Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 25 1 2 3 24 25
#1521357 25/08/2007 21:01
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Na początek małe przypomnienie ubiegłego sezonu:

Tabela po rundzie zasadniczej:

[Linked Image]
[Linked Image]

Play - offy:

Zachód:
1 runda:

Anaheim Ducks - Minnesota Wild 4-1 (2-1; 3-2; 2-1; 1-4; 4-1)
Detroit Red Wings - Calgary Flames 4-2 (4-1; 3-1; 2-3; 2-3; 5-1; 2-1d)
San Jose Sharks - Nashville Predators 4-1 (5-4d; 2-5; 3-1; 3-2; 3-2)
Vancouver Canucks - Dallas Stars 4-3 (5-4d; 0-2; 2-1d; 2-1; 0-1d; 0-2; 4-1)

2 runda:

Anaheim Ducks - Vancouver Canucks 4-1 (5-1; 1-2d; 3-2; 3-2d; 2-1d)
Detroit Red Wings - San Jose Sharks 4-2 (0-2; 3-2; 1-2; 3-2d; 4-1; 2-0)

Finał konferencji zachodniej:

Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4-2 (1-2; 4-3d; 0-5; 5-3; 2-1d; 4-3)


Wschód:
1 runda:

New York Rangers - Atlanta Trashers 4-0 (4-3; 2-1; 7-0; 4-2)
Buffalo Sabres - New York Islanders 4-1 (4-1; 2-3; 3-2; 4-2; 4-3)
New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 4-2 (5-3; 2-3; 2-3; 4-3d; 3-0; 3-2)
Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 4-1 (6-3; 3-4; 4-2; 2-1; 3-0)

2 runda:

Buffalo Sabres - New York Rangers 4-2 (5-2; 3-2; 1-2d; 1-2; 2-1d; 5-4)
Ottawa Senators - New Jersey Devils 4-1 (5-4; 2-3d; 2-0; 3-2; 3-2)

Finał konferencji wschodniej:

Ottawa Senators - Buffalo Sabres 4-1 (5-2; 4-3d; 1-0; 2-3; 3-2d)


[b]Finał NHL:[/size]

Anaheim Ducks - Ottawa Senators 4-1 (3-2; 1-0; 3-5; 3-2; 6-2)

Bonus: Unibet
_zvonimir_ #1622396 27/09/2007 02:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Hej, szable w dłoń.......
NHL-owcy, kto żyw niech daje oznaki życia, bo jeśli temat NHL ma istnieć i być "czynny" na Forum, to trzeba jakieś wypociny tu zamieszczać. Sezon rusza już za 3 dni.
Ps. Pozdrowienia dla Jerrego34 ze Żnina i żony, których miałem okazję poznać i korzystać z ich gościny podczas wojaży po kraju.
NHL-owcy, wzorem proletariuszy - łączcie się!!!!!

lemex #1622485 27/09/2007 03:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Czyzby nastapila zmiana ulubionej ekipy? wink

lupus #1622502 27/09/2007 03:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Trzeba być elastycznym Lupus

lemex #1622585 27/09/2007 03:51
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
lemex cicho w temacie bo wiadomo już na starcie kto wygra ligę wink Anaheim Ducks i tyle w temacie smile

_zvonimir_ #1623675 27/09/2007 08:12
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Śmiem wątpić w Twe słowa _zvonimirze_, jako iż nie zauważono ostatnimi czasy w sporcie amerykańskim tendencji do bronienia tytułów wink

Co do NHL na mecz.pl, jestem zaskoczony.
Nie było nawet tematu o pre-season. Z reguły jest tak, że na początku obserwować można huraoptymizm (szczególnie nowych 'obstawiaczy') a dopiero potem tematy podupadają. W tym roku zdaje się, nie będzie nawet huraoptymizmu.

Niemniej liczę, że ekipa jednak powstanie smile
Ku pokrzepieniu przytoczyć można formułkę Maurycego Saskiego, który mawiał:
It is not the big armies that win battles - it is the good ones.

pozdrawiam już przybyłych papa

Homraj #1623682 27/09/2007 08:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
To fakt... Homraj napisales bardzo wlasciwe (sic!) smile slowa... Temat o NHL byl zawsze niesamowity.. preseason zawsze ciekawy a im dalej w las... kto siegnie do tematow z poprzednich lat to wie.. a tym razem jest inaczej.. do boju NHL-owcy smile

DET RED WIN RULEZ smile

g00niek #1626892 28/09/2007 07:48
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
No to zaczynamy:

[Linked Image] Anaheim Ducks - LA Kings [Linked Image]
Anaheim ML @1.59 2/10 bwin + 2 tercja over 1,5 @1.75 2/10 bwin

Nowy sezon najlepszej ligi hokejowej na świecie rozpocznie się nietypowo, bo w Londynie, gdzie zostanie rozegrany dwumecz, w którym obrońcy tytułu Anaheim Ducks zagrają z LA Kings, którzy przedwczoraj wygrali turniej w Austrii, pokonując takie ekipy jak Salzburg i Farjestads. Ducks w spotkaniach preseason nie imponowali skutecznością: tylko w ostatnim przeciwko Vanocuver wygrali przekonywująco, bo aż 5-0. Zarówno Kaczki i Królowie spotkali się w towarzyskim meczu i górą była drużyna z Anaheim (3-2). 1 mecz nowego sezonu więc stawkowanie ostrożne i liczę na wysyp bramek w 2 tercji. 1 tercja powinna służyć przetarciu lodowiska i rozpoznaniu możliwości przeciwnika wink

_zvonimir_ #1627139 28/09/2007 17:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Mecze przedsezonowe już wielokrotnie dały "dowód", że kto dobrze grał w tym okresie, to wcale równie dobrze nie radził sobie w sezonie zasadniczym. Wyniki meczy przedsezonowych należy traktować z przymrużeniem oka, bo ekipy ten czas poświęcają na zgrywanie formacji, testowanie ustawień i wkomponowywanie nowych graczy w zespół. Początek sezonu to nie czas na "wielki" hazard, bo bardzo łatwo można strzelić sobie "samobója" i po miesiącu na koncie może widnieć 0(zero). W mojej ocenie już i z tak wyrównanej ligi, obecnie NHL staje się jeszcze bardziej równana i o niespodzianki nie będzie trudno. Na początku sezonu proponowałbym wariant gry na ilość strzelonych goli, bo prawdopodobieństwo trafienia wzrasta do 50%, a i ekipy są jeszcze w miarę kompletne i zawracanie sobie głowy w jakim składzie wystąpią schodzi na dalszy plan. Tak więc Panowie oddajmy swój los szczęściu, bynajmniej na miesiąc, aż sytuacja chociaż w minimalnym stopniu wyklaruje się i pojawią się jakieś symptomy co do wskazywania zwycięzcy w meczach.
Ps. Nadchodzi czas w którym trzeba brać byka za rogi(patrz logo Buffalo)

lemex #1631709 30/09/2007 00:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Los Angeles-Anaheim
Już za chwilę rozpocznie się sezon NHL 2007/2008, a inauguracja nastąpi w Londynie, tak więc odpada używanie określenia gospodarze/goście. Pierwsze koty za płoty i delikatnie z tendencją progresywną zaczynamy zabawę na Under/over.
Typ: Under 6

lemex #1632313 30/09/2007 03:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam NHL-owcow smile sezon juz rozpoczety wlasnie sie toczy 1 mecz no i pewnie co niektorzy bardzo zaskoczeni bo ANAHAIM pzregrywa po 2 tercji 0-2 smile
naszczescie meczu nie obstawile ,ale jutro juz postawie wlasnie na kaczuchy.
Mam nadzieje ze owy sezon bedzie bardzo owocny w trafne typy i zyski.
Powodzenia !

raiders_ #1632761 30/09/2007 04:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Pro publico bono - kto skorzystał temu chwała. Jako, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, Ci którzy trafili niech nie ulegną nadmiernej pokusie i nie upajają się chwilowym sukcesem. Pozdro dla tych, którzy żyją tematem.

lemex #1632865 30/09/2007 05:23
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
słabo Kaczorki zaczęły frown ale to nic.. ten się śmieje kto wznosi do góry Puchar Stanleya wink

_zvonimir_ #1632894 30/09/2007 05:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by _zvonimir_
słabo Kaczorki zaczęły frown ale to nic.. ten się śmieje kto wznosi do góry Puchar Stanleya wink
Widze ze kolega twartwo stawia na kaczuchy ze ponownie zdobeda Puchar Stanleya .... ja bym na miejscu kolegi nieco spasowal i ostudzil goraca glowe ,bo jesli kaczuchy zdobeda w tym sezonie onownie mistrzostwo to chwala im za to zrobia cos MEGA WIELKIEGO.
Ale znajac realia zycia i NHL po sezonie mistrziowskim przychodzi seon klens ,rozczarowan i niepowodzen... spoj w ty na ostatnich mistrzow NHL ... i mysle ze na 89% DUCKS podziela los poprzednich mistrzow NHL ,juz nie sa tak mocni jak rok temu.A dzisiejszy mecz moze lecz nie musi byc 1 dzwoniem do tego procesu .....
Pierwsze wmiare konkretne prognozy mozna bedzie snuc po 3-4 tyg rozegranego sezonu jak juz obaczym co kto potrafi.
Pozdrawaiam papa

raiders_ #1632910 30/09/2007 05:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Originally Posted by raiders_
Witam NHL-owcow smile sezon juz rozpoczety wlasnie sie toczy 1 mecz no i pewnie co niektorzy bardzo zaskoczeni bo ANAHAIM pzregrywa po 2 tercji 0-2 smile
Ja jestem zaskoczony nie tyle co wynikiem Kaczek a tym że ten sezon wogóle już wystartował laugh Miałem jakieś przekonanie, że karuzela rusza dopiero za miesiąc a teraz zaczynamy preseason smile
No to jestem nieźle po tyłach...

PS. Pozdrawiam wszystkich tych którzy tworzyli temat NHL na tym forum w poprzednich sezonach, w szczególności wuja Lemexa, jak i również tych "nowych".

Hans #1633287 30/09/2007 17:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
witam serdecznie
z wczorajszego spotkania znam tylko wynik, ale dobra wystarczy mi to , przynajmniej nie musze sie zaglebiac w cos tam. wazne sie sprawdzila moja teoria wczoraj i dzis sprawdzi sie rowniez. inauguracja sezonu NHL w Londynie ? hehe dobre. widze ze wladze ligi probuja za wszelka cene promowac hokej w Anglii, i mecz otwarcia pomiedzy Anaheim a LA ma byc do tego znakomita okazja. i znajac mentalnosc Anglikow, jesli to otwarcie ma byc u nich dostrzezone to mecze musza byc ciekawe (czytaj zmiana prowadzenia itd). poza tym widze ze zostala wybrana dobra para dla Anglikow : Królowie i Kaczki. proste. po to, ze by ten narod zapamietal po sezonie nazwy chociaz dwoch klubow. do wczoraj pewnie mysleli ze tylko ich Krolowa jest jedynym zwyciezca krolewskiego rodu, nie mozna bylo dopuscic zeby ktos z krolewskiego rodu (LA Kings) przegral na otwarcie ligi na angielskiej ziemi. Dzis jednak Angole beda uczyc sie zawzietosci Kaczorow i to oni wygraja to spotkanie, ale osobiscie chodzi mi po glowie zwyciestwo Anaheim po dogrywce, niech kibice zobacza emocje smile

Hans #1633302 30/09/2007 17:46
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Witam wszystkich po długiej przerwie w tym temacie smile.

Na sam początek chciałbym zaznaczyć, że w tym sezonie nie może być innego zwycięzcy jak... San Jose Sharks grin

Wczoraj odbył się inauguracyjny mecz nowego sezonu, nie będę się już nad nim rozpowiadał. Dziś w Londynie dojdzie do rewanżu i jako zwycięzce typował bym Ducks, ale postanowiłem sobie pierwsze spotkania w graniu odpuścić smile.

W oczekiwaniu na nowy sezon, w głowie starałem ustawić sobie jakiś plan na nowe rozgrywki. Na sam początek zdradzę z mojego planu tylko, że w pierwszych tygodniach grając płaską stawką 2/10 będę chciał wynieść około 3j na czysto w ciągu tygodnia smile. Jeszcze kilka dni zostało zanim nowy sezon ruszy pełną parą. Dwa pierwsze spotkania Ducks v Kings to tylko taka bardzo mała rozgrzewka przed wymagającym "maratonem".

SJS #1633326 30/09/2007 18:01
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Anaheim Ducks - LA Kings Ducks ML @1.73 4/10
to na dzisiaj wink rewanż będzie srogi smile

_zvonimir_ #1633589 30/09/2007 20:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Anaheim-Los Angeles czy też jak kto woli Los Angeles-Anaheim(mecz w Londynie), to rewanż za wczorajszą potyczkę(4:1 dla LA). Można obrać wariant, że rewanż będzie srogi(osobiście wątpię) lub wariant, że LA niesione sukcesem będzie chciało przynajmniej w Europie "dokopać Kaczkom". Kto zapoznał się z opisem wydarzeń na lodzie we wczorajszym meczu zauważył, że obie ekipy po równo(18 minut każda) grały w osłabieniu. LA 3 z 4 strzelonych bramek zdobyły właśnie grając w PP, a i Kaczki swoje trafienie zanotowały podczas gry przeciwko osłabionym Królom. Anaheim, mimo, że częściej nękali bramkę LA, to ich skuteczność w tym spotkaniu była więcej niż marna i zakładając, że dzisiaj PP może być mniej, to i o UNDER 6 wydaje mi się , że można się pokusić.
Typ: Under 6

lemex #1636420 01/10/2007 15:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam Wszystkich!
Widzę lemex ,że nowy sezon zacząłęś z grubej rury!!! Tak trzymać Pozdr

Strona 1 z 25 1 2 3 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1