Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
hehe tak jak mowisz ;D laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[Linked Image]

oj była nerwówka

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
kewin jak z zalozenia jest to forum buykmacherskie w ktorym podaje sie typy dzieli swoimi spostrzezeniami ., powiedz mi gdzie mozna znalesc twoje typy. Wklejasz jak dziecko kupon wygrany a z nikim sie nie podzielisz typami. Temat ten jest w to i owo wiec nie jest to glowny temat forum bukmacherskiego prawda?? ale wiadomo ze jak komus dobrze idzie to wkleja kupony po meczu a typow przed brak bo po co komus podawac.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by karina
kewin jak z zalozenia jest to forum buykmacherskie w ktorym podaje sie typy dzieli swoimi spostrzezeniami ., powiedz mi gdzie mozna znalesc twoje typy. Wklejasz jak dziecko kupon wygrany a z nikim sie nie podzielisz typami. Temat ten jest w to i owo wiec nie jest to glowny temat forum bukmacherskiego prawda?? ale wiadomo ze jak komus dobrze idzie to wkleja kupony po meczu a typow przed brak bo po co komus podawac.


laugh laugh laugh laugh

Zachowac makumbe laugh

Dzisiaj sie wygrywa , a jutro przegrywa.. a Ty widze jak niemowle..szukasz winy ze kolega wygral, albo ze Ty przegrywasz. grin .
Jak ma ochote to wkleji sobie kupon i poda typy..a jak nie ma ochoty podac typow..to Jego broszka laugh

A nie widzisz , ten kuponik to troszke loteria...bo same u/o zagranegrin

pozdro kewin i gratki tongue

pozdro Gib01piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Originally Posted by karina
kewin jak z zalozenia jest to forum buykmacherskie w ktorym podaje sie typy dzieli swoimi spostrzezeniami ., powiedz mi gdzie mozna znalesc twoje typy. Wklejasz jak dziecko kupon wygrany a z nikim sie nie podzielisz typami. Temat ten jest w to i owo wiec nie jest to glowny temat forum bukmacherskiego prawda?? ale wiadomo ze jak komus dobrze idzie to wkleja kupony po meczu a typow przed brak bo po co komus podawac.


otoż dlatego ze moje kupony bardzo czesto powstaja kilka minut przed planowanymi meczami ... a co komu z typów ktore sa dostepne do grania przez 5 minut ?
dlatego juz nie prowadze tematu w PP smile

PS: U/O loteria ...jest w tym troche racji ... ale nic na to nie poradze ze uwielbiam to grac (co najlepsze ... czasem wejdzie ładny kupon) .. tak to grywam dublami i nie narzekam wink


Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
Taaa. Kev. Graty. A ilu jest takich którzy wygrywają (Siwy) a nie wklejają

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
takich jak (Siwy) jest bardzo duzo tongue

PS: chcialem zaznaczyc ze nie wygrywam ZAWSZE !!!

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
ale ja wygrywam zawsze i jakos nie wklejam. jutro najdalej pojutrze wkleje tu kupon ktorego nikt jeszcze nie wklejal. oczekujcie zniecierpliwieni

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by kewin
takich jak (Siwy) jest bardzo duzo tongue

PS: chcialem zaznaczyc ze nie wygrywam ZAWSZE !!!

phi sssijta grin

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

O kur.. gratulacje garate smile Oby więcej takich wygranych laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
ja pier%%le. Po co robicie burdel w tym watku? najwiecej sie wymadrzaja osoby, ktore nigdy jeszcze nic nie wkleily. Jak sie nie podoba to nie otwierajcie!!!
Gdy ktos wklei jakis niezly kupon to nagle zawisc w wielu uzytkownikach sie pojawia. Zaraz sie doszukuja zabawy z paintem albo sa zli, ze ktos na forum typow nie podaje. No dajcie spokoj. A co Was obchodzi, ze jeden gra za 5k a inny za 2zl?
Zeby nie bylo to ja cos wklejam.
Poprzednia kolejka LM mnie nie interesowala. Tu sobie leciutko zagralem (teraz gram rekreacyjnie smile )


www.fotosik.pl [fotosik.pl]


Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
kiedy ja dojde do takich stawek smirk

lata swietlne

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
dzieki dzieki- wasze pochwaly sa dla mnie motywacja do dalszej pracy

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by garate_cepa
dzieki dzieki- wasze pochwaly sa dla mnie motywacja do dalszej pracy

w koncu kupon ktory zrobil na mnie wrazenie piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
O ile dobrze pamietam, to kiedys byl juz lepszy.

Singiel po 1.12 za 2 plny na jakis debel na zwrot stawki. grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by garate_cepa
dzieki dzieki- wasze pochwaly sa dla mnie motywacja do dalszej pracy

Strasznie dużo kłaków masz na kocu.

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Originally Posted by Don Pedro®
Originally Posted by garate_cepa
dzieki dzieki- wasze pochwaly sa dla mnie motywacja do dalszej pracy

Strasznie dużo kłaków masz na kocu.

to nie moj koc tylko poslanie mojego psa tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
pojdziemy siedziec za babcie haha oj ty glupi kaczynski oj glupi kompletnie nie wiem gdzie ty skonczyles to prawo tfu wiem gdzie ale nie wiem jak laugh

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1