|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83 |
skoro codziennie są niespodzianki Niemki ogrywają Czeszki,póżniej Turczynki ogrywają Niemki, Serbki ogrywają Rosjanki to dziś powinne wygrać WŁOSZKI,aby sprawiedliwości stała się zadość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Dobrym rozwiazaniem na dzis wydaje sie dodatni HCP na Wloszki w profku jest +7,5 nie wydaje mi sie aby gospodynie turnieju przegraly dzis wysoko moim zdaniem bedzie to wyrownane spotkanie. Mecz na szczycie grupy miedzy Francja a Hiszpania te drugie powinny rozstrzygnac na swoja korzysc jak do tej pory graja bardzo rowno i zespolowo a to w zenskim baskecie bardzo duzy plusik jak dl amnei minimalna jednak wygrana hiszpanek . Trzeci mecz to wiadomo win Rosjanek tylko pytanie czy pokryja HCP .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Trudno pisac jakies glupawe analizy jak i tak moze wyskoczyc smieszny wynik w jakims spotkaniu. Na dzis Zara over 9,5 w profku, moim zdaniem warto, Serbki to zadna super obrona, Zara lubi czasem sobie rzucic, czesto rzuca 3-ki, jest mozgiem ekipy, wiec te 10 oczek powinna uciulac, Ruskie dzis wygrywaja, bo musza, ale iloma i czy w I czy w ostatniej kwarcie zapewnia sobie zw. nie jestem w stanie tego powiedziec.
W tzw. meczu dnia wygrywaja Hiszpanki, ktore sa dobrze przygotowane, maja porzadnie obsadzona pierwsza piatke, z ktorej kazda moze poprowadzic ekipe do triumfu, a Zaby, Zaby mnie nie przekonuja, gram tu Hiszpanki -2, no i over 128 ze wzgledu na ekipę z plw. iberyjskiego, ktora preferuja raczej szybki basket. A Francuski te ponad 60 pkt. dorzuca, przynajmniej powinny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
FrancuZki, nie FrancuSki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
No po udanej inaugarcji dnia kujemy dalej w BAH znalazlem na Ruskie Hcp nawet 10,5 wiec biore mysle ze dziewczyny po sobotniej wpadce od poczatku wezma sie do pracy i wygraja dzis bardzo przekonywujaco  no i na koniec dnia tak jak pisalem juz wczesneij stawiam na bardziej wyrownany i zespolowo grajcy zespol Hiszpanek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
No to jedziemy dalej  Jutro kolejny dzien mistrzostw. Pierwsze spotkanie dnia to mecz o cwierfinal miedzy Litwinkami a Turczynkami. Mocniejsza i bardziej wyrownana druzyna wydaja mi sie Litwinki. Turczynki bardzo slabo bronia a ich wczorajsza wygrana z Niemkami nazwalbym kobiecym wypadkiem przy pracy. Jak dla mnie zdecydowana wygrana Litwinek. Kurs 1,55 biorer juz dzis bo pewnie do jutra ulegnie od zmianie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
mam pytanie odnosnie ostatnich meczy 2 rundy?czy o kolejnosci decyduja mecze bezposrednie czy ilosc koszy? sklaniam sie ku wloszkom-- wygrywajac przedluzyly nadzieje na awans do nastepnej rundy,ogladalem 3 mecze makaronkow i jestem mile zaskoczony ich gra,a szczegolnie madrosc gry z serbia,kurs tez warty ryzyka ,ponadto francuzki powinny winn z serbkami zeby utrzymac spokojnie 3 miejsce i zagrac potem z łotwa ktora im wybitnie lezy zamiast np.z czeszkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Wloszki z Bialorusia dzis mecz o awans bo nie wierze zeby Francja nei pokonala dzis Serbek. A co do meczu Wloszek to jak najbardiej wlasny parkiet bedzie dzis atutem druzyny w miare wyrownane jednak chyba jednak Wloszki silniejsze do tego wlasny parkiet a nie przypominam sobie zeby wosatnich latach gospodaarz nie gral w cwierfinale (np. ostanie mistrzostwa turcja)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
PS O awansie decyduje bilans miedzy zainteresowanymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu? zwyciezca bedzie gral z ostatnia druzyna gr.E tj.turcja a przegrany z belgia --ciezko wyczuc komu na czym zalezy ,belgia jest mocniejsza ale czy hiszpanki sa slabsze od ruskich?mam zasade jak sa takie mecze a jest jeszcze ruski zespol to uciekam bo wszystko mozliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu? rosja wygra z hiszp. gra w cwiercfinale z litwa gdy przegra gra z belgia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Rosjankom to wisi z kim one zagraj i tak final raczej bedzie z tej grupy wiec bez roznicy i lepeij trzyamc sie od tego meczu z daleka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
co daje zwycięstwo w meczu Rosja - Hiszpania? czy faktycznie obu drużynom bedzie zależeć na wygranej w tym spotkaniu? zwyciezca bedzie gral z ostatnia druzyna gr.E tj.turcja a przegrany z belgia --ciezko wyczuc komu na czym zalezy ,belgia jest mocniejsza ale czy hiszpanki sa slabsze od ruskich?mam zasade jak sa takie mecze a jest jeszcze ruski zespol to uciekam bo wszystko mozliwe pytam bo właśnie przymierzam się do zagrania Hiszpanek w tym meczu. Jakoś mam do nich przekonanie i widze, że są jak do tej pory najrówniej grającą ekipą. Wiem, Rosja to Rosja i może być ciężko ale jestem w stanie zagrać na Hiszpanki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
ja dzis na Bialorus, i dodatni hcp tez na Bialorus, Wloszki sa slabe, wygraly z Serbia, ale z naszymi sasiadkami juz moze nie byc tak wesolo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83 |
Dziś warto zaryzykować na Białorusinki kurs 4.20 skoro Niemki ograły Czeszki ,wygrana Francuzek z handi też bardzo prawdopodobna,chociaż wczoraj na pięć typów nie trafiłem ,żadnego to też wielki sukces.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
rzeczywistoćś koszykarska dzisiaj stanęła na głowie - Francuzki i Czeszki poza strefą medalową- po prostu to jest niemożliwe. Skutecznosć obu zespołów dzisiaj żenująca...
Last edited by sebkos; 05/10/2007 05:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83 |
To może jutro zagramy w niemożliwe przeciwko Rosji i Hiszpanii kurs wspólny 28 to da się odbić straty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
To może jutro zagramy w niemożliwe przeciwko Rosji i Hiszpanii kurs wspólny 28 to da się odbić straty. Rosja i Hiszpania to sa jedyne w miare rowne ekipy na tych ME, niespodzianki nie wchodza w gre.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|