Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by _zvonimir_
Kamel jaki maniak laugh

grin

Na stronie oficjalnej jest zegarynka tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
hehe wink

a mi się ściągnął właśnie Dexter, Californication i The Unit - będzie co oglądać smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
W kilku zdaniach, czemu polecacie Rzym?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
świetny serial, fabuła nie jest stricte historyczna, dużo humoru, często czarnego, sceny seksu średnio co 8 minut laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Originally Posted by _zvonimir_
świetny serial, fabuła nie jest stricte historyczna, dużo humoru, często czarnego, sceny seksu średnio co 8 minut laugh
laugh laugh laugh policzyłeś?? tongue piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
KATYŃ

Dawno tak nie żałowałem wydanych pieniędzy na kino. Kolejny Polski film fabularny, który obrzydza mi naszą kinematografię...
Nie polecam, nawet w wersji na kompie...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Originally Posted by $port
Originally Posted by _zvonimir_
świetny serial, fabuła nie jest stricte historyczna, dużo humoru, często czarnego, sceny seksu średnio co 8 minut laugh
laugh laugh laugh policzyłeś?? tongue piwo

dawno nie widziałem tak urozmaiconego seksu laugh

lesbijki, geje, brat z siostrą, prostytutek co niemiara, laugh do wyboru do koloru laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by micha$
KATYŃ

Dawno tak nie żałowałem wydanych pieniędzy na kino. Kolejny Polski film fabularny, który obrzydza mi naszą kinematografię...
Nie polecam, nawet w wersji na kompie...
co z nim jest nie tak ? chce sie wybrac wiec pytam...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
To jest film o niczym. Tzn nie chodzi mi o samą zbrodnie tylko o fabułę. Jest po prostu nudna. Lepiej się ogląda jakiś dokument.
Dość drastyczne sceny (pod koniec filmu) są chyba tylko po to, żeby widz nie usnął.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
INVISIBLE

Polecam gorąco. Sympatyczny i ciekawy film. Zdjęcia, muzyka i prowadzenie akcji - wszystko to bardzo mi się podobało.
Chyba niedługo wchodzi do kin...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zdziwił mnie dość wysoki poziom tego film no i okazało się, że jest to remake Szwedzkiego filmu pod tym samym tytułem grin
I wszystko jasne...

Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Jeśli ktoś lubi seriale to polecam Brotherhood sezon pierwszy był, od końca września nowy sezon , w sieci są już dwa pierwsze odcinki sezonu II. Taki Irlandzki Soprano , nawet niezły, zwłaszcza że zaczynają się zimowe wieczory.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Kompania Braci też niezły serial

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Originally Posted by _zvonimir_
Kompania Braci też niezły serial

Zajebisty smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wszystko będzie dobrze, świetny film ze świetną rolą Więckiewicza :] Trochę dramatu, trochę komedii no i świetna historia.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by micha$
INVISIBLE

Polecam gorąco. Sympatyczny i ciekawy film. Zdjęcia, muzyka i prowadzenie akcji - wszystko to bardzo mi się podobało.
Chyba niedługo wchodzi do kin...

ty piracie ty grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W sobotę w Gdyni zapadła jednogłośna decyzja: polskim kandydatem do Oscara będzie "Katyń" Andrzeja Wajdy

Oo

Ja na ten film nie dotarłem, ale z tego co słyszałem to nuda, nuda, nuda. No i micha$ też napisał, że nudny tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by micha$
INVISIBLE

Polecam gorąco. Sympatyczny i ciekawy film. Zdjęcia, muzyka i prowadzenie akcji - wszystko to bardzo mi się podobało.
Chyba niedługo wchodzi do kin...


Owszem początek bardzo dobry. Ale od połowy film staje się nudny, ostatnie 20 minut w ogóle mnie rozczarowało. Gdy zacząłem oglądać byłem pod wrażeniem i myślałem, że bedzie wysoko na mojej liście. Jak to powiedzieć, super historia, ale można było zrobić ja ciekawiej smile 6.5/10 smile

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
[Linked Image] [img523.imageshack.us]

Invincible (2006)
Gatunek: dramat sportowy

Trailer:


Opis: Film zainspirowany prawdziwą historią Vince'a Papale (Mark Wahlberg), człowieka nie mającego nic do stracenia, który pokonał przeszkody i spełnił swoje marzenia. Kiedy trener jego ukochanego zespołu Eagle Philadelphia urządził niespotykany otwarty trening, publika uznała to za strate czasu - nikt wystarczająco dobry by grać profesjonalnie nie może być tak odkryty. Na pewno nikt taki jak Papale - na jego szczęście, 30 letni zastępczy nauczyciel i pół etatowy barman, nigdy nie grający zawodowo, nawet w college'u. Ale naprzeciw trudnościom, Papele stworzył zespół i wkrótce odnalazł siebie w snach każdego fana - zaczynając od zera, stając się zawodowcem. (źródło filmweb.pl)

Jak dla mnie jest to najlepszy film sportowy jaki oglądałem. Moze troche przewidywalny, ale i tak oglądałem z wielkim zainteresowaniem. Końcówka wyśmienita. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Myśle, że większości się spodoba. Moja ocena to 9/10.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
byłem na tym w kinie i również polecam fajny film w sportowym oczywiście klimacie smile

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1