej. Chyba nie byliby samobojcami i nie pozwalali brac bonusa bez weryfikacji... Zeby uwolnic bonusa trzeba wyslac skany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
tak carlos ma racje napewno zarzadali wczesniej chyba ze wplacal przez konto bankowe top byc moze i nie bo wiem ze przez MB to napewno. tak czy inaczej napewno niedlugo beda wieksze restrykcje bo bulkmacher daje do 500 zl gratis i chce tylko skan dowodu wiec tak naprawde wyzej przezemnie wspomniana babcia dziadek to tylko czas do zalozenia im kont. Tak zeby nie bylo na babcie mozna grac, jutro jade dowdo abci podkrzanic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Czy oni wypłacają w sobotę kasę? Bardzo proszę o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Czy oni wypłacają w sobotę kasę? Bardzo proszę o odpowiedź. tak, przynajmniej ostatnio mi wyplacili w sobote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Wyplata w niedziele w ciagu godziny na MB. Nic wiecej nie chcieli oprócz skanów na początku. Także pięknie to wygląda na razie. Kursy spoko, oferta bogata. Nie wie ktos czy ta promocja bedzie w październiku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka