Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
kerot #1627097 28/09/2007 16:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
jak aktywowaliscie ta karte ? jak wchodze na firs-pay to nie wiem jak potwierdzic zasady i regulamin a to chyba to jest wymagane?

Bonus: Unibet
kerot #1627301 28/09/2007 18:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Neteller ponoć jakieś karty płatnicze teraz daje, czy ktoś już dostał?

Conrad #1627344 28/09/2007 19:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Conrad kto jak kto, ale powinienes dawac przyklad jako administrator forum smile Ostatnie kilka stron na temat kart, nic tylko czytac.. Pozdr.

SyKo #1627380 28/09/2007 19:32
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, pytanie tylko ile czekaliście na kartę od złożenia wniosku? smile

Conrad #1627421 28/09/2007 19:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
ja zlozylem 1-go sierpnia, karte dostalem jakis tydzien temu.. Inni chyba troche krocej czekali. Tak czy inaczej kolo miesiaca trzeba liczyc. Moze z czasem bedzie im to coraz szybciej szlo, jak juz pierwszy owczy ped na karty minie smile

SyKo #1628035 28/09/2007 23:18
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki... frown Dzięki za pomoc wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
Originally Posted by Jose_Mourinho
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki... frown Dzięki za pomoc wink

Już po sprawie smile Szybko, miłą rozmowa wink Pozdrawiam panię Linde oraz polską tłumaczke tongue Bardzo miłe panie, pozdrawiam piwo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ile czekałeś na telefonie, bo liveczat to podobno 30 minut czekania. Tragedia Panowie...

Conrad #1636580 01/10/2007 19:01
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Przyszła karta, wizualnie ładniejsza(chociaż żadnego znaczenie to nie ma) , no i MasterCard grin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by Jose_Mourinho
Originally Posted by Jose_Mourinho
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki... frown Dzięki za pomoc wink

Już po sprawie smile Szybko, miłą rozmowa wink Pozdrawiam panię Linde oraz polską tłumaczke tongue Bardzo miłe panie, pozdrawiam piwo

na komurke dzonili ???? bo też mi blokneli konto.Chce sprawdzić netka a tam dupa jasiu tongue wczoraj na czacie byłem dzis tez miał ktos dzonic w ciagu 1h i dupa jasiu nikt nie zadzwonił:P

pozdroo

kerot #1639930 03/10/2007 00:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kto wysyła PIN, Neteller czy firma wydająca kartę, i do kogo się w razie czego zgłosić jeśli nic nie dojdzie?

Conrad #1640325 03/10/2007 02:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
czy tez macie wazna karte tylko na rok!?dostalem wczoraj karte, teraz czekam na PIN,ale martwi mnie waznosc karty na rok;/

kriku81 #1640935 03/10/2007 04:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Conrad, ja wszystko zalatwialem z Netellerem.
kriku81, tak ..waznosc karty na rok, ale nie widze w tym problemu. Powinni sami przesylac nowa w razie uplywu waznosci.

SyKo #1641611 03/10/2007 06:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
wtedy chyba będziemy musieli zapłacić za wydanie nowej , teraz bez opłat ...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Które dane z Nettelera należy wysłąć do bukmachera aby mógł mi wypłacić pieniądzę?
identyfikator(ten 12-cyfrowy) oraz identyfikator zabezpieczeń(6-cyfrowy)?

terkin #1641988 03/10/2007 18:56
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Zazwyczaj te dane, o ktore prosi. Powinien wystarczyc ten 12-cyfrowy kod. Ale niektorzy wołają jeszcze tego 6-cyfrowego kodu.
Ja bym słał na razie ten pierwszy tylko.

Conrad #1643612 04/10/2007 04:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Conrad
Kto wysyła PIN, Neteller czy firma wydająca kartę, i do kogo się w razie czego zgłosić jeśli nic nie dojdzie?

pin idzie na maila z netellera i pisza zeby go zmienic na stronie first-pay

MATTAT #1643643 04/10/2007 04:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by MATTAT
Originally Posted by Jose_Mourinho
Originally Posted by Jose_Mourinho
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki... frown Dzięki za pomoc wink

Już po sprawie smile Szybko, miłą rozmowa wink Pozdrawiam panię Linde oraz polską tłumaczke tongue Bardzo miłe panie, pozdrawiam piwo



na komurke dzonili ???? bo też mi blokneli konto.Chce sprawdzić netka a tam dupa jasiu tongue wczoraj na czacie byłem dzis tez miał ktos dzonic w ciagu 1h i dupa jasiu nikt nie zadzwonił:P

pozdroo

zadzwonia na numer ktory podales wiec na komorke tez

kerot #1644650 04/10/2007 07:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam,

Zmienilem PIN na stronie first-pay i probowalem wplacic pieniadze Neteller => karta ale pojawia sie kominukat, ze karte jest nieaktywna a transakcja odrzucona. Co trzeba zrobic? Szukalem w temacie ale widze tylko pytania o ten problem a rozwiazania nie znalazlem?

WojtekK

SyKo #1646211 05/10/2007 00:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by SyKo
Conrad, ja wszystko zalatwialem z Netellerem.
kriku81, tak ..waznosc karty na rok, ale nie widze w tym problemu. Powinni sami przesylac nowa w razie uplywu waznosci.

tylko chyba co roku jest za to oplata 7 euro... bo w przypadku lost / expired / stolen taki jest cennik laugh


karte juz mam kilkanaście dni a PINu ani widać... jak dlugo sie czeka na ten pin i czy wysla go tez listem ?

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1