Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
zawsze ganiałem po brokerach żeby znaleźć najtaniej ( same OC)
różnie było..CIGNA, jakies agroxxx PZU ostatnio Warta
a przez przypadek załatwiałem bratu OC w Allianz i się okazało że ja chociaz mam więcej zniżek niż on to w warcie zapłaciłem więcej niż on w Allianzie...a samochód taki sam :>

moja rada: do biura, ale takiego małego, prywatnego, ale takiego które współpracuje z wieloma ubezpieczycielami wink

i niech doradzają

jak same OC to może być faktycznie link4 chociaz w moim wypadku to link był droższy od warty i allianza - więc wcale nei są tacy najtansi wink

warta ma jeszcze jedno fajne - potrafią dać AC na samochód ponad 10 letni - nikt inny tego nei robi (chyba)



Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Jakby ktoś był zainteresowany ofertą na ubezpieczenie swojego samochodu to zapraszam na priv. Dowiecie się u mnie ile zapłacicie za OC lub AC w takich towarzystwach jak: PZU, Allianz, HDI, Generali, Hestia, PTU, Uniqa.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja mam takie pytanie.
NIe znam sie dokladnie na tym.

Cena ubezpieczenia zalezy od kilku czynnikow.
Jednym z nich jest m in pojemnosc silnika naszego samochodu.
Im wieksza rosnie nasz wydatek.
Jakbym mial bryke 6litrow ile za samo to bym musial wylozyc?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Originally Posted by lupus
Ja mam takie pytanie.
NIe znam sie dokladnie na tym.

Cena ubezpieczenia zalezy od kilku czynnikow.
Jednym z nich jest m in pojemnosc silnika naszego samochodu.
Im wieksza rosnie nasz wydatek.
Jakbym mial bryke 6litrow ile za samo to bym musial wylozyc?

Za 6 litrowy silnik to cie skasuja jak za TIR-a laugh
Masz podział na pojemnosci silnika nie wiem jaki jest dokładny ale ostatni jest cos kolo 2,4 wzwyż czyli jak bedziesz mial silnik 3 czy 6 litrow to tak samo cie skasuja smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No, ale ile dokladnie?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Originally Posted by lupus
No, ale ile dokladnie?

Dokładnie to ci nie powiem bo kazda firma ma swoje stawki , a osobiscie nie mialem samochodu z wiekszym silnikiem niz 1,8 smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by lupus
Ja mam takie pytanie.
NIe znam sie dokladnie na tym.

Cena ubezpieczenia zalezy od kilku czynnikow.
Jednym z nich jest m in pojemnosc silnika naszego samochodu.
Im wieksza rosnie nasz wydatek.
Jakbym mial bryke 6litrow ile za samo to bym musial wylozyc?

Zasadniczo cena za ubezpieczenie OC zależy od 2 czynników:
a) pojemność silnika
b) miejsce rejestracji pojazdu

Na tej podstawie towarzystwa tworzą sobie składkę podstawową (bazową). Do tego dochodzą przeróżne zniżki lub zwyżki, np. zniżka za bezszkodowość, za kontynujację ubezpieczenia, za jednorazową opłatę składki albo zwyżki za wiek, za krótki okres posiadania prawa jazdy itp.itd.

Originally Posted by lupus
No, ale ile dokladnie?

Przykładowo: 30-letni facet, prawo jazdy od 10 lat, bez zniżek za bezszkodowość, mieszkający w Warszawie - w firmie HDI za OC zapłaciłby ok 2000 zł

Natomiast gdyby ten sam koleś mieszkał powiedzmy w Żywcu, to za OC zapłaciłby ok 1600 zł.

Mowa oczywiście o tym 6 litrowym pojeździe

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1