Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Don Pedro®
Originally Posted by shane
Ważna sprawa, bo to dla fajnej dziewczyny :GRIN:

Może ktoś dać linka:

Jenifer Lopez -Do it well

smile :PIWO:

http://rapidshare.com/files/59475806/jl_diw.zip

piwo


Dzięki :PIWO:

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
szukam Gigi D'Agostino "Amorelettronico". Wszedzie gdzie sciagam jest kawalek i piosenka sie urywa i zastanawiam sie czy moze tak to ma byc? blush

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Poszukuję całego nowego albumu Kanye'go Westa.Ma ktoś?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by El Camino
Poszukuję całego nowego albumu Kanye'go Westa.Ma ktoś?

Kanye West - Alter Ego (2007)

Code
http://rapidshare.com/files/59470994/Kanye_West_-_AlterEgo__2007_.rar

Kanye West - Graduation-2007
Code
http://rapidshare.com/files/59096190/KANYE_WEST_-_2007_-_Graduation.zip

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Reklama SAAB 9-3 ... w tle taka piosenka, gitarka i ciepły damski wokal ... co to, kto to smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
kiedys na pirackiej kasecie sepultury: ,,arise,, bylo zajebiste intro, wiem tylko, ze jest to utwor r. wagnera(bardzo czesto wykorzystywany kawalek muzyki powaznej). wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by [T
-error]Reklama SAAB 9-3 ... w tle taka piosenka, gitarka i ciepły damski wokal ... co to, kto to smile

Szwedzki zespół Oh Laura - www.myspace.com/laurasweden [myspace.com]
Utwór z reklamy 'Release Me': http://rapidshare.com/files/59593674/laura_.zip

Utwór został stworzony na potrzeby reklamy. W wersji pierwotnej mial kilkadziesiąt sekund, ale po sukcesie reklamy zespół zdecydował się na nagranie pełnej wersji tej piosenki.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by [T
-error]Reklama SAAB 9-3 ... w tle taka piosenka, gitarka i ciepły damski wokal ... co to, kto to smile

Nie jestem pewien, czy o chodzi ta reklamę, ale ...

"Release me" - Oh Laura, a pani nazywa się chyba Frida Orn (O z dwoma kropkami na górze :))

SPRAWDŹ CZY O TO CHODZI [youtube.com]

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
heh, speedy Don Pedro tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by pixies
heh, speedy Don Pedro tongue
piwo

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Originally Posted by szumek13
kiedys na pirackiej kasecie sepultury: ,,arise,, bylo zajebiste intro, wiem tylko, ze jest to utwor r. wagnera(bardzo czesto wykorzystywany kawalek muzyki powaznej). wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc

Pewnie "Galop Walkirii" z "Walkirii" (czasem tłumaczą to jako "Cwał Walkirii"). W oryginale "The RIde of the Valkyries" z Die Walkure.

"The RIde of the Valkyries" from Die Walkure

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
@Mar

Dzięki wielkie piwo piwo.Sprawiłeś mi dużo radości.

BTW.Czy jest tu więcej fanów czarnych rytmów? crazy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jest ich całkiem sporo.

smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
dzieki Pixies za pomoc, ale niestety to nie ten kawalek. Tam wystepowal rowniez chor, spiewajac z narastajacym napieciem. Jest to bardzo czesto wykorzystywany utwor w roznych rekalmach, spotach z imprez sportowych." Obilo mi sie kiedys o uszy", ze jest to symfonia Wagnera, ale nie jestem tego pewien....

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Poszukuję piosenki:
Will.I.Am - I Got It From My Mama

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by shane
Jest ich całkiem sporo.

smile

Teraz ich nie ma ,bo ogladaja "Smierc w Wenecji" na video laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
czy ktoś ma dorobek niejakiego Jerry Ropero na dysku?
pzdr

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
i find you" w teledysku gosciu rozdaje ulotki a potem jakis piorun go uderza i tanczy sobie:)bede wdzieczny

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Ostatnio w sklepie House slyszalem piosenke a dokladnie to fragment setu z jakiejs imprezy gdzie wpadlo mi w ucho i pamietam tylko takie slowa z niego. ,,Hose emija ekscasyja'' kojarzy ktos i mi podpowie ? albo wrzuci ten fragment ? Dzieki smile

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, bukma, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, alfa, $-man), 916 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1