|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529 |
szukam Gigi D'Agostino "Amorelettronico". Wszedzie gdzie sciagam jest kawalek i piosenka sie urywa i zastanawiam sie czy moze tak to ma byc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Poszukuję całego nowego albumu Kanye'go Westa.Ma ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Poszukuję całego nowego albumu Kanye'go Westa.Ma ktoś? Kanye West - Alter Ego (2007) http://rapidshare.com/files/59470994/Kanye_West_-_AlterEgo__2007_.rar Kanye West - Graduation-2007 http://rapidshare.com/files/59096190/KANYE_WEST_-_2007_-_Graduation.zip
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Reklama SAAB 9-3 ... w tle taka piosenka, gitarka i ciepły damski wokal ... co to, kto to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222 |
kiedys na pirackiej kasecie sepultury: ,,arise,, bylo zajebiste intro, wiem tylko, ze jest to utwor r. wagnera(bardzo czesto wykorzystywany kawalek muzyki powaznej). wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
-error]Reklama SAAB 9-3 ... w tle taka piosenka, gitarka i ciepły damski wokal ... co to, kto to  Szwedzki zespół Oh Laura - www.myspace.com/laurasweden [ myspace.com] Utwór z reklamy 'Release Me': http://rapidshare.com/files/59593674/laura_.zipUtwór został stworzony na potrzeby reklamy. W wersji pierwotnej mial kilkadziesiąt sekund, ale po sukcesie reklamy zespół zdecydował się na nagranie pełnej wersji tej piosenki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
-error]Reklama SAAB 9-3 ... w tle taka piosenka, gitarka i ciepły damski wokal ... co to, kto to  Nie jestem pewien, czy o chodzi ta reklamę, ale ... "Release me" - Oh Laura, a pani nazywa się chyba Frida Orn (O z dwoma kropkami na górze :)) SPRAWDŹ CZY O TO CHODZI [ youtube.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
heh, speedy Don Pedro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
heh, speedy Don Pedro  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
kiedys na pirackiej kasecie sepultury: ,,arise,, bylo zajebiste intro, wiem tylko, ze jest to utwor r. wagnera(bardzo czesto wykorzystywany kawalek muzyki powaznej). wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc Pewnie "Galop Walkirii" z "Walkirii" (czasem tłumaczą to jako "Cwał Walkirii"). W oryginale "The RIde of the Valkyries" z Die Walkure. "The RIde of the Valkyries" from Die Walkure
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
@Mar Dzięki wielkie  .Sprawiłeś mi dużo radości. BTW.Czy jest tu więcej fanów czarnych rytmów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jest ich całkiem sporo. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222 |
dzieki Pixies za pomoc, ale niestety to nie ten kawalek. Tam wystepowal rowniez chor, spiewajac z narastajacym napieciem. Jest to bardzo czesto wykorzystywany utwor w roznych rekalmach, spotach z imprez sportowych." Obilo mi sie kiedys o uszy", ze jest to symfonia Wagnera, ale nie jestem tego pewien....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Poszukuję piosenki: Will.I.Am - I Got It From My Mama
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jest ich całkiem sporo.  Teraz ich nie ma ,bo ogladaja "Smierc w Wenecji" na video 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
czy ktoś ma dorobek niejakiego Jerry Ropero na dysku? pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
i find you" w teledysku gosciu rozdaje ulotki a potem jakis piorun go uderza i tanczy sobie:)bede wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Ostatnio w sklepie House slyszalem piosenke a dokladnie to fragment setu z jakiejs imprezy gdzie wpadlo mi w ucho i pamietam tylko takie slowa z niego. ,,Hose emija ekscasyja'' kojarzy ktos i mi podpowie ? albo wrzuci ten fragment ? Dzieki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|