Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
skoro codziennie są niespodzianki Niemki ogrywają Czeszki,póżniej Turczynki ogrywają Niemki, Serbki ogrywają Rosjanki to dziś powinne wygrać WŁOSZKI,aby sprawiedliwości stała się zadość.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Dobrym rozwiazaniem na dzis wydaje sie dodatni HCP na Wloszki w profku jest +7,5 nie wydaje mi sie aby gospodynie turnieju przegraly dzis wysoko moim zdaniem bedzie to wyrownane spotkanie. Mecz na szczycie grupy miedzy Francja a Hiszpania te drugie powinny rozstrzygnac na swoja korzysc jak do tej pory graja bardzo rowno i zespolowo a to w zenskim baskecie bardzo duzy plusik jak dl amnei minimalna jednak wygrana hiszpanek . Trzeci mecz to wiadomo win Rosjanek tylko pytanie czy pokryja HCP .

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Trudno pisac jakies glupawe analizy jak i tak moze wyskoczyc smieszny wynik w jakims spotkaniu. Na dzis Zara over 9,5 w profku, moim zdaniem warto, Serbki to zadna super obrona, Zara lubi czasem sobie rzucic, czesto rzuca 3-ki, jest mozgiem ekipy, wiec te 10 oczek powinna uciulac, Ruskie dzis wygrywaja, bo musza, ale iloma i czy w I czy w ostatniej kwarcie zapewnia sobie zw. nie jestem w stanie tego powiedziec.

W tzw. meczu dnia wygrywaja Hiszpanki, ktore sa dobrze przygotowane, maja porzadnie obsadzona pierwsza piatke, z ktorej kazda moze poprowadzic ekipe do triumfu, a Zaby, Zaby mnie nie przekonuja, gram tu Hiszpanki -2, no i over 128 ze wzgledu na ekipę z plw. iberyjskiego, ktora preferuja raczej szybki basket. A Francuski te ponad 60 pkt. dorzuca, przynajmniej powinny.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
FrancuZki, nie FrancuSki. frown

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No po udanej inaugarcji dnia kujemy dalej w BAH znalazlem na Ruskie Hcp nawet 10,5 wiec biore mysle ze dziewczyny po sobotniej wpadce od poczatku wezma sie do pracy i wygraja dzis bardzo przekonywujaco smile no i na koniec dnia tak jak pisalem juz wczesneij stawiam na bardziej wyrownany i zespolowo grajcy zespol Hiszpanek.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No to jedziemy dalej smile

Jutro kolejny dzien mistrzostw. Pierwsze spotkanie dnia to mecz o cwierfinal miedzy Litwinkami a Turczynkami. Mocniejsza i bardziej wyrownana druzyna wydaja mi sie Litwinki. Turczynki bardzo slabo bronia a ich wczorajsza wygrana z Niemkami nazwalbym kobiecym wypadkiem przy pracy. Jak dla mnie zdecydowana wygrana Litwinek. Kurs 1,55 biorer juz dzis bo pewnie do jutra ulegnie od zmianie..

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
mam pytanie odnosnie ostatnich meczy 2 rundy?czy o kolejnosci decyduja mecze bezposrednie czy ilosc koszy? sklaniam sie ku wloszkom-- wygrywajac przedluzyly nadzieje na awans do nastepnej rundy,ogladalem 3 mecze makaronkow i jestem mile zaskoczony ich gra,a szczegolnie madrosc gry z serbia,kurs tez warty ryzyka ,ponadto francuzki powinny winn z serbkami zeby utrzymac spokojnie 3 miejsce i zagrac potem z łotwa ktora im wybitnie lezy zamiast np.z czeszkami

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Wloszki z Bialorusia dzis mecz o awans bo nie wierze zeby Francja nei pokonala dzis Serbek. A co do meczu Wloszek to jak najbardiej wlasny parkiet bedzie dzis atutem druzyny w miare wyrownane jednak chyba jednak Wloszki silniejsze do tego wlasny parkiet a nie przypominam sobie zeby wosatnich latach gospodaarz nie gral w cwierfinale (np. ostanie mistrzostwa turcja)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
PS O awansie decyduje bilans miedzy zainteresowanymi

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by dwazwierzatka
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?
zwyciezca bedzie gral z ostatnia druzyna gr.E tj.turcja a przegrany z belgia --ciezko wyczuc komu na czym zalezy ,belgia jest mocniejsza ale czy hiszpanki sa slabsze od ruskich?mam zasade jak sa takie mecze a jest jeszcze ruski zespol to uciekam bo wszystko mozliwe

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by dwazwierzatka
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?
rosja wygra z hiszp. gra w cwiercfinale z litwa gdy przegra gra z belgia

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Rosjankom to wisi z kim one zagraj i tak final raczej bedzie z tej grupy wiec bez roznicy i lepeij trzyamc sie od tego meczu z daleka:)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by sergiush
Originally Posted by dwazwierzatka
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?
zwyciezca bedzie gral z ostatnia druzyna gr.E tj.turcja a przegrany z belgia --ciezko wyczuc komu na czym zalezy ,belgia jest mocniejsza ale czy hiszpanki sa slabsze od ruskich?mam zasade jak sa takie mecze a jest jeszcze ruski zespol to uciekam bo wszystko mozliwe

pytam bo właśnie przymierzam się do zagrania Hiszpanek w tym meczu. Jakoś mam do nich przekonanie i widze, że są jak do tej pory najrówniej grającą ekipą. Wiem, Rosja to Rosja i może być ciężko ale jestem w stanie zagrać na Hiszpanki.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
ja dzis na Bialorus, i dodatni hcp tez na Bialorus, Wloszki sa slabe, wygraly z Serbia, ale z naszymi sasiadkami juz moze nie byc tak wesolo!

Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
Dziś warto zaryzykować na Białorusinki kurs 4.20 skoro Niemki ograły Czeszki ,wygrana Francuzek z handi też bardzo prawdopodobna,chociaż wczoraj na pięć typów nie trafiłem ,żadnego to też wielki sukces.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
I 4.20 WESZłO

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
rzeczywistoćś koszykarska dzisiaj stanęła na głowie - Francuzki i Czeszki poza strefą medalową- po prostu to jest niemożliwe. Skutecznosć obu zespołów dzisiaj żenująca...

Last edited by sebkos; 05/10/2007 05:35.
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
To może jutro zagramy w niemożliwe przeciwko Rosji i Hiszpanii kurs wspólny 28 to da się odbić straty.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by astrolog1
To może jutro zagramy w niemożliwe przeciwko Rosji i Hiszpanii kurs wspólny 28 to da się odbić straty.

Rosja i Hiszpania to sa jedyne w miare rowne ekipy na tych ME, niespodzianki nie wchodza w gre.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, $-man, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, rymoholik, Lukasz111), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1