|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Na początek małe przypomnienie ubiegłego sezonu: Tabela po rundzie zasadniczej:[ Linked Image] [ Linked Image] Play - offy:Zachód:1 runda:Anaheim Ducks - Minnesota Wild 4-1 (2-1; 3-2; 2-1; 1-4; 4-1) Detroit Red Wings - Calgary Flames 4-2 (4-1; 3-1; 2-3; 2-3; 5-1; 2-1d) San Jose Sharks - Nashville Predators 4-1 (5-4d; 2-5; 3-1; 3-2; 3-2) Vancouver Canucks - Dallas Stars 4-3 (5-4d; 0-2; 2-1d; 2-1; 0-1d; 0-2; 4-1) 2 runda:Anaheim Ducks - Vancouver Canucks 4-1 (5-1; 1-2d; 3-2; 3-2d; 2-1d) Detroit Red Wings - San Jose Sharks 4-2 (0-2; 3-2; 1-2; 3-2d; 4-1; 2-0) Finał konferencji zachodniej:Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4-2 (1-2; 4-3d; 0-5; 5-3; 2-1d; 4-3) Wschód:1 runda:New York Rangers - Atlanta Trashers 4-0 (4-3; 2-1; 7-0; 4-2) Buffalo Sabres - New York Islanders 4-1 (4-1; 2-3; 3-2; 4-2; 4-3) New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 4-2 (5-3; 2-3; 2-3; 4-3d; 3-0; 3-2) Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 4-1 (6-3; 3-4; 4-2; 2-1; 3-0) 2 runda:Buffalo Sabres - New York Rangers 4-2 (5-2; 3-2; 1-2d; 1-2; 2-1d; 5-4) Ottawa Senators - New Jersey Devils 4-1 (5-4; 2-3d; 2-0; 3-2; 3-2) Finał konferencji wschodniej:Ottawa Senators - Buffalo Sabres 4-1 (5-2; 4-3d; 1-0; 2-3; 3-2d) [b]Finał NHL:[/size] Anaheim Ducks - Ottawa Senators 4-1 (3-2; 1-0; 3-5; 3-2; 6-2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Hej, szable w dłoń....... NHL-owcy, kto żyw niech daje oznaki życia, bo jeśli temat NHL ma istnieć i być "czynny" na Forum, to trzeba jakieś wypociny tu zamieszczać. Sezon rusza już za 3 dni. Ps. Pozdrowienia dla Jerrego34 ze Żnina i żony, których miałem okazję poznać i korzystać z ich gościny podczas wojaży po kraju. NHL-owcy, wzorem proletariuszy - łączcie się!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czyzby nastapila zmiana ulubionej ekipy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Trzeba być elastycznym Lupus
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
lemex cicho w temacie bo wiadomo już na starcie kto wygra ligę Anaheim Ducks i tyle w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
Śmiem wątpić w Twe słowa _zvonimirze_, jako iż nie zauważono ostatnimi czasy w sporcie amerykańskim tendencji do bronienia tytułów Co do NHL na mecz.pl, jestem zaskoczony. Nie było nawet tematu o pre-season. Z reguły jest tak, że na początku obserwować można huraoptymizm (szczególnie nowych 'obstawiaczy') a dopiero potem tematy podupadają. W tym roku zdaje się, nie będzie nawet huraoptymizmu. Niemniej liczę, że ekipa jednak powstanie Ku pokrzepieniu przytoczyć można formułkę Maurycego Saskiego, który mawiał: It is not the big armies that win battles - it is the good ones. pozdrawiam już przybyłych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
To fakt... Homraj napisales bardzo wlasciwe (sic!)  slowa... Temat o NHL byl zawsze niesamowity.. preseason zawsze ciekawy a im dalej w las... kto siegnie do tematow z poprzednich lat to wie.. a tym razem jest inaczej.. do boju NHL-owcy DET RED WIN RULEZ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
No to zaczynamy: [ Linked Image] Anaheim Ducks - LA Kings [ Linked Image] Anaheim ML @1.59 2/10 bwin + 2 tercja over 1,5 @1.75 2/10 bwin Nowy sezon najlepszej ligi hokejowej na świecie rozpocznie się nietypowo, bo w Londynie, gdzie zostanie rozegrany dwumecz, w którym obrońcy tytułu Anaheim Ducks zagrają z LA Kings, którzy przedwczoraj wygrali turniej w Austrii, pokonując takie ekipy jak Salzburg i Farjestads. Ducks w spotkaniach preseason nie imponowali skutecznością: tylko w ostatnim przeciwko Vanocuver wygrali przekonywująco, bo aż 5-0. Zarówno Kaczki i Królowie spotkali się w towarzyskim meczu i górą była drużyna z Anaheim (3-2). 1 mecz nowego sezonu więc stawkowanie ostrożne i liczę na wysyp bramek w 2 tercji. 1 tercja powinna służyć przetarciu lodowiska i rozpoznaniu możliwości przeciwnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Mecze przedsezonowe już wielokrotnie dały "dowód", że kto dobrze grał w tym okresie, to wcale równie dobrze nie radził sobie w sezonie zasadniczym. Wyniki meczy przedsezonowych należy traktować z przymrużeniem oka, bo ekipy ten czas poświęcają na zgrywanie formacji, testowanie ustawień i wkomponowywanie nowych graczy w zespół. Początek sezonu to nie czas na "wielki" hazard, bo bardzo łatwo można strzelić sobie "samobója" i po miesiącu na koncie może widnieć 0(zero). W mojej ocenie już i z tak wyrównanej ligi, obecnie NHL staje się jeszcze bardziej równana i o niespodzianki nie będzie trudno. Na początku sezonu proponowałbym wariant gry na ilość strzelonych goli, bo prawdopodobieństwo trafienia wzrasta do 50%, a i ekipy są jeszcze w miarę kompletne i zawracanie sobie głowy w jakim składzie wystąpią schodzi na dalszy plan. Tak więc Panowie oddajmy swój los szczęściu, bynajmniej na miesiąc, aż sytuacja chociaż w minimalnym stopniu wyklaruje się i pojawią się jakieś symptomy co do wskazywania zwycięzcy w meczach. Ps. Nadchodzi czas w którym trzeba brać byka za rogi(patrz logo Buffalo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Los Angeles-Anaheim Już za chwilę rozpocznie się sezon NHL 2007/2008, a inauguracja nastąpi w Londynie, tak więc odpada używanie określenia gospodarze/goście. Pierwsze koty za płoty i delikatnie z tendencją progresywną zaczynamy zabawę na Under/over. Typ: Under 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam NHL-owcow  sezon juz rozpoczety wlasnie sie toczy 1 mecz no i pewnie co niektorzy bardzo zaskoczeni bo ANAHAIM pzregrywa po 2 tercji 0-2  naszczescie meczu nie obstawile ,ale jutro juz postawie wlasnie na kaczuchy. Mam nadzieje ze owy sezon bedzie bardzo owocny w trafne typy i zyski. Powodzenia !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Pro publico bono - kto skorzystał temu chwała. Jako, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, Ci którzy trafili niech nie ulegną nadmiernej pokusie i nie upajają się chwilowym sukcesem. Pozdro dla tych, którzy żyją tematem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
słabo Kaczorki zaczęły  ale to nic.. ten się śmieje kto wznosi do góry Puchar Stanleya 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
słabo Kaczorki zaczęły  ale to nic.. ten się śmieje kto wznosi do góry Puchar Stanleya  Widze ze kolega twartwo stawia na kaczuchy ze ponownie zdobeda Puchar Stanleya .... ja bym na miejscu kolegi nieco spasowal i ostudzil goraca glowe ,bo jesli kaczuchy zdobeda w tym sezonie onownie mistrzostwo to chwala im za to zrobia cos MEGA WIELKIEGO. Ale znajac realia zycia i NHL po sezonie mistrziowskim przychodzi seon klens ,rozczarowan i niepowodzen... spoj w ty na ostatnich mistrzow NHL ... i mysle ze na 89% DUCKS podziela los poprzednich mistrzow NHL ,juz nie sa tak mocni jak rok temu.A dzisiejszy mecz moze lecz nie musi byc 1 dzwoniem do tego procesu ..... Pierwsze wmiare konkretne prognozy mozna bedzie snuc po 3-4 tyg rozegranego sezonu jak juz obaczym co kto potrafi. Pozdrawaiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Witam NHL-owcow  sezon juz rozpoczety wlasnie sie toczy 1 mecz no i pewnie co niektorzy bardzo zaskoczeni bo ANAHAIM pzregrywa po 2 tercji 0-2  Ja jestem zaskoczony nie tyle co wynikiem Kaczek a tym że ten sezon wogóle już wystartował  Miałem jakieś przekonanie, że karuzela rusza dopiero za miesiąc a teraz zaczynamy preseason  No to jestem nieźle po tyłach... PS. Pozdrawiam wszystkich tych którzy tworzyli temat NHL na tym forum w poprzednich sezonach, w szczególności wuja Lemexa, jak i również tych "nowych".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
witam serdecznie z wczorajszego spotkania znam tylko wynik, ale dobra wystarczy mi to , przynajmniej nie musze sie zaglebiac w cos tam. wazne sie sprawdzila moja teoria wczoraj i dzis sprawdzi sie rowniez. inauguracja sezonu NHL w Londynie ? hehe dobre. widze ze wladze ligi probuja za wszelka cene promowac hokej w Anglii, i mecz otwarcia pomiedzy Anaheim a LA ma byc do tego znakomita okazja. i znajac mentalnosc Anglikow, jesli to otwarcie ma byc u nich dostrzezone to mecze musza byc ciekawe (czytaj zmiana prowadzenia itd). poza tym widze ze zostala wybrana dobra para dla Anglikow : Królowie i Kaczki. proste. po to, ze by ten narod zapamietal po sezonie nazwy chociaz dwoch klubow. do wczoraj pewnie mysleli ze tylko ich Krolowa jest jedynym zwyciezca krolewskiego rodu, nie mozna bylo dopuscic zeby ktos z krolewskiego rodu (LA Kings) przegral na otwarcie ligi na angielskiej ziemi. Dzis jednak Angole beda uczyc sie zawzietosci Kaczorow i to oni wygraja to spotkanie, ale osobiscie chodzi mi po glowie zwyciestwo Anaheim po dogrywce, niech kibice zobacza emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Witam wszystkich po długiej przerwie w tym temacie  . Na sam początek chciałbym zaznaczyć, że w tym sezonie nie może być innego zwycięzcy jak... San Jose Sharks  Wczoraj odbył się inauguracyjny mecz nowego sezonu, nie będę się już nad nim rozpowiadał. Dziś w Londynie dojdzie do rewanżu i jako zwycięzce typował bym Ducks, ale postanowiłem sobie pierwsze spotkania w graniu odpuścić  . W oczekiwaniu na nowy sezon, w głowie starałem ustawić sobie jakiś plan na nowe rozgrywki. Na sam początek zdradzę z mojego planu tylko, że w pierwszych tygodniach grając płaską stawką 2/10 będę chciał wynieść około 3j na czysto w ciągu tygodnia  . Jeszcze kilka dni zostało zanim nowy sezon ruszy pełną parą. Dwa pierwsze spotkania Ducks v Kings to tylko taka bardzo mała rozgrzewka przed wymagającym "maratonem".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Anaheim Ducks - LA Kings Ducks ML @1.73 4/10 to na dzisiaj  rewanż będzie srogi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Anaheim-Los Angeles czy też jak kto woli Los Angeles-Anaheim(mecz w Londynie), to rewanż za wczorajszą potyczkę(4:1 dla LA). Można obrać wariant, że rewanż będzie srogi(osobiście wątpię) lub wariant, że LA niesione sukcesem będzie chciało przynajmniej w Europie "dokopać Kaczkom". Kto zapoznał się z opisem wydarzeń na lodzie we wczorajszym meczu zauważył, że obie ekipy po równo(18 minut każda) grały w osłabieniu. LA 3 z 4 strzelonych bramek zdobyły właśnie grając w PP, a i Kaczki swoje trafienie zanotowały podczas gry przeciwko osłabionym Królom. Anaheim, mimo, że częściej nękali bramkę LA, to ich skuteczność w tym spotkaniu była więcej niż marna i zakładając, że dzisiaj PP może być mniej, to i o UNDER 6 wydaje mi się , że można się pokusić. Typ: Under 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam Wszystkich! Widzę lemex ,że nowy sezon zacząłęś z grubej rury!!! Tak trzymać Pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|