Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1626366 28/09/2007 05:02
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
Fifowcy mają swój temat to dlaczego my PESowcy nie mamy mieć swojego.JA pykam narazie w demo i ogólnie grafika na wielki plus.Poprawiły się interwencje bramkarzy o wiele bardziej realistyczne.I gierka dość trudna napewno trudniejsza od poprzedniczki.jedyny minus dla mnie to sprint zawodników strasznie sztucznie biegają.Ale już nie mogę się doczekać pełnej wersji.A wy co sądzicie o PESie? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
a ja mam troche inne pytania,

ile kosztuje taki PESik? ;]
ktory najlepszy?

przerabiany/ nie przerabiany?

dzieki piwo

pettersen #1626406 28/09/2007 05:13
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
ja od kilku dni ciupie w PESa 5...
jak sobie kupie lepsza grafe, to potestuje tez nowa odslone PES smile


VooDoo #1626428 28/09/2007 05:17
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
Najlepiej oryginał bo można przez neta śmigać.Nówka ten 08 pewnie coś koło 100zł

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
a gracie w pesa na klawiaturze czy na jakims gamepadzie?
osobiscie gram na klawiaturze, ale zastanawiam sie nad zakupem pada. polecicie cos?

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
ja poczekam na pelna wersje PES7, demo to nie to samo.Młodsze wersje niczego sobie ale ajlepszy wg mnie jest PES6, w 5 te faulte to bylo lekkie przegiecie tongue

garate_cepa #1626479 28/09/2007 05:28
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
Ja na samym początku też grałem na klawiaturze jednak postanowiłem zarayzkować i kupiłem pada specjalnie do PESa i naprawdę nie żałuję.Dość szybko da się przestawić a gra się o wiele łatwiej więc polecam grać na padzie w PESa i tricki niektóre 100 razy łatwiej zrobić na padzie bo jest analog tongue

VooDoo #1626480 28/09/2007 05:28
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Originally Posted by VooDoo
a gracie w pesa na klawiaturze czy na jakims gamepadzie?
osobiscie gram na klawiaturze, ale zastanawiam sie nad zakupem pada. polecicie cos?

Jak kto woli, kwestia przyzwyczajenia chyba. Na padzie fajnie sie gra na analogu- mozna lepiej podkrecac niz na strzalkach klawiatury tongue

garate_cepa #1626717 28/09/2007 06:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ja grałem tylko na padzie. Momentami było ciężko, ale mozna się przyzwyczaić...

pettersen #1626795 28/09/2007 06:45
Dołączył: Sep 2007
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 562
Originally Posted by pettersen
a ja mam troche inne pytania,

ile kosztuje taki PESik? ;]
ktory najlepszy?

przerabiany/ nie przerabiany?

dzieki piwo
hmm ? smile nie pomylilo Ci sie playstation z pro evloution soccer ? smile

boozieee #1626875 28/09/2007 07:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
FIFA rzadi, PES to shit

yaaho #1626882 28/09/2007 07:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by yaaho
FIFA rzadi, PES to shit


argumenty prosze.

zaloze sie, ze nie grales w pesa albo grales i nie podobal Ci sie brak licencji.

Bo jezeli ktos chce pograc w pilke realistyczna to odpala pesa. A jezeli ktos chce postrzelac piekne okienka z 1094902680928602806 metrow i strzelac takie same bramki, uzywac tych samych trickow i schematow to gra w fife.

jezeli chodzi o grafike - pes zdecydowanie gora. Wystarczy zaaplikowac odpowiedni dodatek (a i bez tego grafika jest bardzo dobra) i fifa sie chowa. Z nazwami zespolow jest identycznie. Wystarczy sciagnac odpowiednie pliki i wszystkie druzyny sa dostepne smile

Dodam jeszcze, ze fifa jest zawsze taka sama, w pesie jest progres z roku na rok. Nie wiem co wy widzicie w fifie. Dodam jeszcze, ze w Pesie trzeba myslec wink


yaaho #1627073 28/09/2007 16:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Originally Posted by yaaho
FIFA rzadi, PES to shit

hura PAPUGAAA

yacub #1627462 28/09/2007 20:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
@Adammmm

ja w PESa lubie sobie pograc, czesto gram w to ze szwagrem, a FIFA mi sie po prostu bardziej podoba, lubie w nia grac i tyle, a zdanie jakie napisalem "FIFA rzadzi, PES to shit" napisalem tylko dlatego, ze "fani" PESa spamuja KAZDY temat na KAZDYM forum gdzie jest temat o FIFIE...dla mnie to jest prostackie zachowanie i dlatego napisalem ten prostacki post w tym temacie, za co przepraszam, ale wkurza mnie to po prostu, ze ktos kto lubi sobie pograc w jakas gre jest przez to obrazany, bo ktos inny lubi inna gre...grajmy sobie w co chcemy i miejmy w dupie to w co inni graja i nie wtracajmy sie do nie swoich spraw...

yaaho #1628039 28/09/2007 23:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
W FIFE grałem na kompie i grało mi sie przez kilkanascie lat wysmienicie. Do czasu gdy zakupilem konsole. Kupiłem ja ze wzgledu na magie PESa, gdyz pare raze mialem okazje zagrac i nie zawiodłem sie. Za kazdym razem odkrywa sie cos nowego. Na 2 pady PES tez wymiata. Z niecierpliwoscia czekam na 7. częsc.

Koski #1628071 28/09/2007 23:25
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Mam pytanie czy ISS z szaraka to to samo co PS:> bo tak sie zastanawiam kiedy moja przygoda sie zaczela z ta gra;d

boozieee #1628081 28/09/2007 23:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by boozieee
Originally Posted by pettersen
a ja mam troche inne pytania,

ile kosztuje taki PESik? ;]
ktory najlepszy?

przerabiany/ nie przerabiany?

dzieki piwo
hmm ? smile nie pomylilo Ci sie playstation z pro evloution soccer ? smile
tak, pomylilo wink


widget1988 #1628090 28/09/2007 23:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Originally Posted by widget1988
Mam pytanie czy ISS z szaraka to to samo co PS:> bo tak sie zastanawiam kiedy moja przygoda sie zaczela z ta gra;d

PES i ISS to jest to samo

Koski #1628241 29/09/2007 00:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Nie zupelnie przed PES bylo ISS ale potem podzielo sie i Pro Evolution Soccer robilo Konami natomiast ISS ISS 2 ISS 3 robilo Konami Osaka i bardzo odbiegalo od Pro Evolution Soccer.

zmianowy #1710463 24/10/2007 05:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
i jak wrazenia po pierwszych meczach w PES'a? laugh

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1