|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
Fifowcy mają swój temat to dlaczego my PESowcy nie mamy mieć swojego.JA pykam narazie w demo i ogólnie grafika na wielki plus.Poprawiły się interwencje bramkarzy o wiele bardziej realistyczne.I gierka dość trudna napewno trudniejsza od poprzedniczki.jedyny minus dla mnie to sprint zawodników strasznie sztucznie biegają.Ale już nie mogę się doczekać pełnej wersji.A wy co sądzicie o PESie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
a ja mam troche inne pytania, ile kosztuje taki PESik? ;] ktory najlepszy? przerabiany/ nie przerabiany? dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
ja od kilku dni ciupie w PESa 5... jak sobie kupie lepsza grafe, to potestuje tez nowa odslone PES 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
Najlepiej oryginał bo można przez neta śmigać.Nówka ten 08 pewnie coś koło 100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
a gracie w pesa na klawiaturze czy na jakims gamepadzie? osobiscie gram na klawiaturze, ale zastanawiam sie nad zakupem pada. polecicie cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
ja poczekam na pelna wersje PES7, demo to nie to samo.Młodsze wersje niczego sobie ale ajlepszy wg mnie jest PES6, w 5 te faulte to bylo lekkie przegiecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
Ja na samym początku też grałem na klawiaturze jednak postanowiłem zarayzkować i kupiłem pada specjalnie do PESa i naprawdę nie żałuję.Dość szybko da się przestawić a gra się o wiele łatwiej więc polecam grać na padzie w PESa i tricki niektóre 100 razy łatwiej zrobić na padzie bo jest analog 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
a gracie w pesa na klawiaturze czy na jakims gamepadzie? osobiscie gram na klawiaturze, ale zastanawiam sie nad zakupem pada. polecicie cos? Jak kto woli, kwestia przyzwyczajenia chyba. Na padzie fajnie sie gra na analogu- mozna lepiej podkrecac niz na strzalkach klawiatury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja grałem tylko na padzie. Momentami było ciężko, ale mozna się przyzwyczaić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2007
Posty: 562 |
a ja mam troche inne pytania, ile kosztuje taki PESik? ;] ktory najlepszy? przerabiany/ nie przerabiany? dzieki  hmm ?  nie pomylilo Ci sie playstation z pro evloution soccer ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
argumenty prosze. zaloze sie, ze nie grales w pesa albo grales i nie podobal Ci sie brak licencji. Bo jezeli ktos chce pograc w pilke realistyczna to odpala pesa. A jezeli ktos chce postrzelac piekne okienka z 1094902680928602806 metrow i strzelac takie same bramki, uzywac tych samych trickow i schematow to gra w fife. jezeli chodzi o grafike - pes zdecydowanie gora. Wystarczy zaaplikowac odpowiedni dodatek (a i bez tego grafika jest bardzo dobra) i fifa sie chowa. Z nazwami zespolow jest identycznie. Wystarczy sciagnac odpowiednie pliki i wszystkie druzyny sa dostepne Dodam jeszcze, ze fifa jest zawsze taka sama, w pesie jest progres z roku na rok. Nie wiem co wy widzicie w fifie. Dodam jeszcze, ze w Pesie trzeba myslec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
 PAPUGAAA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
@Adammmm
ja w PESa lubie sobie pograc, czesto gram w to ze szwagrem, a FIFA mi sie po prostu bardziej podoba, lubie w nia grac i tyle, a zdanie jakie napisalem "FIFA rzadzi, PES to shit" napisalem tylko dlatego, ze "fani" PESa spamuja KAZDY temat na KAZDYM forum gdzie jest temat o FIFIE...dla mnie to jest prostackie zachowanie i dlatego napisalem ten prostacki post w tym temacie, za co przepraszam, ale wkurza mnie to po prostu, ze ktos kto lubi sobie pograc w jakas gre jest przez to obrazany, bo ktos inny lubi inna gre...grajmy sobie w co chcemy i miejmy w dupie to w co inni graja i nie wtracajmy sie do nie swoich spraw...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
W FIFE grałem na kompie i grało mi sie przez kilkanascie lat wysmienicie. Do czasu gdy zakupilem konsole. Kupiłem ja ze wzgledu na magie PESa, gdyz pare raze mialem okazje zagrac i nie zawiodłem sie. Za kazdym razem odkrywa sie cos nowego. Na 2 pady PES tez wymiata. Z niecierpliwoscia czekam na 7. częsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Mam pytanie czy ISS z szaraka to to samo co PS:> bo tak sie zastanawiam kiedy moja przygoda sie zaczela z ta gra;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
a ja mam troche inne pytania, ile kosztuje taki PESik? ;] ktory najlepszy? przerabiany/ nie przerabiany? dzieki  hmm ?  nie pomylilo Ci sie playstation z pro evloution soccer ?  tak, pomylilo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Mam pytanie czy ISS z szaraka to to samo co PS:> bo tak sie zastanawiam kiedy moja przygoda sie zaczela z ta gra;d PES i ISS to jest to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Nie zupelnie przed PES bylo ISS ale potem podzielo sie i Pro Evolution Soccer robilo Konami natomiast ISS ISS 2 ISS 3 robilo Konami Osaka i bardzo odbiegalo od Pro Evolution Soccer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
i jak wrazenia po pierwszych meczach w PES'a? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|