|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
jak aktywowaliscie ta karte ? jak wchodze na firs-pay to nie wiem jak potwierdzic zasady i regulamin a to chyba to jest wymagane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Neteller ponoć jakieś karty płatnicze teraz daje, czy ktoś już dostał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Conrad kto jak kto, ale powinienes dawac przyklad jako administrator forum  Ostatnie kilka stron na temat kart, nic tylko czytac.. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, pytanie tylko ile czekaliście na kartę od złożenia wniosku? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
ja zlozylem 1-go sierpnia, karte dostalem jakis tydzien temu.. Inni chyba troche krocej czekali. Tak czy inaczej kolo miesiaca trzeba liczyc. Moze z czasem bedzie im to coraz szybciej szlo, jak juz pierwszy owczy ped na karty minie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932 |
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki...  Dzięki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932 |
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki...  Dzięki za pomoc  Już po sprawie  Szybko, miłą rozmowa  Pozdrawiam panię Linde oraz polską tłumaczke  Bardzo miłe panie, pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ile czekałeś na telefonie, bo liveczat to podobno 30 minut czekania. Tragedia Panowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Przyszła karta, wizualnie ładniejsza(chociaż żadnego znaczenie to nie ma) , no i MasterCard 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki...  Dzięki za pomoc  Już po sprawie  Szybko, miłą rozmowa  Pozdrawiam panię Linde oraz polską tłumaczke  Bardzo miłe panie, pozdrawiam  na komurke dzonili ???? bo też mi blokneli konto.Chce sprawdzić netka a tam dupa jasiu  wczoraj na czacie byłem dzis tez miał ktos dzonic w ciagu 1h i dupa jasiu nikt nie zadzwonił:P pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kto wysyła PIN, Neteller czy firma wydająca kartę, i do kogo się w razie czego zgłosić jeśli nic nie dojdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
czy tez macie wazna karte tylko na rok!?dostalem wczoraj karte, teraz czekam na PIN,ale martwi mnie waznosc karty na rok;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Conrad, ja wszystko zalatwialem z Netellerem. kriku81, tak ..waznosc karty na rok, ale nie widze w tym problemu. Powinni sami przesylac nowa w razie uplywu waznosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wtedy chyba będziemy musieli zapłacić za wydanie nowej , teraz bez opłat ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Które dane z Nettelera należy wysłąć do bukmachera aby mógł mi wypłacić pieniądzę? identyfikator(ten 12-cyfrowy) oraz identyfikator zabezpieczeń(6-cyfrowy)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Zazwyczaj te dane, o ktore prosi. Powinien wystarczyc ten 12-cyfrowy kod. Ale niektorzy wołają jeszcze tego 6-cyfrowego kodu. Ja bym słał na razie ten pierwszy tylko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Kto wysyła PIN, Neteller czy firma wydająca kartę, i do kogo się w razie czego zgłosić jeśli nic nie dojdzie? pin idzie na maila z netellera i pisza zeby go zmienic na stronie first-pay
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Witam! Dostałem pierwszy depozyt na konto w Netellerze i oczywiście zablokowali konto w celu weryfikacji danych, a więc to normalne. Chodzi mi o to czy jak zadzwonie to będe mógł z nimi rozmawiać po polsku, bo z anglika jestem słabiutki...  Dzięki za pomoc  Już po sprawie  Szybko, miłą rozmowa  Pozdrawiam panię Linde oraz polską tłumaczke  Bardzo miłe panie, pozdrawiam  na komurke dzonili ???? bo też mi blokneli konto.Chce sprawdzić netka a tam dupa jasiu  wczoraj na czacie byłem dzis tez miał ktos dzonic w ciagu 1h i dupa jasiu nikt nie zadzwonił:P pozdroo zadzwonia na numer ktory podales wiec na komorke tez
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Zmienilem PIN na stronie first-pay i probowalem wplacic pieniadze Neteller => karta ale pojawia sie kominukat, ze karte jest nieaktywna a transakcja odrzucona. Co trzeba zrobic? Szukalem w temacie ale widze tylko pytania o ten problem a rozwiazania nie znalazlem?
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
Conrad, ja wszystko zalatwialem z Netellerem. kriku81, tak ..waznosc karty na rok, ale nie widze w tym problemu. Powinni sami przesylac nowa w razie uplywu waznosci. tylko chyba co roku jest za to oplata 7 euro... bo w przypadku lost / expired / stolen taki jest cennik  karte juz mam kilkanaście dni a PINu ani widać... jak dlugo sie czeka na ten pin i czy wysla go tez listem ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|